Oprava chodníkov

JanoS
Dátum registrácie: Utorok, 29. Marca 2011, 11:50
Kontaktovať užívateľa:

Oprava chodníkov

Neprečítaný príspevok od užívateľa JanoS » Piatok, 2. Januára 2015, 10:35

Lepšia Modra sľubuje:
Obrázok
Tak na toto sa teším. Pred 4 rokmi nám to bolo tiež sľúbené a realita? Stále rovnaká ako v roklu 2011:
Obrázok
Dúfam, že to takto nebude vyzerať aj v roku 2018! Ale dali nám konkrétny sľub!
Chodník na Štefánikovej od pumpy po Dukelskú 750m, Bodického 550 m a Trnavská po bytovky 850m. To je viac ako 2 km jednostranného chodníka. Dúfam, že bude dažďová voda zo striech zvedená do kanalizácie. Majú chlapci predstavu, čo to bude stáť? No to sa do volebného programu nedáva, tak uvidíme v ktorom rozpočte sa to objaví. Ak to myslia vážne, tak by sa už v roku 2015 malo začať s výberovým konaním na dodávateľa projektu.

Užívateľov profilový obrázok
Neregistrovaný

Re: Oprava chodníkov

Neprečítaný príspevok od užívateľa Neregistrovaný » Piatok, 2. Januára 2015, 10:45

Veď hej, uvidíme. A taká malá poznámočka, vy sa netešíte na prípadné opravené chodníky, vy sa tešíte ako to nebude urobené, prípadne urobené zle. A práve vtedy príde vaša "veľká" chvíľa. :) Pretože čokoľvek je možné veľmi ľahko spochybniť a napadnúť, vždy sa dá niečo aj lepšie. Vždy. Ale ako som napísal na začiatku, veď hej, uvidíme.

Patriot

Neprečítaný príspevok od užívateľa Patriot » Piatok, 2. Januára 2015, 15:02

Ja neverím tomu, kto už raz sľúbil a nesplnil. A že koľko to bude stáť? Podľa mňa stačí ak sa v lesoch bude hospodáriť v záujme mesta a nie v záujme jednotlivcov a peňazí bude až, až...
Ale na to aby to tak mohlo byť - ja by som najprv vyhodil celé jeho vedenie - to je môj pohľad na vec.

JanoS
Kontaktovať užívateľa:

Neprečítaný príspevok od užívateľa JanoS » Piatok, 2. Januára 2015, 15:23

Veď hej, uvidíme. A taká malá poznámočka, vy sa netešíte na prípadné opravené chodníky, vy sa tešíte ako to nebude urobené, prípadne urobené zle. A práve vtedy príde vaša "veľká" chvíľa...
Ja som prekvapený, ako tento človek môže vedieť na čo sa ja teším a kedy príde moja veľká chvíľa.
Človek sa učí skúsenosťami. Nemienim tu opisovať, čo všetko bolo nasľubované pred štyrmi rokmi a čo z toho sa splnilo. Pravda je že Lepšia Modra sa vyhovára na primátorku a naopak. Veľmi by som bol rád, keby sa konečne v Modre niečo pohlo dopredu a držím im palce, ale tešiť sa budem z chodníkov, až keď sa po nich prejdem! Stačí si pozrieť volebný program a programové vyhlásenie z minulého volebného obdobia. Myslíte si, že sa stane zázrak? Ja som trochu skeptický a neverím všetkému, čo bolo nasľubované. Bodaj by som nemal pravdu. Ako píše Hosť "Veď hej, uvidíme"
V roku 2012 som v príspevku napísal o chodníku na Štefánikovej, tentoraz neverím tomu, že v roku 2018 sa budem môcť prejsť po nových chodníkoch na Štefánikovej, Bodického a Trnavskej, ale bodaj by som sa mýlil.
Veď hej, v roku 2018 uvidíme.
Tie chodníky ale nie sú všetko, tu je zopár výňatkov z ich volebného programu:
  • pripraviť lokalitu Malé hliny na výstavbu rodinných domov
  • spracovať územný plán
  • vybudovať nový zberný dvor
  • rekonštruovať a modernizovať školské zariadenia
  • založiť mestské múzeum
  • úprava a rozvoj športového areálu na Kalinčiakovej ulici
  • vybudovanie cyklotrás, súvisiaceho mobiliáru a bežkárskych tratí
  • oživiť a udržovať areál kúpaliska na Zochovej chate
  • atď.
Pán HOSŤ vy tomu všetkému veríte?
Neviem čo plánujú s tým námestím. Vo ich programe o ňom nie je zmienka. Veď hej, uvidíme.

