Oprava chodníkov

Užívateľov profilový obrázok
Neregistrovaný

Re: Oprava chodníkov

Neprečítaný príspevok od užívateľa Neregistrovaný » Utorok, 13. Januára 2015, 09:12

Odpoveď hľadaj v prvých dvoch slovách 2. vety.

Mi simpatyzanty

Neprečítaný príspevok od užívateľa Mi simpatyzanty » Utorok, 13. Januára 2015, 12:41

Nabudúce treba písať príspevky tak, aby to pochopili aj ARŤOVCI:
"Rozumný ľudia krytyku prýjmú."

Neregistrovaný

Neprečítaný príspevok od užívateľa Neregistrovaný » Štvrtok, 15. Januára 2015, 11:19

A akú úlohu bude mať Arťo v MsZ? Niekto vravel, že sa už pridal k prumátorovmu táboru aj s kamarátom JJ.
Alebo bude outsaider - no name?

Neregistrovaný

Neprečítaný príspevok od užívateľa Neregistrovaný » Štvrtok, 15. Januára 2015, 13:09

Je to jedna banda "..........á"

ANTI

Neprečítaný príspevok od užívateľa ANTI » Štvrtok, 15. Januára 2015, 14:19

Keby som tu napísal, čo si myslím o Artúrovi Soldánovi a Janovi Jašekovi administrátor by to určite zmazal, tak to nechávam na vašej fantázii :evil:

Neregistrovaný

Neprečítaný príspevok od užívateľa Neregistrovaný » Štvrtok, 15. Januára 2015, 19:05

Mám dojem, že sa tu má písať o nových chodníkoch, ktoré nám sľubovala Lepšia Modra.
Viem, je zima, po lete budeme múdrejší.

Neregistrovaný

Neprečítaný príspevok od užívateľa Neregistrovaný » Štvrtok, 22. Januára 2015, 09:46

K téme číslo dva, Petrakovič kontra Hubocká je zbytočné hoci začínať. Zas klasický bludný výkrik. Autor vlastne ani nevie čo chce, na jednej strane chce zmenu a množstvo psov a na druhej ponechanie bývalej p. primátorky, lebo hoci sa nič neurobilo, ale má aspoň vzdelanie. No dá sa s takáýmito ....... niečo urobiť, dosiahnuť?
Tiež súhlasím, že p. Hlubocká mala určite lepšie vzdelanie na post primátora ako Petrakovič.
Či v Modre dáme podmienku, že stačí intrigovať?

Napísať odpoveď