Ďalšia čierna skládka

priateľ lesa
Dátum registrácie: Štvrtok, 10. Marca 2011, 10:28
Kontaktovať užívateľa:

Ďalšia čierna skládka

Neprečítaný príspevok od užívateľa priateľ lesa » Štvrtok, 31. Marca 2011, 10:28

Nová skládka pri Kalvárii neďaleko troch krížov. Niekto menil dlažbu, potom sa išiel ku krížu pomodliť. Bodaj by ho pánboh potrestal!
Obrázok
Cesta k starej tehelni. O 100 metrov ďalej je zberný dvor.
Obrázok
Cesta na smetisko. Ten idiot, čo to tu vysypal, prechádzal okolo zberného dvora.
Obrázok
Pred rampou na uzavreté smetisko. Skládka je uzavretá? No a čo. Vysypem to pri ceste.
Obrázok
Tieto obrázky svedčia o primitívnosti niektorých našich spoluobčanov.
Konečne sa aj Modranské zvesti prebudili a po dlhom čase uverejnili článok na túto tému.
Naposledy upravil/-a priateľ lesa v Utorok, 1. Novembra 2011, 20:42, upravené celkom 2 krát.

ja1
Dátum registrácie: Piatok, 11. Marca 2011, 12:00
Kontaktovať užívateľa:

Re: Ďalšia čierna skládka

Neprečítaný príspevok od užívateľa ja1 » Štvrtok, 31. Marca 2011, 11:50

Len opatrne s výrazmi, primitívi a čo, keby sa to tých ľudí dotklo, nebodaj sa urazili. Modranské zesti mali mať už roky venovanú pravidelne minimálne polstranu tejto téme a spoluvychovávať. Sme neuveriteľne hlúpi.... V tomto období by mal napr. obecný rozhlas upozorňovať na to, že takto prosím nie, veď o vývoze bordelu sa vie dlhodobo, mestská a pokiaľ je v teréne aj štátna polícia by mala popri inom sledovať podozrivé manévre áut a vozíkov osobitne v ohrozených častiach chotára. Mesto by malo jednoznačne vyčleniť záväzne na strednodobé obdobie potrebnú časť finančných prostriedkov, ktoré sa použijú na čistenie a odpratávanie vyvezeného, popri tom znásobenie finančných postihov, zavedenie verejnoprospešných prác. Zapojiť každého, kto je ochotný, dobrovoľne, alebo ak treba za nejakú malú výhodu. Veľmi dlho bude trvať kým sa to zmení, pretože zmena je potrebná v hlavách a tam ako vidno z obrázkov ktovie čo nie sme.

PS Pamätám si, krátko po nasťahovaní do Modry som od Kalvárie spod kríka priniesol autobatériu. Ľudia to tam majú radi. Majú vkus, zaujímavá časť extravilánu.

priateľ lesa
Kontaktovať užívateľa:

Neprečítaný príspevok od užívateľa priateľ lesa » Štvrtok, 31. Marca 2011, 12:17

Len opatrne s výrazmi, primitívi a čo, keby sa to tých ľudí dotklo, nebodaj sa urazili.
To som bol ešte opatrný aby som nepoužil nejaký hrubý vulgarizmus!

priateľ lesa
Kontaktovať užívateľa:

Niektorí modrania sú fakt je...tí.

Neprečítaný príspevok od užívateľa priateľ lesa » Štvrtok, 19. Januára 2012, 17:13

Stavebnú suť nejaký debil vysype do polovičky cesty:
Obrázok
To, že veľa modranských vinohradov vyzerá na zaplakanie vidí každý, kto sa občas prejde po okolí mesta. Ale tento pohľad na vinohrad vie človeka poriadne nas..ť.
Obrázok
Dokáže niekto, niekedy, niekoho prichytiť pri čine? Alebo sme všetci slepí a hluchí.

