Pripravovane zmeny v uzemnom plane mesta

Martin Baksa
Dátum registrácie: Streda, 6. Januára 2016, 21:23

Pripravovane zmeny v uzemnom plane mesta

Neprečítaný príspevok od užívateľa Martin Baksa » Sobota, 9. Júla 2016, 14:32

Vedenie mesta Modra pripravuje zmeny v uzemnom plane mesta: https://modra.sk/verejna-vyhlaska-oznam ... dra/d-3853

Zmeny sa maju tykat 16 lokalit. Napriek tomu, ze město na internetových strankach uvadza: ..."Do textovej a grafickej časti dokumentácie je možné nahliadnuť na Mestskom úrade Modra,
stavebný úrad, kontaktná osoba Ing. arch. Zuzana Kolesárová, alebo na \webovej stránke
mesta www.modra.sk.... textova cast planovanych zmien chyba resp. je minimalna, z vykresov ani nepoznat na prvy pohlad, co sa ma v danej lokalite zmenit.

Priklad?
Názov lokality: Pod vinicami
STAV: Plochy bývania - nízko a strednopodlažná zástavba
NÁVRH: Plochy bývania - nízko a strednopodlažná zástavba

Vzhladom k tomu, ze k vykresom nie je zverejneny ziadny sprievodny text, zmena nie je na prvy pohlad zrejma.

Na druhej strane, jednou z evidentnych zmien na Malych Hlinach na Kralovej ma byt povolenie VYSOKOPODLAZNEJ ZASTAVBY. Neviem, ci pan Gavornik a jeho kolegovia maju radi svoj obvod, ale i touto formou prosim nezohyzdit Kralovu na zaciatku dediny vysokymi bytovkami ako to urobil Pezinok, ci Svaty Jur.

Preco v Modranskych zvestiach o podstatných veciach nepisu a namiesto toho prezentuju prebujnely aparat MsU?!

turbot
Dátum registrácie: Utorok, 16. Augusta 2016, 02:17
Kontaktovať užívateľa:

Re: Pripravovane zmeny v uzemnom plane mesta

Neprečítaný príspevok od užívateľa turbot » Utorok, 16. Augusta 2016, 02:24

Zdravim diskutujuci,
Vidim tam zmenu pozemkov nad stadionom a pozemkov na ulici Dolna na moznost vystavby nizkej a strednopodlaznej zastavby.

Mam zaujem kupit pozemok v Modre ale nic tu nieje, len Harmonia a to nechcem.

Ako dlho podla Vas moze trvat kym sa v zmienenych lokalitach vytvoria stavebne pozemky? Lebo uz ma nebavi cakat na normalny pozemok v Modre. Normalnym myslim aby mal prijazdovu cestu, elektriku, plyn, vodu. Bez odpadu by som prezil so zumpou.

Napísať odpoveď