MEDIA MODRA

Čitateľ
Dátum registrácie: Utorok, 30. Augusta 2016, 11:59
Kontaktovať užívateľa:

Re: MEDIA MODRA

Neprečítaný príspevok od užívateľa Čitateľ » Piatok, 25. Novembra 2016, 13:03

Nová konateľka len opäť dokazuje svoju neschopnosť. Stránka spoločnosti je stará, napriek informácií o príprave novej. Koľko tak asi trvá urobiť novú stránku? Nech nežerem tak maximálne týždeň. A zaujímavé že je tam stále ťa stará a navyše porušujú zákon, nakoľko posledná faktúra spoločnosti je za jún. Žeby odvtedy za nič neplatili??? No pekne. A navyše v kontakte spoločnosti je stále uvedená Palčáková. Tomu hovorím transparentné informovanie občanov. Keď nefungujú základné veci, ako má fungovať rádio??? :remorse:

miro2
Dátum registrácie: Pondelok, 26. Januára 2015, 13:25
Kontaktovať užívateľa:

Neprečítaný príspevok od užívateľa miro2 » Piatok, 25. Novembra 2016, 13:18

Otázku v bode 1. si položil ty.
A v bode 2. ju sám sebe vyvraciaš.
Na to netreba VŠ.

Kľdne si mohol pokračovať ako bycyglista. Tam si mal za necelý mesiac viac ako 150 príspevkov na okrášlovanie lepšomodranov.
A teraz , ako lort modoris za týždeň okolo 100 príspevkov na ich obhajubu.
Slušné , nie ???
:lol: :lol: :lol:
Buď si nezamestnaný, alebo ti za to platia. :dance:

lort modoris
Dátum registrácie: Pondelok, 14. Novembra 2016, 09:32
Kontaktovať užívateľa:

Neprečítaný príspevok od užívateľa lort modoris » Piatok, 25. Novembra 2016, 13:55

no ale neodpovedal si ani na jednu. Keď mi priplatia, tak skúsim povytŕhať nejaké tvoje príspevky z kontextu a zistíš, že aj ty vlastne ľúbiš lepšomodranov. 8-)
Pripomína mi to príspevok p. Bučuriča, ktorý tiež uviedol len čo sa mu hodilo. dosť trápne :-[

pýtal som sa aj vašich, ale bolo mi povedané, že oni majú dosť blbcov, čo to robia aj zadarmo. A z niečoho žiť musím.

Čitateľ
Kontaktovať užívateľa:

Neprečítaný príspevok od užívateľa Čitateľ » Piatok, 25. Novembra 2016, 14:22

Lort modoris alias bycyglista alias Šašek. Urážanie, zosmiešňovanie, bagatelizovanie, odbúravanie pozornosti. Trénuješ si "vecnú argumentáciu" ktorou tak rád ohuruješ? Akurát ti to už nikto nežerie.
Tak čo povieš na obhajobu aktuálnosti stránky rádia?
Čujme čo múdre zas vyperlíš, keď teba už tak dobre platia.

lort modoris
Kontaktovať užívateľa:

Neprečítaný príspevok od užívateľa lort modoris » Piatok, 25. Novembra 2016, 15:32

stránka nie je aktuálna.

..zas až tak dobre ma neplatia.

Čitateľ
Kontaktovať užívateľa:

Neprečítaný príspevok od užívateľa Čitateľ » Piatok, 25. Novembra 2016, 18:18

Ale Kuchtová platená je. Hlavné že stravné lístky vybaviť stihla. :ok: :ok: :ok:

lort modoris
Kontaktovať užívateľa:

Neprečítaný príspevok od užívateľa lort modoris » Pondelok, 28. Novembra 2016, 11:39

zákonné povinnosti si treba plniť

Čitateľ
Kontaktovať užívateľa:

Neprečítaný príspevok od užívateľa Čitateľ » Pondelok, 28. Novembra 2016, 12:01

Zjavne ďalšia osoba čo plní iba tie povinnosti čo jej vyhovujú. :ko:

lort modoris
Kontaktovať užívateľa:

Neprečítaný príspevok od užívateľa lort modoris » Pondelok, 28. Novembra 2016, 12:17

a ktoré zákonné si neplní?

Čitateľ
Kontaktovať užívateľa:

Neprečítaný príspevok od užívateľa Čitateľ » Pondelok, 28. Novembra 2016, 12:23

Tak napríklad nemá internetovú stránku, na ktorej má byť zverejnený kontakt na spoločnosť a jej zástupcu. Taktiež zverejňovanie zmlúv a faktúr na stránke. A to sa nebavme o tom koľkokrát odvysielali reklamu v časti správy.

lort modoris
Kontaktovať užívateľa:

Neprečítaný príspevok od užívateľa lort modoris » Pondelok, 28. Novembra 2016, 12:47

ale veď to nepočúvaš? 8-o
akú reklamu? nože daj príklad.. ale aj na to už mám nachystanú odpoveď 8-)
A aký zákon prikazuje spoločnostiam (sro) mať internetovú stránku (čo ináč defacto nie je pravda). Rovnako aj s tými zmluvami a faktúrami triafaš trošku..no.. skrátka vedľa..

