Kandidati na primatora Modry podla agentury Focus

Diskusia k voľbám v Modre.
Užívateľov profilový obrázok
Andrea

Re: Kandidati na primatora Modry podla agentury Focus

Neprečítaný príspevok od užívateľa Andrea » Pondelok, 8. Septembra 2014, 15:31

Čítajúc predchádzajúce články diskusie sa mi potvrdzuje, čo sa medzi ľuďmi šepká: Soldán ide do volieb spolu s Jašekom.
Môj názor opretý o informácie: Soldán - vezie sa tak ako bolo v niektorom predchádzajúcom článku písané na chrbte starostu Šenkvíc. Tam starosta sceľuje poslancov, prijíma racionálne rozhodnutia a Artúr je poverený svietením a kúrením v neprítomnosti starostu.
Jašek - slušne povedané - n e e k o n o m i c k y dohliada nad Lesmi Modra. A rádio? Zriadil si ho len ako prostriedok svojej predvolebnej kampane. Nemá absolútne vyriešené jeho financovanie, len parazituje a vyciciava mestský rozpočet, len aby mal svoju kampaň. Rádio tu v meste nikto nepotrebuje a čo je najpodstatnejšie za tak obrovské peniaze má minimálnu počúvanosť.
Údo dovoľ mi sa zasmiať nad Tvojím tvrdením o rádiu - je to zrejme dané len a len Tvojím subjektívnym názorom (ktorý Ti neberiem) ale realita podložená informáciami je niekde úúúúúplne inkde.

A Petrakovičovci sú úplne rovnaký ako Jašek - veď spoločne odsúhlasili rádio, napriek tomu, že s týmto projektom nikto nepočítal v rozpočte.

Takže Petrakovič so Zigom majú úplne rovnakú zásluhu na rádiu, ako Jašek - veď sám Jašek by si nemohol odsúhlasiť nič.

ferino
Dátum registrácie: Utorok, 2. Septembra 2014, 16:43
Kontaktovať užívateľa:

Neprečítaný príspevok od užívateľa ferino » Pondelok, 8. Septembra 2014, 22:10

Úplne súhlasím, neviem prečo niekto hovorí o rádiu v spojitosti s jednou osobou. Veď si to odsúhlasili všetci poslanci a dokonca Sveťo im musel vybaviť vysielaciu frekvenciu. Bez Sveťa by žiadne rádio nebolo.

inod
Dátum registrácie: Pondelok, 8. Septembra 2014, 23:50
Kontaktovať užívateľa:

Neprečítaný príspevok od užívateľa inod » Utorok, 9. Septembra 2014, 00:39

ako prisťahovalec vidím v Modre hlavne jeden veľký problém, a to, že neexistuje a asi ani nebude existovať spolupráca medzi primátorkou, prednostom a poslancami. Každý sa hrá na svojom piesočku a ich "egá" nedovolia spoluprácu. A takisto nie sú schopní ani kompromisov. Nielen v politike je to potrebné. Zažil som tu medlena, majtána aj hlubocku. Pri Hlubockej som si myslel, že konečne bude mať aj podporu poslancov a konečne sa pre Modru niečo urobí, ale bohvie prečo sa rozhádali. Už ich prvé kroky boli zvláštne:
- zvyšovanie platov poslancov, aj keď to by som pochopil, ak by sa skutočne aj dačo vybudovalo
- schválenie, podľa mňa, nezmyselnej opravy cesty k Hrnčírovi, je kopec iných ciest, ktoré treba riešiť,
- vytvorenie Rádia Modra, (zaujímavé sú nákupy komponentov, ktoré sú približne o 20 % vyššie ako v normálnych obchodoch)
- poskytnutie športovej haly pre hádzanárov, ktorí ju ďalej prenájímajú.

Ďalšie veci, ktoré sú pre mňa osobne sklamaním sú:
1. Žiadny pokrok s námestím
2. Neschopnosť výstavby a údržby detských ihrísk - vďaka bohu za dobrovoľníkov
3. Neschopnosť riešiť škôlky
4. Neschopnosť riešiť cesty, chodníky, asi moc by bolo mať aj nejaké cyklistické cesty
5. Žiadny pokrok s obchvatom Modry

Chápem, že rozpočet Modry nie je taký, aby bolo možné vyriešiť všetky tieto problémy za jedno volebné obdobie, ale tu nie je žiaden posun. Objednávajú sa štúdie, ktoré sú úplne na .......... Za seba môžem povedať, že ak by sa napr. daň z nehnuteľností zvýšila o 100 % a tieto peniaze by sa skutočne využili na postupnú obnovu vyššie mnou spomenutých problémov (samozrejme aj za predpokladu úspor na strane mesta - minimálne vo výške, v akej by bol prírastok z dane) som za.

ja111
Dátum registrácie: Utorok, 9. Septembra 2014, 11:11
Kontaktovať užívateľa:

Neprečítaný príspevok od užívateľa ja111 » Utorok, 9. Septembra 2014, 11:45

Inod - úplne s Tebou súhlasím. Hovoríš mi z duše.
Zaregistroval som sa kvôli Tebe, lebo konečne vidím triezvy a reálny názor. Som šťastný, že tu v Modre žijú aj rozumní a slušní ľudia.

