Kandidati na primatora Modry podla agentury Focus

Diskusia k voľbám v Modre.
Jaščík
Dátum registrácie: Štvrtok, 21. Augusta 2014, 08:52
Kontaktovať užívateľa:

Re: Kandidati na primatora Modry podla agentury Focus

Neprečítaný príspevok od užívateľa Jaščík » Sobota, 13. Septembra 2014, 10:46

Víte kedy bych volil jašššéééka alias lesníckeho muža v maskáčoch za primátora? jedziné keby mi nalél pet litrú vína a na voze s konma ma dovézel do volebnéj místnosci, a súčasne by moselo byt ešte v tech chvíli jasné že na zem treskne veliké meteorít a zničí šeckých. Jedzine za týchto podmínek a aj to nevím určícé, šak víme že R. D. J. je jeho produkt šak do jej zarídzil relácijú modranské dišpúty v jašekorádijú? A jeho zestáva? Bylinkár raditél kíína mír kerý býva v jeho býce a šrajbuje mu šecky úradné papíre z lesú? Bola by to ozdoba dzedzíny v maskáčoch s kvérem za opaském v maskáčovém autfíte :D :D :D

ja111
Dátum registrácie: Utorok, 9. Septembra 2014, 11:11
Kontaktovať užívateľa:

Neprečítaný príspevok od užívateľa ja111 » Sobota, 13. Septembra 2014, 10:59

Jaščík napísal:Víte kedy bych volil jašššéééka alias lesníckeho muža v maskáčoch za primátora? jedziné keby mi nalél pet litrú vína a na voze s konma ma dovézel do volebnéj místnosci, a súčasne by moselo byt ešte v tech chvíli jasné že na zem treskne veliké meteorít a zničí šeckých. Jedzine za týchto podmínek a aj to nevím určícé, šak víme že R. D. J. je jeho produkt šak do jej zarídzil relácijú modranské dišpúty v jašekorádijú? A jeho zestáva? Bylinkár raditél kíína mír kerý býva v jeho býce a šrajbuje mu šecky úradné papíre z lesú? Bola by to ozdoba dzedzíny v maskáčoch s kvérem za opaském v maskáčovém autfíte :D :D :D
No konečne trízví názor, len jeho produkten je len jeho decko a zlodejina

inod
Dátum registrácie: Pondelok, 8. Septembra 2014, 23:50
Kontaktovať užívateľa:

Neprečítaný príspevok od užívateľa inod » Sobota, 13. Septembra 2014, 11:30

Mnohí tu píšu, koho by nevolili. Ale rozmýšľali aj nad krokom B? Koho by volili a prečo? Mi to pripomína, keďže som aktívny v jednom občianskom združení, ako sa poniektorí sťažovali na predsedu, že robí málo pre to OZ a že ho treba odvolať (podotýkam, že to je neplatená funkcia). A keď som im položil otázku, ok odvolajme ho, ale budeš to robiť za tých podmienok ty? Budeš aktívnejší? Budeš venovať tomu viacej času? Zrazu nikto nemal záujem, každý mimoriadne zaneprázdnený. A tak im vravím: Má to význam odvolávať ho, keď nikto nechce urobiť ani len to minimum, čo robí doterajší predseda?

Takže sa vás pýtam: Ak viete, koho nevoliť, tak máte alternatívu? Lebo odignorovaním voľby niekoho, s kým nie som spokojný, môže nastať situácia, že sa tam dostane ešte niekto horší. Preto nepíšte koho nevoliť, ale koho voliť

ja111
Dátum registrácie: Utorok, 9. Septembra 2014, 11:11
Kontaktovať užívateľa:

Neprečítaný príspevok od užívateľa ja111 » Sobota, 13. Septembra 2014, 11:46

Najprv je treba sa vysporiadať s otázkou č. 1 a to je koho nevoliť.
1. sú tu kandidáti, ktorí už mali možnosť ukázať čo vedia. Mali na to 4 roky. A preto najprv musíme odpovedať, či priniesli, to čo sľubovali? Či Modra pod ich vedením napreduje, rozvíja sa, či funguje MsÚ a pod.? Jednoducho, či sme s ich prácou spokojní? Ak sme spokojní je jasné koho voliť...
Ak nie sme spokojní prichádza otázka 2
2. koho z nových kandidátov voliť? Zistiť si o kandidátoch dostupné overené informácie - napr. či sú to slušní ľudia, kde pracovali doteraz, či niečo v živote dosiahli apod.? A na základe overených informácií sa rozhodnúť (nie podľa rečí)

