MEDIA MODRA

Čitateľ
Dátum registrácie: Utorok, 30. Augusta 2016, 11:59
Kontaktovať užívateľa:

Re: MEDIA MODRA

Neprečítaný príspevok od užívateľa Čitateľ » Piatok, 18. Novembra 2016, 18:01

Ty určuješ o čom sa môže diskutovať? Odkedy. Ja tvrdím, že sa ten hnoj nedá počúvať a zaujímalo by ma čo to mesačné stojí. Stále je to podľa mňa v rámci témy nie?

lort modoris
Dátum registrácie: Pondelok, 14. Novembra 2016, 09:32
Kontaktovať užívateľa:

Neprečítaný príspevok od užívateľa lort modoris » Pondelok, 21. Novembra 2016, 09:41

nie neurčujem. Ale napísať, že trepeš stále dokola a oháňaš sa svojim vkusom, hádam môžem.
Čo som to počúval, tak sa to počúvať dalo, niečo som sa dozvedel, takže za mňa +. Dokonca čo som zachytil hudbu, tak vysielali aj nejaké nahrávky, asi to bola Magdalénka, za čo dávam ďalšie malé bezvýznamné +.

Čitateľ
Kontaktovať užívateľa:

Neprečítaný príspevok od užívateľa Čitateľ » Pondelok, 21. Novembra 2016, 11:33

Bolo by minimálne trápne keby si svoj vlastný projekt neobhajoval. To však nemení nič na tom, že je to od začiatku hovadina. Zbytočný žrút peňazí z mestskej kasy. Navyše nemá žiadnu poriadnu koncepciu. Informácii, ktoré má poskytovať je tam žalostne málo. A celé je to hračka za veľa peňazí.

lort modoris
Kontaktovať užívateľa:

Neprečítaný príspevok od užívateľa lort modoris » Pondelok, 21. Novembra 2016, 15:44

a aj si počúval ten príspevok, na ktorý som upozornil, alebo máš len neustálu potrebu si kopnúť? A ten príspevok určite nebol môj projekt.
Skúsme trochu presmerovať tému Rádio v štýle: ak by tam bolo viacej takýchto príspevkov, malo by zmysel?

Čitateľ
Kontaktovať užívateľa:

Neprečítaný príspevok od užívateľa Čitateľ » Pondelok, 21. Novembra 2016, 16:19

Nepočúval. O drísty typu nedá sa nemám záujem. Ale aby som nebol tak negativistický tak kvitujem otvorenie cesty cez víkend. Konečne záchvev zdravého rozumu.

lort modoris
Kontaktovať užívateľa:

Neprečítaný príspevok od užívateľa lort modoris » Pondelok, 21. Novembra 2016, 16:26

aké nedá sa? veď to nebolo o žiadnom nedá sa. Práve naopak.

Čitateľ
Kontaktovať užívateľa:

Neprečítaný príspevok od užívateľa Čitateľ » Pondelok, 21. Novembra 2016, 17:12

Počúvať rádio modra sa mi fakt nechce. Nemá úroveň. Nemá relevantné informácie. Jeho obsah je trápne nudný, hudba nepočúvateľná. A vôbec, pre mňa už rádio nie je dôveryhodné.

miro2
Dátum registrácie: Pondelok, 26. Januára 2015, 13:25
Kontaktovať užívateľa:

Neprečítaný príspevok od užívateľa miro2 » Pondelok, 21. Novembra 2016, 19:46

Čitateľ napísal:Nepočúval. O drísty typu nedá sa nemám záujem. Ale aby som nebol tak negativistický tak kvitujem otvorenie cesty cez víkend. Konečne záchvev zdravého rozumu.
To nie je zachvev cisteho rozumu.
To je holy pragmatizmus: Cez vikend ti nikto nebude orezovat stromy. O to dlhsie bude uzavera.

Čitateľ
Kontaktovať užívateľa:

Neprečítaný príspevok od užívateľa Čitateľ » Pondelok, 21. Novembra 2016, 21:38

Áno súhlasím, len oni by boli schopní ju aj tak nechať zavretú.

lort modoris
Kontaktovať užívateľa:

Neprečítaný príspevok od užívateľa lort modoris » Utorok, 22. Novembra 2016, 15:36

no vidíte. tak predsa niečo. Aspoň by sa zišlo poďakovať, keď vám zrušili tú strašnú obchádzku. ďakujeme lepšomodranom.

pre miro2: prečo by nikto cez víkend neorezával? Veď prvú sobotu robili. Že to následne pustili kvôli ľuďom vás nechcelo napadnúť?

