Beňo začal kampaň

Mgr., 52 r., podnikateľ, Modra, Harmónia súp. č. 3182, PRIAMA DEMOKRACIA
JanoS
Príspevky: 112
Dátum registrácie: Utorok, 29. Marca 2011, 11:50
Kontaktovať užívateľa:

Beňo začal kampaň

#1

Neprečítaný príspevok od užívateľa JanoS » Piatok, 17. Októbra 2014, 08:22

Kandidát s číslom 1 začal svoju kampaň. Letáky sú roznesené. Pre tých, čo ho nedostali, alebo sú mimo Modry a pre históriu :-) som to zoskenoval:
178 177

Jaščík
Príspevky: 41
Dátum registrácie: Štvrtok, 21. Augusta 2014, 08:52
Kontaktovať užívateľa:

Re: Beňo začal kampaň

#2

Neprečítaný príspevok od užívateľa Jaščík » Piatok, 17. Októbra 2014, 08:27

Ten si omýlil slovó referendúm ze slovém rekomandó :) práda do ví s čím dondé gátristá? :)

Občan Modry
Príspevky: 40
Dátum registrácie: Piatok, 18. Marca 2011, 07:39
Kontaktovať užívateľa:

Re: Beňo začal kampaň

#3

Neprečítaný príspevok od užívateľa Občan Modry » Sobota, 18. Októbra 2014, 17:09

Čo nám to ten Beňo sľubuje?
Referendum - všetky výdavky mesta na 5000 eur budeme schvaľovať v referende?
To je teda riadna somarina. To bude referendum niekoľko krát do mesiaca. Vie nám pán Beňo povedať aj to, koľko nás budú stáť tie jeho referendá? Nebude to náhodou drahšie ako samotný výdavok, kvôli ktorému sa urobí referendum? Alebo si myslí, že ľudia do komisií pôjdu sedieť zadarmo. Vie koľko ľudí je do toho zapojených napr. pri voľbách? Vie pán Beňo aká musí byť účasť na referende aby bolo platné? A vie aj to, koľko ľudí v Modre bežne chodí k voľbám? Asi nie, lebo inak by takú kravinu do toho svojho letáčika nemohol dať.

Jasle a škôlky zadarmo - bezplatné poskytnutie učebných pomôcok školopovinným deťom.
Pán Beňo, kde na to chcete vziať? Mestu tie pomôcky nikto zadarmo nedá. Viete koľko stojí prevádzka škôlok a jaslí? Viete koľko treba na energie, platy, potraviny, údržbu atď. atď. Máte aspoň orientačnú predstavu koľko by to stálo? Viete koľko máme detí v škôlkach a na základných školách? Viete s akým rozpočtom Modra funguje?

A z čoho chcete financovať tie cyklotrasy, zjazdovky a športoviská sa už ani nepýtam. Z toho letáku je úplne jasné, že tomu vôbec nerozumie, nemá ani šajnu o hospodárení mesta, o podielových daniach, o daňových príjmoch mesta, o originálnych a prenesených kompetenciách atď.

Ešte nie som rozhodnutý koho budem voliť, ale už viem naisto že Beňa voliť nebudem! Nemá ani toľko chochmesu, aby sa poradil s niekym, kto tomu trochu rozumie, prv ako vypustí do terénu takúto absolútnu volovinu.

JanoS
Príspevky: 112
Dátum registrácie: Utorok, 29. Marca 2011, 11:50
Kontaktovať užívateľa:

Re: Beňo začal kampaň

#4

Neprečítaný príspevok od užívateľa JanoS » Sobota, 8. Novembra 2014, 17:21

Beňo to myslí vážne?
Nezávislý napísal:A kde sa vzal tu sa vzal v Modre. Vie niekto odkiaľ sa tu vzala prečo práve u nás kandiduje? Veď tých miest na Slovensku je neúrekom.
Ja si myslím, že dopadne ako kedysi Sväťo Košický, ktorý sa tu zjavil pred voľbami a myslel si, že Modrania sa z neho pos...ú, lebo bol akože známa osobnosť. Utrpel poriadne fiasko! To čaká aj Roba.

Zamknuté