Piatok

Neprečítaný príspevok od užívateľa Piatok » Piatok, 2. Januára 2015, 17:33

Jano S,
ja sa Ti čudujem...
Po toľkých rokoch, čo sa venuješ verejnému životu, máš v sebe toľko slabosti, že sa k " týmto" ľuďom a vedeniu mesta vyjadruješ s toľkým rešpektom a slušnosťou, ktorú si z ďaleka nezaslúžia.
Pomenuj ich pravými menami!
Zas je evidentné, že sme národ holubičí - čím viac nás niekto utláča, pokoruje, klame a okráda, tým sme k nemu slušnejší.
Ako to nazvať?
SLUŠNOSŤ, SLABOSŤ, či HLÚPOSŤ?

Neregistrovaný

Neprečítaný príspevok od užívateľa Neregistrovaný » Nedeľa, 4. Januára 2015, 15:56

Tiež by ma zaujímalo, kde na to zoberú peniaze!
Alebo pozvú na brigádu mladých od Pradeda?

Neregistrovaný

Neprečítaný príspevok od užívateľa Neregistrovaný » Pondelok, 5. Januára 2015, 08:46

Znovu iba výmysly.
Veď na niečo treba chytiť voličov.
Od začiatku im neverím. Podrazili Hlubockú a to boli v predchádzajúcich voľbách jej voliči!!!!!!!!!

Hosť

Neprečítaný príspevok od užívateľa Hosť » Pondelok, 5. Januára 2015, 08:59

Pre Jano S

Myslím si iba, že sa nové vedenie snažiť bude. Pravdepodobne, býva to tak, sa všetko nepodarí, tak ako sa nám častokrát nepodarí urobiť so svojimi životmi, čo sme si predstavovali, či naplánovali. Tak to jednoducho chodí. Na druhej strane sa môže vyskytnúť aj niečo nové, nejaká príležitosť, takže nikto nevie. A myslím si tiež, že vyvolávať atmosféru pochybností a nesplnenia zámerov už teraz, pár dní po voľbách je povedzme (veľmi slušne) nekorektné.

Pre Piatok

Mohli by ste aj upresniť kto a ako vás "utláča, pokoruje, klame a okráda"? Keď máte počítač a môžete nás, predpokladám z miestnosti v ktorej nemrzne, takto oblažovať svojimi ...... ubolenými sťažnosťami a výstrahami, asi o skutočnej biede, ktorej je možno polovica zemegule neviete nič. A keďže neviem kto ste, tak si zatiaľ budem myslieť, že ste nikoho a nikdy neutláčali, nepokorovali, neoklamali ani neokradli. Tak sa držte aj naďalej.

Neregistrovaný

Neprečítaný príspevok od užívateľa Neregistrovaný » Pondelok, 5. Januára 2015, 11:37

Myslím si iba, že sa nové vedenie snažiť bude..........snaha a schopnosti sú dve absolútne odlišné veci.
P. Hlubocká 4 roky vyvíjala snahu o rekonštrukciu námestia a výsledok všetci vidíme.

JanoS
Kontaktovať užívateľa:

Neprečítaný príspevok od užívateľa JanoS » Pondelok, 5. Januára 2015, 11:39

A myslím si tiež, že vyvolávať atmosféru pochybností a nesplnenia zámerov už teraz, pár dní po voľbách je povedzme (veľmi slušne) nekorektné.
Na tému predvolebných sľubov Lepšej Modry som už písal už v septembri tu. Takže nie sú to pochybnosti pár dní po voľbách! Tie pochybnosti tu boli aj pred voľbami.
Povedzte mi, čo je nekorektné na tom, že neverím sľubom, ktoré ktoré sú nesplniteľné! Alebo si fakt myslíte že dokážu to čo sľúbili? Ja taký optimista nie som.
Verím tomu, že nové vedenie mesta sa bude snažiť, že budú robiť čo sa dá, aby aspoň časť z toho splnili. Počkajme si na programové vyhlásenie a uvidíme, čo sa tam dostane. Mne, tak ako väčšine obyvateľov je jedno, kto tam je. Drvivá väčšina občanov nesleduje dianie na úrade, alebo v zastupiteľstve. Ale všetci vnímajú to, čo sa pre nich urobilo, čo po štyroch rokoch po nich zostalo. A tým nemám na mysli nové projektu v šuflíkoch! Za ostatné 4 roky sa toho spravilo žalostne málo!

