TEPLO MODRA, s.r.o.

lort modoris
Dátum registrácie: Pondelok, 14. Novembra 2016, 09:32
Kontaktovať užívateľa:

Re: TEPLO MODRA, s.r.o.

Neprečítaný príspevok od užívateľa lort modoris » Štvrtok, 29. Decembra 2016, 10:08

tak ak sa jedného pekného dňa rozhodnem nechať sa zvoliť, tak nevidím dôvod, aby som sa nejako takto vyjadroval o svojich voličoch. Avšak vzhľadom na neschopnosť sebareflexie väčšiny tunajších prispievateľov, nemyslím že by som voličov lovil zrovna na tomto fóre. Osobne by som dúfal vo voličov, ktorý majú nápady a vedia čo, prípadne aj ako chcú zmeniť a nebudú to ufrflanci, ktorých jediný názor je osobná antipatia voči niekomu a apriori nedôvera voči všetkému novému, spojená s nespokojnosťou so súčasným stavom.

vincko
Dátum registrácie: Piatok, 16. Decembra 2016, 18:52
Kontaktovať užívateľa:

Neprečítaný príspevok od užívateľa vincko » Štvrtok, 29. Decembra 2016, 10:35

Tých nespokojných so súčasným vedením je ďaleko viac ako si dokážeš domyslieť.

Zvlášť skôr narodeným prekážajú ich ,,inovátorské ,, zmeny.
Ale toľko sľubované námestie sa ani nehlo.

lort modoris
Kontaktovať užívateľa:

Neprečítaný príspevok od užívateľa lort modoris » Štvrtok, 29. Decembra 2016, 11:17

tak ale keď prekážajú inovátorské zmeny, tak je súčasný stav námestia vlastne v poriadku, nie?

Čitateľ
Dátum registrácie: Utorok, 30. Augusta 2016, 11:59
Kontaktovať užívateľa:

Neprečítaný príspevok od užívateľa Čitateľ » Štvrtok, 29. Decembra 2016, 11:46

Tu si niekto pod sebou dôsledne pílu konár. Reči aké vedieš a reakcie aké máš svedčia o tom, že teba a tých, ktorých akože zastávaš, názor ľudí a záujmi ľudí vôbec nezaujímajú. Naopak si drzý, arogantný a nemáš argumenty.
Téma je Teplo Modra a zatiaľ miesto napádania iných nám tu môžeš objasniť, prečo bol keramikár zvolený za konateľa a skúsený odborník bol vyhodený. Tie argumenty by ma naozaj zaujímali. Doteraz sme od teba a horšej modry videli len zahmlievanie. Samozrejme máme potom dôvodné obavy z korupcie, netransparentnosti a neodôvodneného prideľovanie flekov kamošom.

lort modoris
Kontaktovať užívateľa:

Neprečítaný príspevok od užívateľa lort modoris » Štvrtok, 29. Decembra 2016, 12:30

ale ja si nikoho nezastávam milý môj. Len nemám rád, keď sa píšu polopravdy, úmyselne sa zavádza a na základe toho sa do niekoho kope. A ak ti protirečenie pripadá drzé a arogantné, tak to je len tvoj osobný, alebo osobnostný problém.
Mňa naopak, názory ľudí zaujímajú. Za iných neviem povedať, zvlášť keď ich nepoznám (mám na mysli napr. aj Lepšiu Modru).
Prečo bol zvolený? No asi aby malo mesto priamo vplyv v spoločnosti.+ to bolo vysvetlené na zastupiteľstve. Ak ti to nestačí, treba sa pýtať priamo.
Aké zahmlievanie? Veď Liška nemôže vytrubovať, prečo vyhodil Gábriša. To by sa zas nemuselo páčiť samotnému p. Gábrišovi.

Čitateľ
Dátum registrácie: Utorok, 30. Augusta 2016, 11:59
Kontaktovať užívateľa:

Neprečítaný príspevok od užívateľa Čitateľ » Štvrtok, 29. Decembra 2016, 12:38

Váš argument, aby malo mesto vplyv v spoločnosti dosadí tam svojho konateľa (mimochodom kľudne bez odbornej spôsobilosti) je neuveriteľne arogantný. Mesto má svojich ľudí navyše aj v dozornej rade.
Je to veľmi chabý a pochybný argument, veľmi netransparentný.
Dôvod vyhodenia by mal byť známy, pokiaľ priamo nemienime tvrdiť, že s jeho zverejnením nesúhlasí pán Gábriš.

