Vianočná výzdoba mesta

Starý Modran
Dátum registrácie: Streda, 6. Júla 2016, 16:13
Kontaktovať užívateľa:

Vianočná výzdoba mesta

Neprečítaný príspevok od užívateľa Starý Modran » Pondelok, 4. Decembra 2017, 13:22

Kedy plánuje vedenie mesta začať s vianočnou výzdobou ?
Všetky okolité mestá aj dediny sú už dávno vysvietené.
Včera bola prvá adventná nedeľa a v Modre zase skapal pes.
Nebyť stromčeka , ktorý zabezpečila kat. cirkev, tak v Modre nemáme opäť ako vlani na námestí nič.
Vlani aj svetlá , ktoré boli zakúpené ešte za čias Medlena vytiahli až posledný týždeň. :pd

Tonka
Dátum registrácie: Streda, 9. Marca 2011, 15:32
Kontaktovať užívateľa:

Re: Vedenie mesta 2015 - 2018

Neprečítaný príspevok od užívateľa Tonka » Pondelok, 4. Decembra 2017, 14:06

Včera som prešla cez polovicu Slovenska a musím potvrdiť slová Starého Modrana.
Na 1. Adventnú nedeľu boli vysvietené vianočné stromy skoro v každej dedinke.
Na Kráľovej svietil pekný vianočný strom, no v Modre nič.
Pekne je ovetlený len strom pred kaviarňou Modur, čo však nie je zásluhov mesta.
Doporučujem našim funkcionárom nech sa idú pozrieť aspoň do Častej, tá je pekne vyzdobená a vysvietená a nie je to ďaleko. Prečo to inde ide a v Modre nie? Častá ma určite menší rozpočet ako Modra a napriek tomu vedia urobiť takú výzdobu, ako sme v Modre už roky nevideli.

lort modoris
Dátum registrácie: Pondelok, 14. Novembra 2016, 09:32
Kontaktovať užívateľa:

Re: Vianočná výzdoba mesta

Neprečítaný príspevok od užívateľa lort modoris » Streda, 6. Decembra 2017, 13:21

Včera povedali na rádiu jednu veľmi peknú myšlienku/postreh: že ako sa nám zvolebnieva (2018), tak sa mestá a dediny predháňajú vo vianočnej výzdobe. Či už úmyselne, alebo nie, tak som rád že v Modre to neplatí a mesto sa nesnaží ľudí opíjať rožkom.. hoci ako je vidno, mnohí by sa radi nechali.

Čitateľ
Dátum registrácie: Utorok, 30. Augusta 2016, 11:59
Kontaktovať užívateľa:

Neprečítaný príspevok od užívateľa Čitateľ » Streda, 6. Decembra 2017, 13:29

Ty si fakt úplný magor. :remorse: Ešteže to tvoje rádio nepočúvam, lebo toľko múdrosti by ma asi zabilo. A určite by Modrania prijali peknú výzdobu, či už sa zvolebnieva, alebo nie. Našťastie to vyzerá tak, že bude aj u nás, lebo už ju osádzali. Predpokladám že dnes ju rozsvietia. Škoda len, že stromček z námesti opäť zmizol a bude pred poštou. To považujem za nie veľmi šťastné riešenie.

lort modoris
Dátum registrácie: Pondelok, 14. Novembra 2016, 09:32
Kontaktovať užívateľa:

Neprečítaný príspevok od užívateľa lort modoris » Streda, 6. Decembra 2017, 15:01

bolo to na Slovenskom rozhlase, FMku, alebo Antena Rock-u.. a keby to aj bolo na modranskom, čo to mení na podstate? Je smutné ako sa snažíte zredukovať vianoce na výzdobu a preteky kto ju ma väčšiu a skôr..ale to je tuším každoročný folklór..Tiež čakám príspevky, že vo Viedni už vianočné trhy začali a Modra stále nič.

klement
Dátum registrácie: Piatok, 20. Januára 2017, 15:31
Kontaktovať užívateľa:

Neprečítaný príspevok od užívateľa klement » Streda, 6. Decembra 2017, 20:31

lort modoris napísal:
Streda, 6. Decembra 2017, 13:21
Včera povedali na rádiu jednu veľmi peknú myšlienku/postreh: že ako sa nám zvolebnieva (2018), tak sa mestá a dediny predháňajú vo vianočnej výzdobe. Či už úmyselne, alebo nie, tak som rád že v Modre to neplatí a mesto sa nesnaží ľudí opíjať rožkom.. hoci ako je vidno, mnohí by sa radi nechali.

