LESY MODRA s.r.o.

Užívateľov profilový obrázok
Neregistrovaný

Re: LESY MODRA s.r.o.

Neprečítaný príspevok od užívateľa Neregistrovaný » Pondelok, 1. Decembra 2014, 22:00

Hosť napísal:len v dôsledku toho, že nebude dostatočne razantný....veď to iba opatrne, ako to robil aj doteraz.
Majster intríg.

majster intríg je ten, čo tu stále točí dokola a obviňuje - mal šancu kandidovať a byť spravodlivejší nad všetkých možno aj viac ako pán Boh... a ešte aj ideálny riešiteľ všetkých problémov v meste--- ibaže na viac nemá, len anonymne kydať na tých, ktorí niečo robia a dovolím si tvrdiť, že aj pre Modru.
Tak, kde si - TY - bez viny a idealny.... pozdvihni toto mesto a nekydaj kol dokola

Neregistrovaný

Neprečítaný príspevok od užívateľa Neregistrovaný » Pondelok, 1. Decembra 2014, 22:42

Kto kydá? Samá pravda...

Neregistrovaný

Neprečítaný príspevok od užívateľa Neregistrovaný » Pondelok, 1. Decembra 2014, 22:49

Hosť napísal:Kto kydá? Samá pravda...

to iste... a pramení u Rebeccy...

PRADEDO :-)

Neprečítaný príspevok od užívateľa PRADEDO :-) » Pondelok, 1. Decembra 2014, 22:58

Veď tá už skončila. Alebo stále existuje rebecofóbia? Hádam jej už stačilo. :piqued: O nej je už zbytočné sa baviť hľaďme vpred :shock: Krajšia budúcnosť na čele s novým primátorom.

Neregistrovaný

Neprečítaný príspevok od užívateľa Neregistrovaný » Pondelok, 1. Decembra 2014, 23:30

Petrakovič hurá hurá hurá

Hosť

Neprečítaný príspevok od užívateľa Hosť » Utorok, 2. Decembra 2014, 06:45

Veď práve, povedzme R skončila a keď to tu človek číta, tak jej stratégia postaviť kampaň na závisti, znevažovaní a ohováraní bez vážnejších argumentov maximálne s doslova pár účelovo vytrhnutými a interpretovanými faktami bola vlastne úplne spávna. Prečo vlastne nevyhrala?

Neregistrovaný

Neprečítaný príspevok od užívateľa Neregistrovaný » Utorok, 2. Decembra 2014, 06:49

Si na veľkom omyle, ak si myslíš, že za všetkým je Rebeka.
Mal 7 protikandidátov a niektorí z nich dostali pomerne veľa hlasov.
To by mal mať ten tvoj Juraj na pamäti.
Ďaleko viac voličov ho nevolilo ako volilo.

Bohužiaľ to je pre Modru typické, že tu vždy kandiduje toľko ľudí.

Hosť

Neprečítaný príspevok od užívateľa Hosť » Utorok, 2. Decembra 2014, 07:42

Dobre, čítať vieme, čítanie s chápaním textu nám už až tak nejde, nevadí. Pointa toho, čo som napísal je: napriek tomu, že R nevyhrala, v Modre je podľa odoziev na tomto portáli, ak by sme ho brali reprezentatívne takmer samý rebekoid, takže logicky vyhrať mala a tých 88% je ok. Teraz by mala nasledovať definícia renbekoida, ale nemám čas a ani sa mi nechce, je jednoduchá a odpovedí na otázku, prečo vlastne nevyhrala je viac a tiež sú jednoduché. Si moeslím.

Neregistrovaný

Neprečítaný príspevok od užívateľa Neregistrovaný » Utorok, 2. Decembra 2014, 08:17

Po vojne je ľahké byť generálom. Teraz každý vie ktorý kandidát čo mal urobiť a čo neurobiť. Ale to je minulosť.
Vyhral len jeden a 7 je porazených. Zaujímavé je sledovať, že Hlubocká na 2. mieste a Soldán na 3. mieste nikoho nezaujímajú. A nejakú Rebeku na 6. mieste niekto vôbec ešte spomína.