Hosť

Neprečítaný príspevok od užívateľa Hosť » Pondelok, 5. Januára 2015, 12:48

Na tému predvolebných sľubov Lepšej Modry som už písal už v septembri tu. Takže nie sú to pochybnosti pár dní po voľbách! Tie pochybnosti tu boli aj pred voľbami.

;-) Veď práve, vy si vlastne ani neuvedomujete, že jediné čo vyjadrujete sú pochybnosti a nedôvera (bez obsahu) a ani vám nedôjde, že to môže byť po zopakovaní (žalostne) málo. Ako s tým opakovaným vtipom, ktorý už vtipom nie je, pretože je myšlienkovo každému známy. Je to už iba bežný, notoricky známy fakt a podstatou vtipu je niečo úplne iné. Ale dobre, každý sme nejaký. Máte okrem opakovaného pripomínajúceho negativizmu čo povedať? Ale uznávam, takých bola, či je tu veľká väčšina a obávam sa, že, takým tento nášský negativizmus vyhovuje a úplne stačí. Dokonca ho potrebujú a očakávajú, pretože je to dominantný spôsob ich formy uvažovania a správania. Keby sa nejakým činom začalo veľmi dariť, nezačalo by to mnohým dokonca prekážať, pretože by stratili jediné čo dokážu vnímať a vedia, resp. na čo majú, teda byť v permanentnej opozícií, znechutení a sťažovaní?

Povedzte mi, čo je nekorektné na tom, že neverím sľubom, ktoré ktoré sú nesplniteľné! Alebo si fakt myslíte že dokážu to čo sľúbili? Ja taký optimista nie som.

;-) Odpoveď som napísal v minulom príspevku.

Verím tomu, že nové vedenie mesta sa bude snažiť, že budú robiť čo sa dá, aby aspoň časť z toho splnili. Počkajme si na programové vyhlásenie a uvidíme, čo sa tam dostane. Mne, tak ako väčšine obyvateľov je jedno, kto tam je. Drvivá väčšina občanov nesleduje dianie na úrade, alebo v zastupiteľstve. Ale všetci vnímajú to, čo sa pre nich urobilo, čo po štyroch rokoch po nich zostalo. A tým nemám na mysli nové projektu v šuflíkoch! Za ostatné 4 roky sa toho spravilo žalostne málo!

;-) Súhlasím, spravilo sa málo, pripúšťam, že aj žalostne, ale aj vážení občania, ktorí ako píšete "vnímajú, čo sa pre nich urobilo" by mali byť aktívnejší, pretože inak sú v tom trochu aj oni. Aj ja niečo zopakujem, aké boli účasti na zastupiteľstvách, kto sa zaujímal a pýtal? Ale tých dnes múdrych a schopných, znechutených a nespokojných, hotové zástupy.

JanoS
Kontaktovať užívateľa:

Neprečítaný príspevok od užívateľa JanoS » Pondelok, 5. Januára 2015, 13:36

OK každý máme svoj názor. Už som tu napísal že im držím palce. Nie kvôli osobám, ktoré zvíťazili vo voľbách, ale kvôli nám občanom.
A pochybnosti a nedôvera že je bez obsahu? To snáď nie. Ja si myslím, že obsahu na nedôveru je viac než dosť.
Tým končím tento dialóg a prajem všetko dobré do roku 2015!

Hosť

Neprečítaný príspevok od užívateľa Hosť » Pondelok, 5. Januára 2015, 13:37

Ďakujem a podobne, všetko dobré.

Neregistrovaný

Neprečítaný príspevok od užívateľa Neregistrovaný » Pondelok, 5. Januára 2015, 15:09

Súhlasím, spravilo sa málo, pripúšťam, že aj žalostne, ale aj vážení občania, ktorí ako píšete "vnímajú, čo sa pre nich urobilo" by mali byť aktívnejší, pretože inak sú v tom trochu aj oni. Aj ja niečo zopakujem, aké boli účasti na zastupiteľstvách, kto sa zaujímal a pýtal? Ale tých dnes múdrych a schopných, znechutených a nespokojných, hotové zástupy.

To snáď nie?
Myslíte, že Pezinok napreduje preto, že sa občania zúčastňovali zastupiteľstiev?
Nebude to náhodou preto , že majú schopnejších ľudí vo vedení mesta?

