SUPER, UZ NEMUSIME PLATIT PARKOVNE!

Martin Baksa
Dátum registrácie: Streda, 6. Januára 2016, 21:23

Neprečítaný príspevok od užívateľa Martin Baksa » Nedeľa, 13. Januára 2019, 07:03

BOLO 12.1.2019 A MUSEL SOM NA CHVILKU AUTOM NA ZOCHOVU CHATU PO ZABUDNUTU VEC DO HOTELA. ANI MA VO SNE NENAPADLO, ZE V TENTO DEN MI MODRANSKI POLICAJTI UROBIA VELKU RADOST: UZ NEMUSIM PLATIT PARKOVNE V CENTRE MESTA A V PODSTATE ICH MOZEM IGNOROVAT! :-) :-) :-) :-) LEBO AKO MI DVAJA UNIFORMOVANI VCERA Z NICH NA ZOCHOVEJ CHATE POVEDALI, NA STATNEJ CESTE NEMAJU KOMPETENCIE. A TEDA ANI NA NAMESTI, KTORE JE STATNOU CESTOU II. TRIEDY.

AJ PRETO 12.1.2019 STALI NA PARKOVISKU NA ZOCHOVEJ CHATE AKO TAKI PAT A MAT A IBA NECINNE POZERALI NA TOTALNY DOPRAVNY CHAOS NA ZOCHOVEJ CHATE. CEZ PRACOVNY DEN KAZDE RANO VAS SICE VELMI RADI ZASTAVIA PRI PRECHODOCH CHODCOV NA CESTE II. TRIEDY, AJ PAPUCKU VAM ZA NEZAPLATENE PARKOVNE NA NAMESTI RADI DAJU, ALE KED MOZU BYT NAOZAJ UZITOCNI A VYREGULOVAT DOPRAVNY KOLAPS NA ZOCHOVEJ CHATE, ZRAZU NEMAJU KOMPETENCIE. IBA STOJA A POZERAJU. A PLAT IM BEZI. LEN PRIPOMINAM, ZE PARKOVISKO NA ZOCHOVEJ CHATE NIE JE ZIADNA CESTA, ALE MESTSKY POZEMOK A VEREJNY PRIESTOR. ALE AJ TAK PANOM POLICAJTOM DAKUJEM. UZ VIEM, ZE NA CESTE II. TRIEDY MI NIC NEMOZU A TEDA ANI PLATIT PARKOVNE NEMUSIM.

JA VIEM, "MODRA NEMA PENIAZE, RADNI ZA NIC NEMOZU". ANI PRIMATOR V TEN DEN NA ZOCHOVEJ CHATE NEPOKLADAL ZIADNE VENCE, ROZHLADNU UZ OTVORIL, TAK NACO BY PANI POLICAJTI ROBILI?! VSAK PLAT IM BEZI A TO STACI. KOMUNISTICKE MODRANSKE ZVESTI O TOM NENAPISU, TAKZE KLIDEK TABACEK. AJ VLEKARI SO SMIESNYM NAJMOM SU SPOKOJNI. A HOTEL ZOCHOVA CHATA RADSEJ ZATVORIL AREAL RAMPOU, TOMU TO TIEZ NEVADI. VED SME NA SLOVENSKU KDE HLUPOST KVITNE A ZLODEJI SA SMEJU. A MODRANSKE NAMESTIE MA NAJVIAC ZATVORENYCH VYLOH V CASE NAJVACSIEHO HOSPODARSKEHO ROZMACHU VO SVOJEJ HISTORII. V MODRE HLUPOST KVITNE!

Martin Baksa

Neprečítaný príspevok od užívateľa Martin Baksa » Nedeľa, 13. Januára 2019, 07:03

BOLO 12.1.2019 A MUSEL SOM NA CHVILKU AUTOM NA ZOCHOVU CHATU PO ZABUDNUTU VEC DO HOTELA. ANI MA VO SNE NENAPADLO, ZE V TENTO DEN MI MODRANSKI POLICAJTI UROBIA VELKU RADOST: UZ NEMUSIM PLATIT PARKOVNE V CENTRE MESTA A V PODSTATE ICH MOZEM IGNOROVAT! :-) :-) :-) :-) LEBO AKO MI DVAJA UNIFORMOVANI VCERA Z NICH NA ZOCHOVEJ CHATE POVEDALI, NA STATNEJ CESTE NEMAJU KOMPETENCIE. A TEDA ANI NA NAMESTI, KTORE JE STATNOU CESTOU II. TRIEDY.