Martin Baksa
Dátum registrácie: Streda, 6. Januára 2016, 21:23

Neprečítaný príspevok od užívateľa Martin Baksa » Štvrtok, 29. Decembra 2016, 22:32

AK PAN GABRIS SAM REAGOVAL V MODRANSKYCH ZVESTIACH O TOM, ZE BOL VYHODENY, EVIDENTNE MU NEPREKAZA O TOM HOVORIT. NAVIAC, AK SAM PISE O VLASTNOM VYHADZOVE "DOHODOU" A POTVRDZUJE TAK CLANOK PANA BUCURICA JE ZREJME, ZE ZIADNY ZAHANBUJUCI A OPODSTATNENY DOVOD NA VYHADZOV NEEXISTUJE. PROSTE SA NEHODIL. TO JE CELE.

PRECO SA NEHODIL, UVIDIME ONEDLHO. PAN MANAGER TOTIZ DLHO NEVYDRZI, ABY SA NEPREJAVIL. LEBO KONECNE SA PREJAVIT MOZE. ZATIAL UZ STIHOL PODNIK ZADLZIT 130.000 EURAMI, MANAZUJE TEPLO Z TRENCINA NA DIALKU MALOU SROCKOU. PODLA MNA MAL RADSEJ ZOSTAT KERAMIKAROM.

A MOHOL BY UZ KONECNE PREZRADIT, NENAPINAT NAS, KTOREZE TO VELKE NAKUPNE CENTRUM V BA SPRAVOVAL, LEBO NIKDY SOM O NOM V AVIONE BRATISLAVA, V AUPARKU BRATISLAVA, V POLUSE BRATISLAVA, V CENTRALI BRATISLAVA, V BOROCH BRATISLAVA, V EUROVEI BRATISLAVA NEPOCUL. A TO SA ZIVIM KOMERCNYMI REALITAMI V RAMCI CELEHO CESKO-SLOVENSKA TAKMER 10 ROKOV.

Dominik.Bucuric
Dátum registrácie: Sobota, 26. Septembra 2015, 15:47
Kontaktovať užívateľa:

Neprečítaný príspevok od užívateľa Dominik.Bucuric » Piatok, 30. Decembra 2016, 14:33

Podľa www.orsr.sk bol p. Mgr. Art. Liska konateľom spoločnosti RETAIL rent, s.r.o. Výpis prikladám v prílohe.
Prílohy
Výpis z obchodného registra SR.pdf
(105.83 KiB) 196 stiahnutí

vincko
Dátum registrácie: Piatok, 16. Decembra 2016, 18:52
Kontaktovať užívateľa:

Neprečítaný príspevok od užívateľa vincko » Piatok, 30. Decembra 2016, 20:15

Skutočný macher pre tepelnú energetiku!
Hoci tam robil iba pár mesiacov a v čase volieb bol nezamestnaný, odporučil by som ďalší odkaz aké zisky táto spoločnosť dosahovala a dosahuje.
http://www.finstat.sk/34130756
V prílohe je dĺžka jeho nanagerských schopností v tejto pofidérnej spoločnosti.
Prílohy
Mgr.docx
(11.34 KiB) 218 stiahnutí

klement
Dátum registrácie: Piatok, 20. Januára 2017, 15:31
Kontaktovať užívateľa:

Neprečítaný príspevok od užívateľa klement » Streda, 15. Februára 2017, 21:08

Skopírovaný príspevok z decembrových Modranských zvestí.:
Vážená redakcia, informácie uvedené v článku p. Bučuriča a týkajúce sa mojej osoby, či v termíne, spôsobe ukončenia pracovného pomeru v Teplo Modra s.r.o. (len na doplnenie po 24 rokoch práce v modranskom tepelnom hospodárstve), aj informácie o mojej funkcii Zodpovedného zástupcu v tepelnej energetike sú pravdivé.
Erik GÁBRIŠ