Čitateľ
Kontaktovať užívateľa:

Neprečítaný príspevok od užívateľa Čitateľ » Utorok, 22. Novembra 2016, 17:10

Ako som postrehol v nejakom článku tak to bolo na nátlak ľudí. Tak ďakujem tým ľuďom. Dúfam, že sa budú búriť častejšie.

lort modoris
Kontaktovať užívateľa:

Neprečítaný príspevok od užívateľa lort modoris » Utorok, 22. Novembra 2016, 17:18

no vidíš - občania sa sťažovali a vedenie im po správnosti vyhovelo. Tak to má predsa byť. Či to mali robiť naopak? že začnime jeden deň, potom dáme dva, tri, že koľko sa bude ľuďom ľúbiť? Veď na to nadávali aj ľudia, čo to reálne nezažili.
Schválne - koľkokrát si musel ísť cez Šenkvice kvôli tomu? Alebo ľudia čo poznáš?

Čitateľ
Kontaktovať užívateľa:

Neprečítaný príspevok od užívateľa Čitateľ » Utorok, 22. Novembra 2016, 22:10

Musel som ísť viac krát a úprimne ma šokovala zápcha až po kruháč v Pezinku. Dopravu začali riadiť policajti a aj tak nepomohlo. Ale téma je iná. Media Modra. Kde nájdeme informácie o financovaní?

lort modoris
Kontaktovať užívateľa:

Neprečítaný príspevok od užívateľa lort modoris » Streda, 23. Novembra 2016, 09:07

neviem. zákon o slobodnom prístupe k informáciám? na stránke modry v sekcii financie?

Čitateľ
Kontaktovať užívateľa:

Neprečítaný príspevok od užívateľa Čitateľ » Streda, 23. Novembra 2016, 12:36

A čo takto dať informácie o financovaní spoločnosti do Zvestí? Určite by to bolo zaujímavejšie čítanie ako sebapropaganda horšomodranov.

lort modoris
Kontaktovať užívateľa:

Neprečítaný príspevok od užívateľa lort modoris » Štvrtok, 24. Novembra 2016, 10:09

a pre koho by to bolo zaujímavejšie? myslíš, že to reálne niekoho zaujíma, aby to malo zmysel zverejňovať? Veď tie informácie si môže vyžiadať kto chce a následne ich zverejniť. Reálne ale nikoho nezaujímajú. Akurát sa budú všetci rozčulovať, že aké peniaze, pričom to bude ako sa tu už spomínalo s tým zvukárom, že ako veľa berie..a keď sa to rozmenilo na dni, tak to zrazu bol relatívne smiešny peniaz..
vyžiadaj a zverejni.

Čitateľ
Kontaktovať užívateľa:

Neprečítaný príspevok od užívateľa Čitateľ » Štvrtok, 24. Novembra 2016, 11:42

Pre teba je všetko smiešny peniaz. Nie je to z tvojho, že? A už si s tým podávaním žiadostí o informácie trápny. To by som celé dni nič nerobil, len vypisoval žiadosti, keď chcem vedieť ako to v meste funguje. O tom je transparentnosť, že to ľahko všetko nájdeš na stránke mesta. Teda ak neni čo skrývať.

vilo
Dátum registrácie: Nedeľa, 25. Januára 2015, 09:35
Kontaktovať užívateľa:

Neprečítaný príspevok od užívateľa vilo » Štvrtok, 24. Novembra 2016, 13:57

Čitateľ napísal:Bolo by minimálne trápne keby si svoj vlastný projekt neobhajoval. To však nemení nič na tom, že je to od začiatku hovadina. Zbytočný žrút peňazí z mestskej kasy. Navyše nemá žiadnu poriadnu koncepciu. Informácii, ktoré má poskytovať je tam žalostne málo. A celé je to hračka za veľa peňazí.

Súhlasím s týmto názorom.
Rádio je trápny nezmysel, ktorý mesto stál a každý deň stojí kopu peňazí, ktoré by sa dali ďaleko lepšie použiť.
Aspoň niečo zo štúdie pripravenej za p. Hlubockej ste mohli na námestí urobiť.

jano1
Dátum registrácie: Pondelok, 6. Júna 2016, 13:24
Kontaktovať užívateľa:

Neprečítaný príspevok od užívateľa jano1 » Štvrtok, 24. Novembra 2016, 22:02

2 príspevky toho istého autora k uzávere medzi Modrou a Vinosadmi.
Tak typické pre súčasné vedenie.
Keď sú ľudia nespokojní, tak s tým oni nič nemajú.

1.
A čo má vlastne spoločné Modra s tou uzáverou? Aj ste si pozreli, kto je správca cesty?

2.
no vidíš - občania sa sťažovali a vedenie im po správnosti vyhovelo.

lort modoris
Kontaktovať užívateľa:

Neprečítaný príspevok od užívateľa lort modoris » Piatok, 25. Novembra 2016, 12:46

éééj bisťu..ďaľľšíí detektív..
typické pre toto fórum, teda jeho prispievateľov - spájať ad hoc veci.

a odpoveď na otázku v bode č.1 je?
a vyvrátiť bod dva nevieš, takže mám pravdu :dance:

Napísať odpoveď