TEPLO MODRA, s.r.o.

lort modoris
Dátum registrácie: Pondelok, 14. Novembra 2016, 09:32
Kontaktovať užívateľa:

Re: TEPLO MODRA, s.r.o.

Neprečítaný príspevok od užívateľa lort modoris » Streda, 21. Decembra 2016, 09:20

Čitateľ napísal:...článok, ktorý sa zakladá na pravde a faktoch a nebál sa poukázať a upozorniť na nekalé, arogantné a nezmyselné praktiky súčasného vedenia.
...
napočítal som 2 fakty: urovnanie dlhoročného sporu a prepustenie G. 1 taký polofakt - o zámene pozemkov, keďže dáva do roviny iba rozlohu a nie cenu daných pozemkov. A jednu takú zmienku o Vachovi, kde práve by som očakával od právnika aj niečo navyše.

Pavol Novák
Dátum registrácie: Nedeľa, 17. Januára 2016, 10:07
Kontaktovať užívateľa:

Neprečítaný príspevok od užívateľa Pavol Novák » Streda, 21. Decembra 2016, 15:54

Lort modoris, ty čo to tu motáš. Myslíš , že Modrania sú analfabeti? Robíte jednu špinavosť za druhou a je iba pozitívne, že pán poslanec Bučurič má na to žalúdok, aby sa tieto informácie dostali do širokej verejnosti.
Tiež sme si všetci všimli malinký článok p. Gabriša, ktorý jeho slová povrdil.

lort modoris
Kontaktovať užívateľa:

Neprečítaný príspevok od užívateľa lort modoris » Štvrtok, 22. Decembra 2016, 15:55

ja len tak pre zaujímavosť - ktoréže to slová, to maličké vyjadrenie, potvrdili?

lebo podľa reakcii sa mi zdá, že síce analfabetmi nebudú, ale v PISA-e by tiež nebodovali.

Čitateľ
Dátum registrácie: Utorok, 30. Augusta 2016, 11:59
Kontaktovať užívateľa:

Neprečítaný príspevok od užívateľa Čitateľ » Štvrtok, 22. Decembra 2016, 18:41

No keď sa zdá, že všetci pochopili sa práve ty hráš na nechápavého. Neskoro, co je psáno, to je dáno. Alebo inak, papier nepustí.
Pekne napísané, ani tie Liškove a primátorove prázdne reči to už nezvrátia.
Ako sa hovorí 1:0 Bučurič verzus horšia modra.

Pavol Novák
Kontaktovať užívateľa:

Neprečítaný príspevok od užívateľa Pavol Novák » Štvrtok, 22. Decembra 2016, 20:53

lort modoris napísal:ja len tak pre zaujímavosť - ktoréže to slová, to maličké vyjadrenie, potvrdili?

lebo podľa reakcii sa mi zdá, že síce analfabetmi nebudú, ale v PISA-e by tiež nebodovali.
Pán Gabriš síce v najstručnejšom príspevku, ale pre čitateľov zvestí jasnou odpoveďou potvrdil pravdivosť slov poslanca Bučuriča.
V tvojich zvestiach tento príspevok absentuje?

lort modoris
Kontaktovať užívateľa:

Neprečítaný príspevok od užívateľa lort modoris » Piatok, 23. Decembra 2016, 08:25

dve reakcie na môj príspevok a ani jedna odpoveď. Hlavne, že jeden točí čosi o prázdnych rečiach.
Tak skúsim ešte raz: Čo konkrétne jeho reakcia potvrdila, ktoré slová?

Pavol Novák
Kontaktovať užívateľa:

Neprečítaný príspevok od užívateľa Pavol Novák » Piatok, 23. Decembra 2016, 09:27

Hádam čítať vieš?