AJ PRETO 12.1.2019 STALI NA PARKOVISKU NA ZOCHOVEJ CHATE AKO TAKI PAT A MAT A IBA NECINNE POZERALI NA TOTALNY DOPRAVNY CHAOS NA ZOCHOVEJ CHATE.

CEZ PRACOVNY DEN KAZDE RANO VAS SICE VELMI RADI ZASTAVIA PRI PRECHODOCH CHODCOV NA CESTE II. TRIEDY, AJ PAPUCKU VAM ZA NEZAPLATENE PARKOVNE NA NAMESTI RADI DAJU, ALE KED MOZU BYT NAOZAJ UZITOCNI A VYREGULOVAT DOPRAVNY KOLAPS NA ZOCHOVEJ CHATE, ZRAZU NEMAJU KOMPETENCIE. IBA STOJA A POZERAJU. A PLAT IM BEZI. LEN PRIPOMINAM, ZE PARKOVISKO NA ZOCHOVEJ CHATE NIE JE ZIADNA CESTA, ALE MESTSKY POZEMOK A VEREJNY PRIESTOR. ALE AJ TAK PANOM POLICAJTOM DAKUJEM. UZ VIEM, ZE NA CESTE II. TRIEDY MI NIC NEMOZU A TEDA ANI PLATIT PARKOVNE NEMUSIM.

JA VIEM, "MODRA NEMA PENIAZE, RADNI ZA NIC NEMOZU". ANI PRIMATOR V TEN DEN NA ZOCHOVEJ CHATE NEPOKLADAL ZIADNE VENCE, ROZHLADNU UZ OTVORIL, TAK NACO BY PANI POLICAJTI ROBILI?! VSAK PLAT IM BEZI A TO STACI. AJ VLEKARI SO SMIESNYM NAJMOM SU SPOKOJNI. HOTEL ZOCHOVA CHATA RADSEJ ZATVORIL AREAL RAMPOU. TOMU TO TIEZ NEVADI. A BURANI, KTORI NEZAPARKUJU, TO ZAMIERIA AUTAMI ROVNO KU SVAHU. KOMUNISTICKE MODRANSKE ZVESTI O TOM NENAPISU, TAKZE KLIDEK TABACEK. VED SME V MODRE KDE HLUPOST KVITNE A ZLODEJI SA SMEJU PODOBNE AKO NA CELOM SLOVENSKU. A MODRANSKE NAMESTIE MA NAJVIAC ZATVORENYCH VYLOH V CASE NAJVACSIEHO HOSPODARSKEHO ROZMACHU VO SVOJEJ HISTORII. ESTEZE NA NAKUPY MAME PEZINOK A NA LYZOVANIE RAKUSKE ALPY! LEN TAK ROZMYSLAM NA CO POTOM V MODRE PLATIT DANE?!

Martin Baksa

Re: SUPER, UZ NEMUSIME PLATIT PARKOVNE!

Neprečítaný príspevok od užívateľa Martin Baksa » Utorok, 21. Mája 2019, 04:20

Najnovsie az 15 minut! Rozmyslam, co clovek kupi po zaparkovani auta za 15 minut?!

Vyberie peniaze z bankomatu, kupi si zmrzlinu, cigarety, možno kebab a to je asi aj tak vsetko.

Do restauracie, na kavu nezajde, potraviny nenakupi, drogeriu nenakupi, v banke nevybavi, na urade nevybavi (možno sa akurat dostane tak na rad zacne vyplnovat tlacivo), omsu, pohreb nevybavi.....

Aspon vieme, co Lepsomodrania chcu mat na namesti: zmrzlinu, cigarety, kebab. A po ostatne hybaj rovno do Pezinka... Radost v Modre podnikat. Odporucam modranskym poslancom sa ist pozriet napriklad do Bernolakova ako vie vyzerat vybavenost mensej obce ako Modra....

Napísať odpoveď