Užívateľov profilový obrázok
Ján

Neprečítaný príspevok od užívateľa Ján » Sobota, 13. Septembra 2014, 21:20

Budem voliť Judr. Soldána.
Je rodák z Modry, ústretový k všetkým ľuďom. Pomohol nielen mne...nezištne....
Sčítaný, autor niekoľkých publikácií. Aj z oblasti verejnej správy. Ako právnik, absolvent Masarikovej univerzity v Brne , si mohol zvoliť ďaleko lukratívnejšiu cestu. No viem , že jeho srdcovka je rodné mesto a jeho ďalšie napredovanie. Je to čestný človek, ktorý sa radšej rozdáva ako pozerá na svoj prospech.
Prosím aj ostatných, menej urážok, lepšie sa čítajú pozitívne informácie.
Pozrite si - Stará Modra - na facebooku , autor je Judr. Soldán

Vilko
Dátum registrácie: Utorok, 2. Septembra 2014, 16:37
Kontaktovať užívateľa:

Neprečítaný príspevok od užívateľa Vilko » Sobota, 13. Septembra 2014, 21:31

Soldána, ani náhodou.
A pozri si jeho vyjadrenia po tom ako bol zvolený - čo všetko urobí. A čo konkrétne urobil pre ľudí?

Možno nie je zlým človekom, ale na primátora to nestačí. Mal by mať aj schopnosti a to nemá.
Naposledy upravil/-a Vilko v Streda, 17. Septembra 2014, 10:34, upravené celkom 1 krát.

Neregistrovaný

Neprečítaný príspevok od užívateľa Neregistrovaný » Sobota, 13. Septembra 2014, 21:38

Ján napísal:Budem voliť Judr. Soldána.
Je rodák z Modry, ústretový k všetkým ľuďom. Pomohol nielen mne...nezištne....
Sčítaný, autor niekoľkých publikácií. Aj z oblasti verejnej správy. Ako právnik, absolvent Masarikovej univerzity v Brne , si mohol zvoliť ďaleko lukratívnejšiu cestu. No viem , že jeho srdcovka je rodné mesto a jeho ďalšie napredovanie. Je to čestný človek, ktorý sa radšej rozdáva ako pozerá na svoj prospech.
Prosím aj ostatných, menej urážok, lepšie sa čítajú pozitívne informácie.
Pozrite si - Stará Modra - na facebooku , autor je Judr. Soldán

Tak toto je čistá volebná agitácia. Ak by si mohol Soldán vybrať lukratívnejšiu cestu, prečo by si ju nevybral?
Veď svoje komunálne chúťky ukája v Šenkviciach ako prednosta.
Z akého dôvodu chce Šenkvice nechať v štichu, keď ho to tak ťahá ku komunálnej politike?
Alebo nebodaj MUSÍ ZO ŠENKVÍC ODÍSŤ???

daniel
Dátum registrácie: Streda, 10. Septembra 2014, 09:41
Kontaktovať užívateľa:

Rebecca Deák Justh

Neprečítaný príspevok od užívateľa daniel » Sobota, 13. Septembra 2014, 21:51

Gabika napísal:Bude súboj dvoch kandidátok?
Obrázok
PODLA MŇA TU VIDÍME NASU BUDÚCU PRIMáTORKU

Ján

Neprečítaný príspevok od užívateľa Ján » Sobota, 13. Septembra 2014, 21:52

Znovu iba invektívy. Nič konkrétne. Asi nemá cenu tu vôbec tráviť čas. Ľudia, sú asi veľmi znechutení doterajšou situáciou.
Je to presný obraz nášho mesta. Najprv sme mali 12 rokov Záhoraka , potom 4 roky Pezinčana , 4 roky Kraľovanku. V Modre sme fakt plný zlosti a asi bude primátorom zase niekto cudzí, čo o meste nemá ani páru.