Vážená redakcia, informácie uvedené v článku p. Bučuriča a týkajúce sa mojej osoby, či
v termíne, spôsobe ukončenia pracovného pomeru v Teplo Modra s.r.o. (len na doplnenie po 24rokoch práce v modranskom tepelnom hospodárstve), aj informácie o mojej funkcii Zodpovedného zástupcu v tepelnej energetike sú pravdivé.
Erik GÁBRIŠ

lort modoris
Kontaktovať užívateľa:

Neprečítaný príspevok od užívateľa lort modoris » Piatok, 23. Decembra 2016, 11:50

trošku poprehadzovať to vyznačenie, aby sedelo s Bučuričovým článkom a pomaly sa dostaneme k jadru..

vincko
Dátum registrácie: Piatok, 16. Decembra 2016, 18:52
Kontaktovať užívateľa:

Neprečítaný príspevok od užívateľa vincko » Piatok, 23. Decembra 2016, 12:18

Pavol Novák napísal:Hádam čítať vieš?

Vážená redakcia, informácie uvedené v článku p. Bučuriča a týkajúce sa mojej osoby, či
v termíne, spôsobe ukončenia pracovného pomeru v Teplo Modra s.r.o. (len na doplnenie po 24rokoch práce v modranskom tepelnom hospodárstve), aj informácie o mojej funkcii Zodpovedného zástupcu v tepelnej energetike sú pravdivé.
Erik GÁBRIŠ
Môžeš prehadzovať, čo chceš.
Pravda zostane pravdou.
Alebo Gabriša zavolali naspäť za konateľa, lebo tomu rozumie?

lort modoris
Kontaktovať užívateľa:

Neprečítaný príspevok od užívateľa lort modoris » Piatok, 23. Decembra 2016, 12:52

to máš pravdu, že pravda zostane pravdou. Ale keď napíšem, že niekto robí špinavosti a v rovnakom príspevku, že niekto iný tie slová potvrdil, tak je to minimálne nepochopenie, aj keď skôr vedomé zavádzanie/klamanie. Pretože p. Gábriš potvrdil len informácie o p. Gábrišovi a tým pádom nemôžem tvrdiť, že potvrdil aj to ostatné..

vilo
Dátum registrácie: Nedeľa, 25. Januára 2015, 09:35
Kontaktovať užívateľa:

Neprečítaný príspevok od užívateľa vilo » Piatok, 23. Decembra 2016, 14:24

Ako si si mohol všimnúť píšeš do témy Teplo Modra.
Rieši sa tu obsadenie miesta konateľa Mgr.art.Liškom ( poslancom ,,lepšej Modry,, )a následné vyhodenie dlhoročného skúseného pracovníka v tejto oblasti p. Gabriša.

lort modoris
Kontaktovať užívateľa:

Neprečítaný príspevok od užívateľa lort modoris » Piatok, 23. Decembra 2016, 14:52

ale to nepíš mne. A skôr než zareaguješ, prečítaj si aj predchádzajúce príspevky..a teda nie len moje..

prajem Vám Šťastné a veselé, nech nám to naše mestečko naďalej prekvitá

Čitateľ
Kontaktovať užívateľa:

Neprečítaný príspevok od užívateľa Čitateľ » Piatok, 23. Decembra 2016, 15:19

Všetci sme si stihli všimnúť, že to, čo sa v Modre deje, nie je s kostolným poriadkom. Napriek tomu, že sa tu niektorí tvária svätejší ako pápež.
Vyhodenie pána Gábriša nám doteraz nikto riadne neodvôvodnil. A to sme čítali aj Zvesti ozaj pozorne. Možno by sme si mali podať žiadosť na meste o vysvetlenie, ale o ďalšie bezobsažné drísty nemáme záujem. Ešte že Majolika krachuje a keramikár riadi firmu, skúsený odborník sedí doma bez práce. To je možné len v Modre. A samozrejme vďaka kompetentnému a transparentnému vedeniu.

lort modoris
Kontaktovať užívateľa:

Neprečítaný príspevok od užívateľa lort modoris » Utorok, 27. Decembra 2016, 08:23

vyhodenie Gábriša ti ani nikto odôvodniť nemusí, napriek tomu si myslím, že vysvetlené bude. Zaujímavé ale je, že nejako si nechceš pripustiť, že je zaujímavé, že ani samotný p. Gábriš sa k tomu moc nechce vyjadriť. Okrem toho majú poslanci možnosť priamo sa na to spýtať - viď zastupiteľstvo.
Ešte raz - čo má mesto spoločné s Majolikou a jej krachom?

