Zaujímavá informovanosť a zodpovednosť

Eugen
Dátum registrácie: Utorok, 29. Marca 2011, 07:30
Kontaktovať užívateľa:

Zaujímavá informovanosť a zodpovednosť

Neprečítaný príspevok od užívateľa Eugen » Utorok, 29. Marca 2011, 21:26

Vedenie mesta sa zasa vynašlo. Myslia si, že keď vytvoria nejaké 3 – 4 informácie s, toho ale dve sú absolútne nepotrebné a uložia ich na titulnú stranu, oficiálnych stránok mesta, že vyhrali majstrovská sveta. Pozrite sa napríklad do rubriky, „ správy o vybavovaní sťažností “, stým od roku 2005 nikto ani len nepohol. http://www.modra.sk/spravy-o-vybavovani-staznosti.html. Je pravda, že mesto Modra bolo nejakú dobu bez hlavného kontrolóra, ale to na veci nič nemení. Vždy musí byt niekto poverený, kto bude vykonávať evidenciu, ohľadom vybavovania sťažností. Alebo od roku 2005 nebola žiadna sťažnosť? Takéto veci treba riešiť a nie nepotrebné zostrihávanie videozáznamov. A toto je tá lepšia informovanosť a transparentnosť.

Užívateľov profilový obrázok
oklamaný volič

Re: Zaujímavá informovanosť a zodpovednosť

Neprečítaný príspevok od užívateľa oklamaný volič » Streda, 18. Septembra 2013, 19:09

Je september 2013.
Eugen, čo si napísal v marci 2011 sa stále nezmenilo. Na internetovej stránke dodnes visí:
Obrázok
Podobne to vyzerá na všetkých stránkach hlavnej kontrolórky. Najnovšia informácia je z roku 2010. To bolo ešte za Majtána, keď mal vojnu s kontrolórom Plučinským. Vtedy to išlo? Odkedy je tam Lazarová, tak je svätý kľud. Čierny musel byť odvolaný, lebo videl na prsty niektorým ľuďom, ktorým priveľmi prirástli k srdcu modranské lesy.

Asi takto funguje komunikácia primátorky s občanmi:
Na poslednú chvíľu sa zruší stretnutie primátorky s občanmi.
Všimni si deň zverejnenia.
Obrázok

O tom Dni európskeho kultúrneho dedičstva sa skôr nevedelo?
Ani Jašekrádio to nehlásilo! Načo ho potom robili? Aby informovali po funuse?

Neregistrovaný

Neprečítaný príspevok od užívateľa Neregistrovaný » Štvrtok, 19. Septembra 2013, 07:49

Ved to tak robila cele prazdniny, uzasny chraplavy rozhlas ohlasil 2 hodiny pred stretnutim, ze sa nebude konat, lebo asi bola ta krava zasa ozrata, alebo sa bala, ze ju tam ludia ukamenuju. ALE KEDY SA UZ LUDIA VSETCI ZOBUDIME A KONECNE JU ODVOLAME? ved to je uz nehoraznost, co si tu ona dovoluje aj s celym osadenstvom. Stari su spokojni, ze sa tam upratali v zastupitelstve a mladi nemaju sance, samozrejme okrem tych mladych, ktori tiez drzia hubu a krok ako ti stari. Pozrite si fotografie z otvorenia Dni kult. dedicstva v evanj kostole. 5 a pol cloveka, aj to par poslancov a byvaly primator Medlen s manzelkou. Ten si musi len brucho mastit a dobre sa smiat, ze ako Marioneta "pritahuje" ludi na vsetky akcie, aku ma nulovu ucast, verejne rozkrada a okrada mesto, vobec ju netrapi, co tu ti ludia robia, maju, nemaju, co potrebuju. ABSOLUTNE NIC. Je to hamba! Aka kultura tu je? To co sa tu roky ako tak podarilo vybudovat, tak nie je v stave to udrzovat a dalej rozvijat. Hra sa s hradbami, teraz potok na namesti. To su akcie, kde sa da dobre nabalit. A toto tu vsetci dovolite?
Ved takyto tunel v takom malom meste nema obdoby. Vsetky peniaze co ma a ktore jej platia danovi poplatnici, tak to ma len na svoju reziu a tych jej tajtrlikov na urade. Kam clovek v meste pozrie, vsade hroza a strach, od ulic, ciest, po budovy, urady, skolky, skoly. Akakolvek dedina na Slovensku da tomuto mestu tromfa. Poriadkom, starostom ako osobou a osobnostou, vyzorom, upravou a ze ARCHITEKTKA. Ved sa moze hambit! A chudera za ten plat co ma, tak by si uz mohla aj nieco na seba kupit. Tie trapne cierne satecky a biele sacko, to ma na cele volebne obdobie? KATASTROFA. Cela Modra je na posmech celemu okresu aj Slovensku. A ked sa tu objavia navstevy z druzobnych miest zo zahranicia, tak asi hned za hranicami bliju a bliju.

JanoS
Dátum registrácie: Utorok, 29. Marca 2011, 11:50
Kontaktovať užívateľa:

Neprečítaný príspevok od užívateľa JanoS » Utorok, 1. Októbra 2013, 15:00

Ved sa moze hambit! A chudera za ten plat co ma, tak by si uz mohla aj nieco na seba kupit. Tie trapne cierne satecky a biele sacko, to ma na cele volebne obdobie? KATASTROFA.
Obrázok
V septembrovom čísle MZ biele sako 7 krát! :lol:

Neregistrovaný

Neprečítaný príspevok od užívateľa Neregistrovaný » Streda, 2. Októbra 2013, 08:29

Co sa tyka este tej informovanosti:
mna by napriklad aj zaujimali postihy, ked sa nieco zisti pri kontrole, ze sa tu oficialne tuneluju peniaze mesta, statu a danovych poplatnikov, co sa stane s dotycnym, ktory to ma za usami?
Napriklad take ekonomky a uctovnicky v sukromnych firmach by boli hadam aj v base, keby sa zistilo, ze nedodrzuju zakony - o uctovnictve, o dani z prijmov, postupy uctovania, okrem toho vysoke pokuty, kvoli ktorym by podnikatel asi aj kram zavrel. No ale v Modre sa evidentne nic nedeje. Modranske skoly su asi spravovane jednou ekonomkou a uctovnickou, ktora si v pohode uctuje odbuka dobuka, neprehladne, neobjektivne, ako sa vyspi, respektive kolko ma promile.
POsledné kontroly su na stranke Modry z roku 2009. Pracovnicka UHK, ktora sa veci rozumela a kontroly uctovnictva vykonala, bola zial prepustena. Kto vie preco? Zeby sa o to niekto postaral? Alebo sa uz na to nemohla pozerat?
Od kontrol presli 4 roky, zacal sa novy skolsky rok, zacina sa kasirovat a pomaly sa uz robi rozpocet komu kolko a zaco. Mozno ako u tych policajtov, ked mali na skuske sklonovat slove město, tak to vyslo takto: mě sto, tebe sto a primatorke patsto :D
Spravy z kontrol su rozsiahle a podrobne, ak ma niekto cas a chut, doporucujem nalacno, tak je to velmi zaujimave citanie. Kedze vsetko funguje po starom, resp. trosku sa zmenilo osadenstvo - snad len jeden riaditel a vylepsil sa system mrhania peniazmi - tunel, pokial je to podpisane od hlavnej, tak je asi vsetko ok a uctuje sa asi v pohode odbuka dobuka dalej ...

Napísať odpoveď