Peter z Dolnej
Dátum registrácie: Pondelok, 13. Augusta 2012, 20:37
Kontaktovať užívateľa:

Neprečítaný príspevok od užívateľa Peter z Dolnej » Sobota, 16. Januára 2016, 16:38

Vie niekto čo sa to tu robí? Vzniká skládka stavebného odpadu? Je to povolené?
fotené 16. 1. 2016
Kompetentní úradníci a poslanci o tom vedia? Je tam toho už aspoň 20 - 30 nákladiakov.
Treba urýchlene konať! Zastavte tento bordel! Ľuďom znížili na polovicu frekvenciu vyvážania odpadov, zvýšili poplatky a tu sa hneď za humnami vytvorila nová skládka! Čo na to hovorí richtár, ktorý sľuboval vo volebnom programe "monitorovať a ostraňovať nelegálne skládky" a "ochranu modranského chotára"
Prílohy
img_modraforum197.jpg

Turista
Dátum registrácie: Štvrtok, 7. Septembra 2017, 13:24
Kontaktovať užívateľa:

Neprečítaný príspevok od užívateľa Turista » Štvrtok, 7. Septembra 2017, 14:00

O starú cestu do Vinosad sa v posledných rokoch začali starať, je to tam vykosené a už to tam ako-tak vyzerá.
Vedie tadiaľ cyklistická trasa smerom k novému odpočívadlu pri troch krížoch.
Nejaký tiežobčan tam do pomerne vyčisteného priestoru vysypal svoje smeti.
Obrázok

Neviete kto v poslednej dobe prerábal elektroinštáciu?
Obrázok

Nepoznáte tieto tenisky...
Obrázok

alebo túto plachtu?
Obrázok

Bolo by načase, keby už konečne niekto pykal za takéto nehorázne znečisťovanie nášho chotára.
Na zberný dvor, ktorý funguje podľa môjho názoru veľmi dobre, to nemá ďaleko, ale tento primitív to vyhodil na kraj cesty, po ktorej chodia nielen vinohradníci, ale aj veľa cyklistov, bežcov, psíčkarov a pod.

Čitateľ
Dátum registrácie: Utorok, 30. Augusta 2016, 11:59
Kontaktovať užívateľa:

Neprečítaný príspevok od užívateľa Čitateľ » Štvrtok, 7. Septembra 2017, 21:53

No to je dobré hovädo. Ten keby sa mi dostal do rúk. Otras. Ľudia si nič nevážia.

Turista
Dátum registrácie: Štvrtok, 7. Septembra 2017, 13:24
Kontaktovať užívateľa:

Neprečítaný príspevok od užívateľa Turista » Streda, 27. Septembra 2017, 08:02

Včera som tadial išiel a ten bordel bol preč.
Neviem kto to odpratal.
Či to boli technické služby, alebo niekto iný, určite si zaslúži poďakovanie!
Dúfam že idiot, ktorý ten odpad vyhodil, nebude pokračovať s tým, že však to zaňho niekto odprace.

Čitateľ
Dátum registrácie: Utorok, 30. Augusta 2016, 11:59
Kontaktovať užívateľa:

Neprečítaný príspevok od užívateľa Čitateľ » Streda, 27. Septembra 2017, 10:04

Tak ten čo to odpratal má moju vďaku a úctu. Bohužiaľ však neustále pribúda bordelu okolo chodníkov a ciest. Myslím, že VPP by teda rozhodne mali čo robiť.

priateľ lesa
Kontaktovať užívateľa:

Neprečítaný príspevok od užívateľa priateľ lesa » Štvrtok, 27. Decembra 2018, 17:07

Na starej Trlinskej ceste nejaký stolár vyhodil vrecia plné drevených pilín:
Obrázok

A tu asi niekto v aute chlastal Corgoňa a zajedal lupienky. Bordel vyhadzoval von ...

Obrázok

a zanechal tu aj "vizitku", ktorú zverejňujem aj napriek tomu, že som si od menovanej nepýtal súhlas podľa GDPR:

Obrázok

viktor
Dátum registrácie: Utorok, 17. Mája 2016, 08:30
Kontaktovať užívateľa:

Neprečítaný príspevok od užívateľa viktor » Sobota, 5. Januára 2019, 11:04

Koho by nA meste takéto maličkosti zaujímali.
Tým sa nedá chváliť vo zvestiach.
Primátor , profesiou ekológ :lol: :lol: :lol: .

Napísať odpoveď