Aj takto vyzerá "perla Malých Karpát"

admin
Administrátor
Dátum registrácie: Pondelok, 7. Marca 2011, 09:50
Kontaktovať užívateľa:

Aj takto vyzerá "perla Malých Karpát"

Neprečítaný príspevok od užívateľa admin » Pondelok, 7. Marca 2011, 18:37

Tak za toto nemôžu poslanci, primátorka ani pán Bartoš a jeho VPS. To je vysvedčenie modranov.
Stará cesta do Trlinka a chotár "hlavného mesta vína":
Obrázok Obrázok
Naše sídliská. Luník 9 na ul. SNP a "Leopoldov". Jedny hrable a 10 min. pohybu. Vo vchode č.13 nemá kto?
Obrázok Obrázok
Družstevná ul. a Vajanského za poliklinikou
Obrázok Obrázok
Na vrškoch:
Obrázok
Obrázok

priateľ lesa
Dátum registrácie: Štvrtok, 10. Marca 2011, 10:28
Kontaktovať užívateľa:

Re: Aj takto vyzerá "perla malých karpát"

Neprečítaný príspevok od užívateľa priateľ lesa » Štvrtok, 10. Marca 2011, 11:28

V tomto smere je jednoznačne nedostatočná osveta. Tomuto problému by sa mali viac venovať Modranské zvesti. Uverejňovať kritické články a fotky k nelegálnym skládkam. Je treba využívať informačné tabule, vyzývať občanov na udržiavanie čistoty. Možno v niektorých prípadoch by sa dal vypátrať pôvodca odpadu. Občanov treba vychovávať! Začať v materskej škole a končiť u seniorov.
Treba mobilizovať poľovníkov, ochranárov, vinohradníkov, turistov, všetky spolky a združenia. Vypracovať akési kritéria na prideľovanie dotácii športovým a iným združeniam, kde by sa dotácie podmienili prácami na likvidácii nelegálnych skládok. Tých možností je určite viac. Tomuto problému by sa mali venovať aj niektoré komisie MsZ. Napr. komisia životného prostredia, komisia vinohradnícka, či komisia cestovného ruchu.

ja1
Dátum registrácie: Piatok, 11. Marca 2011, 12:00
Kontaktovať užívateľa:

Neprečítaný príspevok od užívateľa ja1 » Piatok, 11. Marca 2011, 12:12

Priateľ lesa, lepšie sa to asi napísať ani nedá. Poznám bezvýznamnú dedinu, kde túto pliagu už dlhodobo cez stránku monitorujú. V Modre a jej skvostných médiách, Zvestiach a webe, načo?

priateľ lesa
Kontaktovať užívateľa:

Neprečítaný príspevok od užívateľa priateľ lesa » Sobota, 12. Marca 2011, 22:28

Otázka na admina: Môžme to dopĺňať ďalšími fotkami? Ako mám uložiť fotku?
Pre ja1: Hoď sem nejaký link na tú dedinu, nech sa na to pozrieme. Bolo by to treba aj v Modre.
Niečo by sa malo robiť!

admin
Administrátor
Dátum registrácie: Pondelok, 7. Marca 2011, 09:50
Kontaktovať užívateľa:

Neprečítaný príspevok od užívateľa admin » Nedeľa, 13. Marca 2011, 10:48

Je to jednoduché. Musíš obrázok umiestniť hocikde na web (napr. google/fotografie) a do textu vložiť adresu medzi kódy[img].....[/img]. Máš ich hore nad príspevkom, ktorý práve edituješ.
Obrázok

ja1
Kontaktovať užívateľa:

Neprečítaný príspevok od užívateľa ja1 » Pondelok, 14. Marca 2011, 07:45

Priateľ lesa, pošlite mi mailovú adresu na jeejee@atlas.sk. Nechcem nikomu robiť reklamu a keď som ich ešte tak nepekne nazval, že bevýznamní .... Inak, ako druhá položka v ponuke je Zmluvy, Faktúry, Objednávky. Ako tamojší hovoria, "Pes by z toho zdochou". Späť k veci, naozaj treba niečo robiť. osobne by som urobil, opravil, zrekonštruoval a pod. to najpotrebnejšie, veci ktoré zásadnejšie ohrozujú zdravie, prípadne majetok, ale potom venoval energiu a peniaze na vyčistenie chotára. Ľudia sa inak nenaučia, iba keď to pocítia na vlastnej koži. A osveta, osveta a osveta a ešte stále bude dosť tých, čo to budú zasviňovať.

priateľ lesa
Kontaktovať užívateľa:

Re: Aj takto vyzerá "perla Malých Karpát"

Neprečítaný príspevok od užívateľa priateľ lesa » Nedeľa, 20. Marca 2011, 16:32

Pár fotiek z krátkej prechádzky po meste: dvor reštaurácie "U chrapúňa" a kúsok vedľa za novou bytovkou na Vajanského ul.
Obrázok Obrázok
špačková výzdoba záhonu vedľa vchodu štátnym policajtom a ozdoba na medenom zvode historickej budovy na námestí:
Obrázok Obrázok

Vkladať fotky fakt nieje problém. Práve som si to skúsil. :)

ja1
Kontaktovať užívateľa:

Re: Aj takto vyzerá "perla Malých Karpát"

Neprečítaný príspevok od užívateľa ja1 » Štvrtok, 24. Marca 2011, 06:55

No, okrem darebákov vykrádačov sa začínajú aktivizovať aj darebáci skládkovači. Začína čas jarných upratovaní a stavebných prác, všetci chceme mať doma a v najbližšom okolí pekne, čisto, upravene, nie? A nová stavebná suť nám pribúda.

Napísať odpoveď