Vilko
Kontaktovať užívateľa:

Neprečítaný príspevok od užívateľa Vilko » Sobota, 13. Septembra 2014, 22:09

Aké invektívy?
Jednoducho ľudia majú plné zuby týchto neschopného vedenia.
Ľudia sú naozaj znechutení terajšou situáciou!!!
A kto za to môže? Jednoznačne poslanci, primátorka a prednosta - oni rozhodovali o podstatných otázkach smerovania mesta. Resp. sa len dohadovali a dokazovali si kto má väčšie ego a o ľudí sa vôbec nezaujímali.ˇ
Že sa nehanbia ešte vôbec kandidovať!
Však ľudia im to vo voľbách spočítajú!!!!
Naposledy upravil/-a Vilko v Streda, 17. Septembra 2014, 10:35, upravené celkom 1 krát.

inod
Dátum registrácie: Pondelok, 8. Septembra 2014, 23:50
Kontaktovať užívateľa:

Neprečítaný príspevok od užívateľa inod » Sobota, 13. Septembra 2014, 23:05

Za zvolenie poslancov a primátora môžu len a len voliči. Chyba je aj v nás, že sa nezaujímame, že im nepripomíname, prečo sme ich volili. Koľko ľudí chodí na zastupiteľstvá? Koľko sa ich prihlásilo do komisíí? Ktorí z nás si pýtal vysvetlenia? Kto z nás podal pomocnú ruku, keď bolo vidno, že na riešenie problému bohužiaľ zvolení poslanci nemajú? Takých čo sa zaujímajú o veci verejné je veľmi málo. Keď poslanci a primátorka vidia, že nie je záujem, tak si myslia, že to robia dobre. Je fajn zvoliť, ale netreba ani potom čakať so založenými rukami. Treba sa aktívne zapájať do diskusií, pripomínať im sľuby a vytvárať na nich tlak. Aby videli, že nám to nie je jedno, ako sa chovajú, ako rozhodujú, ako kontrolujú, ako hlasujú. Keď nás príde na zastupiteľstvo 100 a budeme sa aktívne zapájať, myslíte, že nebudú sa snažiť plniť sľuby, ktoré dajú?
Samozrejme, treba zvažovať, či sľuby, ktoré dávajú sú reálne, ši sú splniteľné. A trvať na komunikácii, kompromisoch. Chodiť na pracovné stretnutia, robiť z nich záznamy, zverejňovať ich.
Bez ohľadu k to tam bude, ak sa nebudeme zaujímať, tak oni nás budú ignorovať.
Dúfam, že nas bude viac, čo sa bude mať chuť zapájať do riešenia problémov nášho mesta.

Neregistrovaný

Neprečítaný príspevok od užívateľa Neregistrovaný » Nedeľa, 14. Septembra 2014, 10:30

Opäť s tebou súhlasím. Ostatné príspevky sú iba detinské doťahovačky a osočovania.
Autoromi sú zrejme mažoretky s tímu Rebeccy.

Neregistrovaný

Neprečítaný príspevok od užívateľa Neregistrovaný » Nedeľa, 14. Septembra 2014, 10:37

Ešte niečo Inod
jasné, že za výsledky volieb môžu voliči. Preto im treba vysvetliť jednoznačne, že tí, ktorí už raz sklamali, si nezaslúžia našu dôveru.
"Mýliť sa je ľudské, ale mýliť sa dva krát v tej istej veci je hlúpe" - A. Sládkovič
A vzniká tým tu paralela medzi predchádzajúcimi a nasledujúcimi komunálnymi voľbami v Modre.

tono
Dátum registrácie: Streda, 3. Septembra 2014, 11:42
Kontaktovať užívateľa:

Re: Rebecca Deák Justh

Neprečítaný príspevok od užívateľa tono » Nedeľa, 14. Septembra 2014, 10:43

daniel napísal:
Obrázok
PODLA MŇA TU VIDÍME NASU BUDÚCU PRIMáTORKU
Zdieľam s Tebou Tvoj názor.