Ja som za to aby sme sa všetci snažili v prospech nás všetkých pomáhať Jurajovi, aby sa Modra konečne dostala tam, kde patrí. Ďakujem za seba aj za Jurajs.

majster intríg

Neprečítaný príspevok od užívateľa majster intríg » Utorok, 2. Decembra 2014, 09:48

Hosť napísal:Po vojne je ľahké byť generálom. Teraz každý vie ktorý kandidát čo mal urobiť a čo neurobiť. Ale to je minulosť.
Vyhral len jeden a 7 je porazených. Zaujímavé je sledovať, že Hlubocká na 2. mieste a Soldán na 3. mieste nikoho nezaujímajú. A nejakú Rebeku na 6. mieste niekto vôbec ešte spomína.

Ja som za to aby sme sa všetci snažili v prospech nás všetkých pomáhať Jurajovi, aby sa Modra konečne dostala tam, kde patrí. Ďakujem za seba aj za Jurajs.
Myslíš takú pomoc, ako on pomáhal Hlubockej?

Prosím

Neprečítaný príspevok od užívateľa Prosím » Utorok, 2. Decembra 2014, 10:54

A ako jej pomáhal? Ja o tom neviem nič, prosím o vysvetlenie. Ďakujem

Neregistrovaný

Neprečítaný príspevok od užívateľa Neregistrovaný » Utorok, 2. Decembra 2014, 11:03

Si nepostrehol iróniu v tom príspevku?

Neregistrovaný

Neprečítaný príspevok od užívateľa Neregistrovaný » Streda, 3. Decembra 2014, 14:19

Niečo na pobavenie :D
"Hrdina" nezvládol nápor argumentov a už sem chodí len anonymne, aby sa v mene tretej osoby obhajoval. :lol: SRANDISTA :bomb:
Jano Jašek napísal:Takže páni a dáma, dovoľte aby som sa zapojil do diskusie. Moje meno Ing. Ján Jašek, poslanec MsZ v Modre, predseda dozornej rady Lesy Modra s.r.o., člen dozornej rady Média Modra s.r.o. a predseda finančnej a majetkovej komisie. Poprosím administrátora, aby potvrdil, že tento účet je registrovaný cez moju poslaneckú adresu. Vidím že predvolebný boj v našom meste dosiahol taký stupeň špinavosti, aký v Modre ešte nikdy nebol, a tejto zbierke nezmyslov preudoanalytikov som sa dozvedel aj ja, hoci som na toto pochybé fórum celé štyri roky nechodil. Nečudujem sa, v týchto voľbách kandidujú ľudia, ktorí pre Modru neurobili nič, prípadne v nej aj zopár desaťročí neboli a teda im nezostáva nič iné, iba pošpiniť snahu tých, ktorí sa tu snažili štyri roky niečo urobiť a niečo sa im aj podarilo. A kľudne aj podať na človeka zopár bezpredmetných trestných oznámení, veď kandidát ktorý ide do volieb s trestným oznámením na krku má omnoho menšie šance uspieť ak sa to správne zmedializuje, že? Áno, sedím už takmer šesť rokov v dozornej rade Lesov Modra a spolupracujem s Ing. Gajarom a som na to hrdý. Prečo ? Pretože finančný prínos lesov pre mesto za naše pôsobenie piatich rokov (2009 - 2013)viac ako trojnásobne prekročil finančný prínos za predchádzajúce desaťročné obdobie. Pretože mesto Modra má také finančné rezervy , aké nikdy vo svojej histórii nemalo. A za to vďačí práve príjmom z Lesov. Takže nech sa páči, poďte si troška zakydať, prípadne podať zopár trestných oznámení. Ak niekto má dóvodné podozrenie zo spáchania trestného činu, nech sa páči. Ja som už trestné oznámenie za Modranské Skutočnosti podal. Som Váš. Prípadne ak niektorý z Vás nájde odvahu , môže mi to prísť povedať aj rovno do očí dnes na zasadnutie Mestského zastupiteľstva o 17.00.