Som už zúfalý z toho, ako sa tu v Modre nič nedá, ako na nič nie sú peniaze. Ale pevne dúfam a verím, že sa to zmení.

Bodaj by bolo takých ľudí, ako si Ty v Modre viac.

ARTUR

Neprečítaný príspevok od užívateľa ARTUR » Streda, 10. Septembra 2014, 10:22

Andrea napísal:Čítajúc predchádzajúce články diskusie sa mi potvrdzuje, čo sa medzi ľuďmi šepká: Soldán ide do volieb spolu s Jašekom.
Môj názor opretý o informácie: Soldán - vezie sa tak ako bolo v niektorom predchádzajúcom článku písané na chrbte starostu Šenkvíc. Tam starosta sceľuje poslancov, prijíma racionálne rozhodnutia a Artúr je poverený svietením a kúrením v neprítomnosti starostu.
Jašek - slušne povedané - n e e k o n o m i c k y dohliada nad Lesmi Modra. A rádio? Zriadil si ho len ako prostriedok svojej predvolebnej kampane. Nemá absolútne vyriešené jeho financovanie, len parazituje a vyciciava mestský rozpočet, len aby mal svoju kampaň. Rádio tu v meste nikto nepotrebuje a čo je najpodstatnejšie za tak obrovské peniaze má minimálnu počúvanosť.
Údo dovoľ mi sa zasmiať nad Tvojím tvrdením o rádiu - je to zrejme dané len a len Tvojím subjektívnym názorom (ktorý Ti neberiem) ale realita podložená informáciami je niekde úúúúúplne inkde.

A Petrakovičovci sú úplne rovnaký ako Jašek - veď spoločne odsúhlasili rádio, napriek tomu, že s týmto projektom nikto nepočítal v rozpočte.

Takže Petrakovič so Zigom majú úplne rovnakú zásluhu na rádiu, ako Jašek - veď sám Jašek by si nemohol odsúhlasiť nič.

Súhlasím
to ako sa tu kr...e vie celá Modra

Bejka
Dátum registrácie: Pondelok, 8. Septembra 2014, 21:36
Kontaktovať užívateľa:

Neprečítaný príspevok od užívateľa Bejka » Štvrtok, 11. Septembra 2014, 08:58

Gabika napísal:Bude súboj dvoch kandidátok?
Obrázok

Zrejme naozaj bude súboj dvoch kandidátok.
Hovorí sa, že Rebecca Deák Justh je jediná kandidátka, ktorá by mohla Hlubockú poraziť!!![/b]

Neregistrovaný

Neprečítaný príspevok od užívateľa Neregistrovaný » Štvrtok, 11. Septembra 2014, 09:22

Bejka si mimo. Hana si to u modranov načisto pos..la.
Na Kráľovej tiež nebude tak bodovať ako si myslí.

host 2

Neprečítaný príspevok od užívateľa host 2 » Štvrtok, 11. Septembra 2014, 09:34

Naši občania vedia oveľááááá viac a ak by mali chuť o tom písať, viacerí naši mocipáni by sa z Modry zrejme odsťahovali. Samozrejme, len ak nemajú extra ohybnú chrbticu.[/quote]

Naši mocipáni s najväčšou pravdepodobnosťou nemajú žiadnu chrbticu :-)
Plátok Modranské skutočností bola "zaručená informácia typu jedna babka povedala", už len z ekonomického hľadiska porovnávať modranské rádio a modranské lesy je úplná hlúposť. Ako sa môže niekto zodpovedne vyjadriť k tomu, že cena služieb je príliš drahá, keď ani nepozná objem a náročnosť práce?
Celé to bolo hnusné a neprofesionálne.
A mať primátorku s menom Rebecca Deák Just - čo sa hanbí za svoje slovenské meno?

Pupek
Dátum registrácie: Pondelok, 4. Augusta 2014, 15:06
Kontaktovať užívateľa:

Neprečítaný príspevok od užívateľa Pupek » Štvrtok, 11. Septembra 2014, 09:39

Bejka napísal:
Gabika napísal:Bude súboj dvoch kandidátok?
Obrázok

Hovorí sa, že Rebecca Deák Justh je jediná kandidátka, ktorá by mohla Hlubockú poraziť!!![/b]
Ak by bola Hlubocká v rámci počtu hlasov tretia a nižšie, Justh môže byť kľudne o jednu pozíciu lepšia. V opačnom prípade skočíme z blata to ku*va veľkej kaluže! :nausea: :remorse:

živnostníčka

Neprečítaný príspevok od užívateľa živnostníčka » Štvrtok, 11. Septembra 2014, 09:58

,, Milujem našu Modru ,, pôsobí trochu humorne od človeka, ktorého sme v Modre desaťročia nevideli.
Trošku súdnosti by asi neuškodilo.
Nestačí mať iba neprimerané ambície a podporu nejakej finančnej skupiny.