Fero123
Dátum registrácie: Streda, 19. Októbra 2016, 11:24
Kontaktovať užívateľa:

Neprečítaný príspevok od užívateľa Fero123 » Utorok, 27. Decembra 2016, 09:20

lort modoris napísal:vyhodenie Gábriša ti ani nikto odôvodniť nemusí, napriek tomu si myslím, že vysvetlené bude. Zaujímavé ale je, že nejako si nechceš pripustiť, že je zaujímavé, že ani samotný p. Gábriš sa k tomu moc nechce vyjadriť. Okrem toho majú poslanci možnosť priamo sa na to spýtať - viď zastupiteľstvo.
Ešte raz - čo má mesto spoločné s Majolikou a jej krachom?
Takže pripúšťate vyhodenie?
Vysvetlenie- oblbovanie, nie je potrebné. P. Gábriš sa stručne a pre čitateľov zrozumiteľne vyjadril v posledných zvestiach

AK STE SľUBOVALI LEPŠIU MODRU , MALI STE ASPOŇ NIEČO SPRAVIŤ PRE ZÁCHRANU MAJOLIKY.
(Aj keď nikto z vás nebol jej konateľom. :lol: )

lort modoris
Kontaktovať užívateľa:

Neprečítaný príspevok od užívateľa lort modoris » Utorok, 27. Decembra 2016, 10:28

nepripúšťam nič.. prepustenie, ukončenie dohodou atď. rovná sa v ľudovej reči vyhodenie. Strašne sa nemáte čoho chytiť a k tomu ešte aj neškodná zmienka, že nie je všetko čiernobiele...

ja len teda ako si vy kefalín predstavujete tú pomoc od mesta?

Čitateľ
Kontaktovať užívateľa:

Neprečítaný príspevok od užívateľa Čitateľ » Utorok, 27. Decembra 2016, 10:59

Stále len vyzývaš ľudí, nech ti povedia svoje riešenie. Na čo? Aby si ho hneď znevážil? Veď názor iných stejne neberiete do úvahy. Stačí si pozrieť zastupiteľstvo. A Líška vyhodil Gábriša akože prečo? Kvôli odbornosti to asi nebolo. To by keramikár posúdil len ťažko.

vilo
Dátum registrácie: Nedeľa, 25. Januára 2015, 09:35
Kontaktovať užívateľa:

Neprečítaný príspevok od užívateľa vilo » Utorok, 27. Decembra 2016, 15:09

lort modoris napísal:nepripúšťam nič.. prepustenie, ukončenie dohodou atď. rovná sa v ľudovej reči vyhodenie. Strašne sa nemáte čoho chytiť a k tomu ešte aj neškodná zmienka, že nie je všetko čiernobiele...

ja len teda ako si vy kefalín predstavujete tú pomoc od mesta?

Prečo opakovane žiadate od ľudí riešenia?
Vy ste boli zvolení, tak riešte. Len prosím nie referendom. Jedno stačilo.

lort modoris
Kontaktovať užívateľa:

Neprečítaný príspevok od užívateľa lort modoris » Utorok, 27. Decembra 2016, 15:42

lebo ma zaujíma aké geniálne nápady a predstavy má tunajšie osadenstvo.. Ale asi žiadne, alebo sú tak blbé, že sa za ne hanbia.

vincko
Dátum registrácie: Piatok, 16. Decembra 2016, 18:52
Kontaktovať užívateľa:

Neprečítaný príspevok od užívateľa vincko » Utorok, 27. Decembra 2016, 15:49

Takto sa budeš vyjadrovať aj pred voľbami o svojich voličoch?

Napísať odpoveď