Takto to je...

Neprečítaný príspevok od užívateľa Takto to je... » Streda, 3. Decembra 2014, 15:25

:lol: :lol: :lol: Celý Janko - najprv šteká, robí ramená a keď sa nikto nezľakne - stiahne chvost a zalezie späť do kúta :lol: :lol: :lol:

Aj takto

Neprečítaný príspevok od užívateľa Aj takto » Štvrtok, 4. Decembra 2014, 11:37

Ďalšia "sranda" v podaní tentokrát konateľa. :lol:
Na čo sú im autá keď info sa šíria rýchlejšie éterom. A počítačov a telefónov majú naozaj dosť :mrgreen:
A k tomu superefektívna cena za účtovníctvo :hyper:
Mohli by vyjsť ešte MODRANSKÉ SKUTOČNOSTI nech sa dozvieme ďalšie pikošky.
Milan Gajar napísal:Dobrý deň,
zverejňujem príspevok, ktorý som včera predniesol na rokovaní mestského zastupiteľstva a je vyjadrením k zavádzajúcim informáciám zverejneným v plátku Modranské skutočnosti. Taktiež som poslancom odovzdal fotodokumentáciu z opravy vozidla Toyota HILUX. Nemienim sa ďalej zapájať do anonymných diskusií na tomto fóre, záujemcom o odpovede k téme Lesy Modra som ochotný odpovedať osobne v sídle našej spoločnosti. Reakciu na prvé vzdanie Modranských Skutočností som sa pokúsil zverejniť v Modranských Zvestiach, môj príspevok bol však redakčnou radou zamietnutý s odôvodnením, že Modranské Zvesti sa nebudú vyjadrovať k anonymne vedeným kampaniam. Zároveň vítam iniciatívu primátorky Ing. arch. Hany Hlubockej, ktorá požiadala hlavnú kontrolórku mesta Modra Ing. Zuzanu Lazarovú o okamžité vykonanie kontroly v našej spoločnosti, ktorej predmetom sú informácie uverejnené anonymne v plátku Modranské skutočnosti. Verím že toto nechutné ohováranie našej spoločnosti a môjho mena uvedie na pravú mieru.
Ing. Milan Gajar, konateľ spoločnosti Lesy Modra s.r.o.

Lesy Modra - vedenie účtovníctva
augustové vydanie tlačoviny „Modranské Skutočnosti“

Interný zamestnanec spoločnosti ukončil pracovný pomer dohodou a vzhľadom na potrebu zastupiteľnosti a zodpovednosti sme sa rozhodli riešiť tieto práce dodávateľsky. Výberové konanie vyhrala spoločnosť Per-Bau s.r.o., ktorá spolupracuje s Lesmi Modra s.r.o. už viac ako päť rokov . Pre spoločnosť vykonáva účtovnícke práce, daňové poradenstvo, prácu s hotovosťou, vedie personálnu a mzdovú agendu, chystá podklady na verejné obstarávanie a poskytuje aj sekretársko-administratívne práce. Spoločnosť na rozdiel od interného zamestnanca v plnom rozsahu zodpovedá za všetky prípadné chyby vo vedení účtovníctva. Cena ich prác je spolu s DPH 1.500,-€, ale reálny náklad bez DPH je 1.250,- €, lebo DPH sa spoločnosti vráti.
Základný plat zamestnanca bol 956,-€, plus náklady na odmeny, školenia, práce neschopnosti, dovolenky a pod.
Ak zo sumy 1.500,- € s DPH odpočítame DPH vo výške 250,-€, odpočítame odvody zamestnávateľa vo výške 325,-€ potom ostáva 925,-€ a to nám odpadli náklady na školenia, odmeny, OČR, dovolenky a podobne. Tiež treba zobrať do úvahy, že obrat spoločnosti bol v uplynulých troch rokoch viac ako dvojnásobný a teda bol aj zvýšený počet účtovných dokladov a pribudlo verejné obstarávanie.