Ktovie ako spí Mgr. ART Liška (poslanec za tzv. Lepšiu Modru.), ktorý takto bezostyšne vyhodil skúseného pracovníka.
A že sa vôbec nehanbí chodiť po Modre.
Volila ich menšia časť Modranov.
Prevaha dala hlas ich protikandidátom.
No to im vôbec neprekážalo na 4 roky sa zabetónovať v čo najlepšie platených miestach. :pd :pd :pd

jano1
Dátum registrácie: Pondelok, 6. Júna 2016, 13:24
Kontaktovať užívateľa:

Neprečítaný príspevok od užívateľa jano1 » Utorok, 21. Februára 2017, 15:45

Súhlasím.
Je nehoráznosť, ako si z tzv. lepšej Modry poprideľovali sami sebe nadštandartne platené miesta.

A pritom , aj keď to zákon nepovoľuje , zostávajú poslancami.
Nie je to náhodou konflikt záujmov?

Tono Trusina
Dátum registrácie: Utorok, 27. Decembra 2016, 09:23
Kontaktovať užívateľa:

Neprečítaný príspevok od užívateľa Tono Trusina » Pondelok, 27. Februára 2017, 09:30

Im to zrejme doteraz nedochádza , akú veľkú chybu spravili hneď na prvých zastupiteľstvách.
Išlo tu o Lepšiu Modru, alebo o lepšie miesta pre svojich?

Martin Baksa
Dátum registrácie: Streda, 6. Januára 2016, 21:23

RIZIKO DEFRAUDACIE MAJETKU V TEPLE MODRA OPAT OZIVA

Neprečítaný príspevok od užívateľa Martin Baksa » Nedeľa, 29. Decembra 2019, 20:15

Starsi Modrania si isto pamataju pripad bývalého sefa Bytoveho podniku, za ktoreho ery zmizlo z Bytoveho podniku vyse 800.000 EUR, za co bol aj pravoplatne odsudeny. A to preto, ze ludsky zlyhal a ako jediny clovek mohol nakládat s velkym majetkom SAM.

Po tejto "drahej skusenosti" sme vtedy ako poslanci prijali subor pravidiel, ktore taketo pripady mali zamedzit. Princip doteraz nastaveneho ochranného mechanizmu spocival v tom, ze:
1. vacsi predaj majektu nebol mozny bez rozhodnutia mestskeho zastupitelstva,
2. majetok mestskych spolocnosti z velkej miery nie je zaradeny v majetku firiem, ale je stale v uctovnictve mesta, na listoch vlastnictví priamo Mesta Modra - a tak nakladanie s nim bez MsZ nebolo mozne.
3. k tomu treba priradit to, ze Mesto malo povinnost zverejnovat spravu o nakladani s mestskym majetkom kazdy rok, kazda ziadost k nakladaniu s mestskym majetkom bola transparentne prezentovana a prejednavana na zasadnuti MsZ.

LEPSIA MODRA tieto pravidla POSTUPNE VSETKY RUSI a najnovsie uz ciastocne opat obnovila Ambrove casy. Najprv Lepsia Modra zverila VSETKY prenajmy mestskeho majetku do ruk pana Lisku. Nelimitovane zmeny v rozpočte do ruk pana primátora, takze MsZ uz potrebuje iba na jedno formalne schvalenie rozpoctu 1x za rok. V priebehu roka si ho moze zmenit ako chce. Teraz k tomu LM pridala dalsiu velku pravomoc. Pan Liska bude moct nakládat s velkym majetkom mesta SAM. Prvy majetok za takmer 700.000 eur mu uz poslanci zverili do ruk. Teoreticky uz zajtra ho moze sam predat komu chce, zaco chce. POSTUPNE MU MA BYT ZVERENY DO RUK DALSI MAJETOK. Podla vyjadreni pana Jaseka na predmetnom zasadnuti MsZ ocakavam, ze uz onedlho i riaditel LESOV MODRA bude moct rovnako nakládat s posledním, vyznamnym milionovym majetkom mesta - LESMI MODRA.

Z LEPSEJ MODRY SA STAVA LEPSIA MODRA S.R.O. ZA PENIAZE A MAJETOK OBCANOV. Problem je, ze obec nie je sukromna firma Lepsej Modry.

Napísať odpoveď