Neregistrovaný

Neprečítaný príspevok od užívateľa Neregistrovaný » Nedeľa, 14. Septembra 2014, 11:49

Volebná kampaň začína 21. septembra . Aby sme sa dovtedy neprejedli tohto farebného letáka. Každý druhý príspevok je vysmiata Rebecca. Fakt má niekto výdrž, alebo veľký zmysel pre humor. :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance:

daniel
Dátum registrácie: Streda, 10. Septembra 2014, 09:41
Kontaktovať užívateľa:

Neprečítaný príspevok od užívateľa daniel » Nedeľa, 14. Septembra 2014, 13:01

Bejka napísal:
Obrázok

Zrejme naozaj bude súboj dvoch kandidátok.
Hovorí sa, že Rebecca Deák Justh je jediná kandidátka, ktorá by mohla Hlubockú poraziť!!![/b]
Ja sa len seriózne zaujímam o kandidátov.
Keďže nikto iný verejne neprezentoval kandidatúru, pozrel som si Rebeccu.
Samozrejme som si všimol, že je to pekná baba. A ak sa k nej chce niekto vyjadriť nech si pozrie nasledovné stránky:
http://rebeccajusth.com/o-mne
http://www.moda.sk/Specialy/Akce_specia ... sacne.html
To je len príklad, na nete je toho o nej fakt velice veľa - a len v pozitívnom vnímaní.

Naozaj multifunkčná žena. Som toho názoru, že môžeme byť radi, že kandiduje. Dosiahla toho v živote naozaj veľa. Za ňu hovoria výsledky.
Som zvedavý na ostatných kandidátov.

Ján

Neprečítaný príspevok od užívateľa Ján » Nedeľa, 14. Septembra 2014, 19:04

Vilko napísal:Soldána, ani náhodou, svojou pasivitou umožnil Petrakovičovcom a Jašekovcom kradnúť.
A pozri si jeho vyjadrenia po tom ako bol zvolený - čo všetko urobí. A čo konkrétne urobil pre ľudí?
VEĽKÉ NIČ.
Možno nie je zlým človekom, ale na primátora to nestačí. Mal by mať aj schopnosti a to nemá.
Keby Soldán nepredložil na zastupiteľstvo návrh, tak sme mohli parkovať v bočných uličkách a námestie mohlo zostať vyľudnené.Možno si na ten stav pamätáte.
Sám človek veľa nezmôže...Treba tím ľudí, ktorým bude záležať na napredovaní mesta a nie na vlastnom prospechu.

Vilko
Kontaktovať užívateľa:

Neprečítaný príspevok od užívateľa Vilko » Nedeľa, 14. Septembra 2014, 20:32

Neuveriteľné....
Tak toto všetko dokázal urobiť za 4 roky. Až žasnem, kedy to všetko stihol.
Tak to je výkon ako hrom, navrhnúť úplne normálnu, logickú vec a za to ho nosiť na rukách.
Ľudia však nebláznite, oni sú tam preto, lebo by mali byť tými najlepšími v Modre...
A my by sme nemali pred každým ich zasadnutím tŕpnuť, akú koninu zas vyvedú, alebo ako sa budú len neustále dohadovať. Pripadajú mi ako "zlepenec" z veľkej politiky a tak aj dopadnú.
Ruku na srdce, čo pokrokové a inovatívne priniesli, v čom sa Modra pohla ďalej.
Veď sa nám smejú aj Šenkvice a Vištuk.
Naposledy upravil/-a Vilko v Streda, 17. Septembra 2014, 10:36, upravené celkom 1 krát.

udo

Neprečítaný príspevok od užívateľa udo » Pondelok, 15. Septembra 2014, 08:52

Co keby sme vynimocne dnes pisali o kandidatoch len v dobrom, bez nenavisti a zloby? Ved kazdy ma aj nejake tie zasluhy a dobre vlastnosti :) Tak napriklad: Arturova Stara Modra na internete je uzasna, Jasekov ohnostroj bol najlepsi za posledne roky, aj cesta k Hrncirovi je super a aj radio je pokrokove, Hankina snaha o krajsiu modru a namestie sa jej neda upriet, Perzo je dobrak a aj pracovity, Rebeka to tu trochu rozvirila co je pozitivne pre modru, Petrakovic sa pricinil o vyhliadku na zamcisku .. skuste pokracovat dobri modrania :dance:

JanoS
Dátum registrácie: Utorok, 29. Marca 2011, 11:50
Kontaktovať užívateľa:

Neprečítaný príspevok od užívateľa JanoS » Pondelok, 15. Septembra 2014, 09:34

Tak teda niečo pozitívne:
  • Majtán - Vajanského ul, chodník na Kráľovú
  • Petrakovič - sirotinec
  • Hlubocka - kultúrne podujatia
  • Soldán - Vincúr
  • Jašek - verejné obstarávanie

Zamknuté