Modranská skutočnosť

Neprečítaný príspevok od užívateľa Modranská skutočnosť » Pondelok, 5. Januára 2015, 15:17

PRESNE TAK:
ZA SCHOPNÝCH HOVORIA VÝSLEDKY
ZA NESCHOPNÝCH VÝHOVORKY

Neregistrovaný

Neprečítaný príspevok od užívateľa Neregistrovaný » Pondelok, 5. Januára 2015, 20:38

Myslim ze skepticizmus a nedovera od ostatnych sa da pochopit najma s ohladom na to, ze vo vedeni mesta sa az tak velmi nove tvare nevyskytuju. Teda povazujem skor za naivitu a utopiu mysliet si, ze sa veci zmenia ako mavnutim carovneho prutika. Napriak tomu si dovolim dufat... ved co ine nam ostava ked ma volebne pravo kazdy....

Neregistrovaný

Neprečítaný príspevok od užívateľa Neregistrovaný » Streda, 7. Januára 2015, 08:53

V Modre skapal pes.
A žeby mal na nejaké prevratné zmeny práve Petrakovič????????????
Príliš nevýrazná osobnosť.
Myslím , že Hlubockú mali nechať , čo začala.
Keď nič iné , aspoň vzdelanie má lepšie na post primátora, ako Petrakovič

Hosť

Neprečítaný príspevok od užívateľa Hosť » Streda, 7. Januára 2015, 09:41

"V Modre skapal pes.
A žeby mal na nejaké prevratné zmeny práve Petrakovič????????????
Príliš nevýrazná osobnosť.
Myslím , že Hlubockú mali nechať , čo začala.
Keď nič iné , aspoň vzdelanie má lepšie na post primátora, ako Petrakovič"

Bludy a hlúposti. Kto už a konečne napíše čo by v Modre chcel a v čom je Pezinok lepší. Dokonca kandidáti proti dnešnému a už pomaly historickému vedeniu Pezinka mali v rámci svojej kampane niečo ako, treba zmenu, aby sa v Pezinku niečo dialo. Aj tam skapal pes? Minimálne podľa niektorých. Ale dobre, Pezinok je okres s viac ako dvojnásobkom obyvateľov a asi aj aktívnejším, podstatne širšou podnikateľskou základňou, železnicou a čo ja viem čo ešte. My tu viacerí buď iba závidíme a ani nevieme, čo presne, ale hlavne CHCEME a/alebo máme akýsi prízemný komplex, ktorý je riešiteľný jednoducho, presťahovaním sa do Pezinka. Každému, kto píše, že v Modre skapal pes odporúčam, nejakého si zaobstarať, zadarmo sú v útulkoch. A v Modre bude zrazu psov ako maku.

K téme číslo dva, Petrakovič kontra Hubocká je zbytočné hoci začínať. Zas klasický bludný výkrik. Autor vlastne ani nevie čo chce, na jednej strane chce zmenu a množstvo psov a na druhej ponechanie bývalej p. primátorky, lebo hoci sa nič neurobilo, ale má aspoň vzdelanie. No dá sa s takáýmito ....... niečo urobiť, dosiahnuť?

Neregistrovaný

Neprečítaný príspevok od užívateľa Neregistrovaný » Streda, 7. Januára 2015, 12:37

No dá sa s takáýmito ....... niečo urobiť, dosiahnuť?

Vy nemáte povinnosť niečo robiť s obyvateľmi mesta :!:
Vaša povinnosť je urobiť všetko preto, aby sme sa nemuseli hanbiť pred okolitými dedinami a mestami, že v Modre sa nič nedeje.
Mandát ste dostali na Lepšiu Modru, nič viac :!:

Neregistrovaný

Neprečítaný príspevok od užívateľa Neregistrovaný » Streda, 7. Januára 2015, 15:55

Bludy a hlúposti. Kto už a konečne napíše čo by v Modre chcel .......................................
JA BY SOM CHCEL , ABY SA ASPOŇ čOSI MáLO ZLEPšILO NA NáMESTí.
Aby turisti iba neprechádzali Modrou, ale mali dôvod sa tu aj zastaviť a zdržať.
Zatiaľ ich iba odrádza ošarpané neudržiavané mestečko. V ktorom sA ZA POSLEDNýCH 20 ROKOV NIč NEZMENILO.

Napísať odpoveď