Čitateľ
Kontaktovať užívateľa:

Neprečítaný príspevok od užívateľa Čitateľ » Pondelok, 28. Novembra 2016, 14:40

Áno, máš pravdu, rádio takmer nepočúvam, ale čiste zo zvedavosti, či ste náhodou niečo nezlepšili si ho sem tam zapnem. Ale uznávam, že čoraz menej.
Čo mi najviac utkvelo v pamäti tak napríklad predaj stromčekov v Modre ste zaradili do správ. To je predsa reklama. Ale neboj, zase si na chvíľu ten váš užas zapnem, aby som ti mohol dať ďaľšie príklady. Ale je toho viac. Zákon o vysielaní a retransmisii prikazuje mať prevádzkovateľovi rádia stránku s informáciami o programe a kontaktné údaje na vedenie (aj telefónne číslo). Som si to mrkol extra pre teba. No a zverejňovanie faktúr ukladá ten istý zákon čo aj mestu, keďže je to mestská sro. Prečo to pred tým fungovalo a teraz nefunguje? Možno pani konateľka stráca zbytočný čas rozmýšľaním o tom, čo si dá na obed miesto práce.

lort modoris
Kontaktovať užívateľa:

Neprečítaný príspevok od užívateľa lort modoris » Pondelok, 28. Novembra 2016, 15:28

pokiaľ viem, volá sa to správy z mesta, alebo tak nejak. Podobné info predsa boli aj v rozhlase. Vtedy to boli oznamy. A aký je v tom rozdiel teraz?
Pri počúvaní rádia by si si znova mohol prejsť ten zákon. Pretože ako sa na to pozerám, tak sa na to pozerám, porušený určite nebol, keďže viaceré body daného odseku v tom paragrafe sú splnené.
A k zverejňovaniu zmlúv a faktúr. Máš pravdu, mohli by toho zverejniť viac, keďže posledná je z augusta 2016. Ale zase je možné, že nie je čo zverejniť a príjmy a výdavky budú zverejnené na konci roka.

Čitateľ
Kontaktovať užívateľa:

Neprečítaný príspevok od užívateľa Čitateľ » Pondelok, 28. Novembra 2016, 15:53

To čo máš za argumenty. Jak pozoream tak pozerám. No asi zle pozeráš. V rádiu neustále porušujú zákon. Je len šťastie že to ešte nikto nenahlásil, lebo inak by dostali riadne mastnú pokutu. A nebuď smiešny. Snáď mi tu nechceš nahovoriť, že pre rozhlas a rádio platia tie isté zákony. Opäť si tu dostal jasné info a iba prekrúcaš a bagatelizuješ. Nie sme všetci blbí tak sa na to neustále nespoliehaj.

lort modoris
Kontaktovať užívateľa:

Neprečítaný príspevok od užívateľa lort modoris » Pondelok, 28. Novembra 2016, 16:12

tak nahlás né? je to minimálne tvoja občianska povinnosť, ak o porušení vieš. Či tajne dúfaš, že to tu číta niekto z rady pre vysielanie a.. ? Alebo aj to vás bude hnevať, že o tejto stránke nevedia?
cituj mi teda ten zákon, kde je napísané čo tvrdíš. A keďže ste tu borci v písaní čím väčším a farebnejším písmom, tak prosím vyznač tie state, ktoré porušujú. Ja ti na oplátku tvrdím, že zákon nič také ako mať stránku neprikazuje, kontaktné údaje zverejnené sú.
Nejako si opomenul mi vytknúť, že sú zverejnené zmluvy len do augusta.

Čitateľ
Kontaktovať užívateľa:

Neprečítaný príspevok od užívateľa Čitateľ » Pondelok, 28. Novembra 2016, 16:28

Si vtipný. Ten kontakt kde je ako konateľka Palčáková? A presne to mám na mysli, že je koniec novembra a od augusta akosi nič na stránke nepribudlo. A zákon o vysielaní a retransmisii jasne zakazuje vysielanie komerčných oznamov v správach. Takže jedno porušenie za druhým. A nie, nečakám že si to všimne kontrola. Len konštatujem neschopnosť a nekompetentnosť nového vedenia spoločnosti. Tipujem, že dozornej rade tieto porušenia zákona tiež nevadia. To by museli aspoň vedieť, že nejaký zákon existuje. Fakt kompetentné zloženie.

lort modoris
Kontaktovať užívateľa:

Neprečítaný príspevok od užívateľa lort modoris » Pondelok, 28. Novembra 2016, 16:32

zabudol na tie porušenia zákona.

Fero123
Dátum registrácie: Streda, 19. Októbra 2016, 11:24
Kontaktovať užívateľa:

Neprečítaný príspevok od užívateľa Fero123 » Štvrtok, 1. Decembra 2016, 14:53

Koľko eur nás doteraz stálo rádio?

Pýtam sa preto, lebo to sa fakt nedá počúvať.
Jeden trapas. :pd

rizling
Dátum registrácie: Pondelok, 14. Novembra 2016, 20:00
Kontaktovať užívateľa:

Neprečítaný príspevok od užívateľa rizling » Streda, 7. Decembra 2016, 08:48

Vie mi niekto povedať, kde sa môžem dozvedieť o úmrtiach?

Myslím tým okrem vyvesených parte na kvetinárstvach.

V každom normálnom meste o tom informujú občanov cez mestský rozhlas!

Iba v Modre sa hráte na mediálnych magnátov.

Rádio vám slúži na prezentovanie samých seba. Ale to ľudí vonkoncom nezaujíma. :pd

lort modoris
Kontaktovať užívateľa:

Neprečítaný príspevok od užívateľa lort modoris » Pondelok, 19. Decembra 2016, 10:35

no schválne tie normálne mestá, kde informujú cez rozhlas.. lebo ja ich zväčša volám dediny.

Napísať odpoveď