Nehrabe ti náhodou? Vianočná výzdoba sa robí kvôli opíjaniu voličov rožkami ??? :lol:
:lol: :lol: :lol: Vy ste totižto ani po minulé roky nedokázali na námestí osadiť Vianočný strom . A svetlá na stĺpoch ste zavesili aj vlani až po urgenciách na tomto fóre. Posledný týždeň pred Vianocami.
Prejdi sa po Slovenských mestách a dedinách. Iba v Modre je tma.

Čo to táraš o zvolebnievaní. :lol:
Počas celého funkčného obdobia ste nedokázali urobiť Vianočnú výzdobu!!!
Ty si doma daj hoci Veľkonočného zajaca, ale ľudia vás nevolili , aby ste každoročne túto vec odflákli.

Občan Modry
Dátum registrácie: Piatok, 18. Marca 2011, 07:39
Kontaktovať užívateľa:

Neprečítaný príspevok od užívateľa Občan Modry » Štvrtok, 7. Decembra 2017, 08:46

lort modoris napísal:
Streda, 6. Decembra 2017, 13:21
Podľa tejto čudnej "logiky" práve včera začali v Modre ľudí opíjať rožkom.
Rozvešali vianočné osvetlenia :!:
Podľa teba vedenie mesta práve začalo predvolebnú kampaň? Možno že máš nakoniec pravdu.

klement
Dátum registrácie: Piatok, 20. Januára 2017, 15:31
Kontaktovať užívateľa:

Neprečítaný príspevok od užívateľa klement » Piatok, 8. Decembra 2017, 13:06

Po prejazde dnešnou Modrou mi skoro oči vyliezli z jamok.
Z diaľky som zbadal pred Pavúkom nejakú kopu.
Hurá, pomyslel som si. Konečne bude na námestí ZNOVU Vianočný strom.

Aké bolo moje sklamanie, keď som prišiel bližšie.
Verte, neverte bola to iba kopa špinavého snehu.
Nebyť majiteľa kaviarne , ktorý ozdobil, (Aj keď nie ihličnatý strom , ale strom s korunou ) svetielkami, tak nemáme nič !!!
Do Modry by sa mali prísť ľudia popozerať, ako to nemá pred Vianocami vyzerať. :pd

Pavol Novák
Dátum registrácie: Nedeľa, 17. Januára 2016, 10:07
Kontaktovať užívateľa:

Neprečítaný príspevok od užívateľa Pavol Novák » Piatok, 8. Decembra 2017, 13:19

Súhlasím s Klementom Vianočný strom v každom normálnom meste je v centre a nie niekde ukrytý v parku.
Zvlášť teraz , keď ľudia iba prechádzajúci Modrou, idú po hlavnom ťahu, aby sa vyhli zápcham.

Takže o strome pri Slobodke ani netušia.
Alebo si naši radní chcú získať rómskych spoluobčanov ako budúcich voličov?
Keď im pred barák ozdobili strom? :lol:

Čitateľ
Dátum registrácie: Utorok, 30. Augusta 2016, 11:59
Kontaktovať užívateľa:

Neprečítaný príspevok od užívateľa Čitateľ » Sobota, 9. Decembra 2017, 21:40

Ja som s Vianočnou výzdobou v Modre tento rok Ok. Dali ju relatívne načas a stromček pred kostolom zachránil to, čo radní spackali.

Ajems5o5
Dátum registrácie: Pondelok, 12. Novembra 2018, 08:39
Kontaktovať užívateľa:

Neprečítaný príspevok od užívateľa Ajems5o5 » Piatok, 23. Novembra 2018, 13:11

poslušne hlásim, že v Šenkviciach už svieti vianočná výzdoba..a Modra zase nič!!!!!!!!!! ;-)

Napísať odpoveď