Opravy automobilových vozidiel Lesov Modra
Septembrové vydanie tlačoviny „Modranské Skutočnosti“
V septembrových tlačovinách Modranské Skutočnosti bola spoločnosť Lesy Modra spomenutá v súvislostiach s opravami a servisom motorových vozidiel, kde je poukázané na výšky úhrad za opravy, ako aj pochybnosti o termínoch uzavretia zmluvy a vystavených faktúrach za prevedené služby.
Lesy Modra používajú dve vozidlá a to Jeep Compas časovo osem rokov a Toyota Hilux štyri roky plnej prevádzky. Používaním vozidiel v extrémnych terénnych podmienkach dochádza prirodzene k ich opotrebovaniu. V tomto roku sme museli pre závažné poruchy odstaviť na mesiac jedno vozidlo, pričom sa začali objavovať poruchy aj na druhom. Aktuálna legislatíva nám ukladá vykonať verejné obstarávanie, ktoré sme uskutočnili aj pre tieto služby a s úspešným výhercom bola uzavrela zmluva a následne uskutočnená oprava vozidiel. Vymenené a poškodené diely sú odložené a je zabezpečená aj fotodokumentácia. Porovnanie cenových ponúk a cenových relácií iných poskytovateľov obdobných služieb máme k dispozícii.
Dodávateľ prác Tomáš Adler - autoservis má korešpondenčnú adresu v Pezinku na Šancovej, ale práce samozrejme uskutočňuje v plne vybavenej dielni.

Skutočnosti uvedené v anonymnom plátku sú vytrhnuté z kontextu a podané tak, že navodzujú dojem nehospodárneho nakladania s finančnými prostriedkami, respektíve naznačujú podozrenie z podvodu. Voči podobným útokom na dobré meno našej spoločnosti aj mojej osoby sa budem brániť. Som ochotný každému, aj pisateľovi, poskytnúť vysvetlenie ako aj nahliadnutie do dokladov a dúfam, že aj mesto ako vlastník spoločnosti podnikne potrebné právne kroky.

Ing. Milan Gajar, konateľ

YETI

Neprečítaný príspevok od užívateľa YETI » Piatok, 5. Decembra 2014, 09:51

Niečo pre zmenu zo štátnych lesov...
http://video.tyzden.sk/eugen-korda/2014 ... atne-lesy/

Neregistrovaný

Neprečítaný príspevok od užívateľa Neregistrovaný » Piatok, 5. Decembra 2014, 12:27

Podobnosť s lesmi Modra čisto náhodná...

Neregistrovaný

Neprečítaný príspevok od užívateľa Neregistrovaný » Streda, 11. Februára 2015, 15:03

Je potrebné v záujme mesta odvolať Gajara a Jašeka a v Modre bude kľud....
Alebo necháme, aby sa jednorlivci nabaľovalu na úkor nás všetkých????

Neregistrovaný

Neprečítaný príspevok od užívateľa Neregistrovaný » Streda, 11. Februára 2015, 15:06

Jašek a spol by mali v Lesoch skončiť.

Lepšie Lepšia

Neprečítaný príspevok od užívateľa Lepšie Lepšia » Streda, 11. Februára 2015, 15:44

Áno, p. primátor, odvolajte celé vedenie LESY MODRA s.r.o. a dajte tam ľudí z Lepšej Modry aby sa tam už konečne nekradlo. Ďakujem.

Napísať odpoveď