Pupek
Kontaktovať užívateľa:

Neprečítaný príspevok od užívateľa Pupek » Štvrtok, 11. Septembra 2014, 10:13

živnostníčka napísal:,, Milujem našu Modru ,, pôsobí trochu humorne od človeka, ktorého sme v Modre desaťročia nevideli.
Možno už v tomto čase aj má v Modre trvalý pobyt, keďže bez toho sa kandidovať nedá. A ak sa jej náhodou zadarí, som zvedavý ako sa popasuje s nezlúčiteľnosťou funkcie.
A ambiciózna teda je, dokáže podraziť aj ľudí ktorí jej pomôžu...

Jano1

Neprečítaný príspevok od užívateľa Jano1 » Štvrtok, 11. Septembra 2014, 10:51

Vidím, že Bejka mala zrejme pravdu, keďže sa spustila lavína nič-vypovedajúcich príspevkov.
Zrejme sa naozaj tej Rebeccy protikandidáti boja.

Inak dostal som jej leták - ona je rodenou Modrankou a naozaj pre Modru urobila viac ako ktokoľvek z nás.

dajto
Dátum registrácie: Utorok, 9. Septembra 2014, 11:18
Kontaktovať užívateľa:

Neprečítaný príspevok od užívateľa dajto » Štvrtok, 11. Septembra 2014, 11:02

živnostníčka napísal:,, Milujem našu Modru ,, pôsobí trochu humorne od človeka, ktorého sme v Modre desaťročia nevideli.
Pupek, ak si ju nevidel, možno stačí maličkosť - aby si navštívil očného - svet bude okamžite jasnejší.

Neregistrovaný

Neprečítaný príspevok od užívateľa Neregistrovaný » Štvrtok, 11. Septembra 2014, 11:20

Hovorí sa, že Rebecca Deák Justh je jediná kandidátka, ktorá by mohla Hlubockú poraziť!!![/b][/quote]
Ak by bola Hlubocká v rámci počtu hlasov tretia a nižšie, Justh môže byť kľudne o jednu pozíciu lepšia. V opačnom prípade skočíme z blata to ku*va veľkej kaluže! :nausea: :remorse:[/quote]

Ale Pupek... :remorse:
Ukončil si základnú školu úspešne, alebo už vo štvrtom ročníku? :hyper:
Ak sa hovorí, že je jediná kandidátka, ktorá porazí Hlubockú, to znamená, jediný = nikto iný.
Priniesol som pre teba, Pupek trocha matematiky a logiky :clapping:

Neregistrovaný

Neprečítaný príspevok od užívateľa Neregistrovaný » Štvrtok, 11. Septembra 2014, 11:22

Ale Pupek... :remorse:
Ak sa hovorí, že je jediná kandidátka, ktorá porazí Hlubockú, to znamená, jediný = nikto iný.

miro
Dátum registrácie: Utorok, 2. Septembra 2014, 16:54
Kontaktovať užívateľa:

Neprečítaný príspevok od užívateľa miro » Štvrtok, 11. Septembra 2014, 11:30

Pupek sa mi javí ako niekto zo 4. cenovej.
Veľa rozprávať/písať, avšak bez obsahu a argumentov.
Takže len ohovárač.

A šup s ním do ignorácie.

živnostníčka

Neprečítaný príspevok od užívateľa živnostníčka » Štvrtok, 11. Septembra 2014, 11:57

Vidím, že Bejka mala zrejme pravdu, keďže sa spustila lavína nič-vypovedajúcich príspevkov.

Nie som protikandidátka!!! Strach mám akurát z toho, že by naše mesto obsadili novodobí zbohatlíci.
Vlastníctvo niekoľkomiliónového Ferrari ešte nie je zárukou kvalitnej práce vo verejnej správe.
Nezaškodili by aj nejaké skúsenosti z tejto oblasti.

Anna

Neprečítaný príspevok od užívateľa Anna » Štvrtok, 11. Septembra 2014, 12:09

živnostníčka napísal:Vidím, že Bejka mala zrejme pravdu, keďže sa spustila lavína nič-vypovedajúcich príspevkov.

Nie som protikandidátka!!! Strach mám akurát z toho, že by naše mesto obsadili novodobí zbohatlíci.
Vlastníctvo niekoľkomiliónového Ferrari ešte nie je zárukou kvalitnej práce vo verejnej správe.
Nezaškodili by aj nejaké skúsenosti z tejto oblasti.

1. Živnostníčka, ak máš strach kúp si psa, ale ak máš argumenty napíš ich.
Predsa tvoje psychické rozpoloženie nie je argumentom.
2 Čo sa týka majetkov nezáviďme. Samozrejme do funkcie nemôže ísť nezamestnaný. To by bol najväčší predpoklad korupcie a rozkrádania našich peňazí.
3 Skúsenosti s tým súhlasím, primátorom musí byť manažér, ktorý má za sebou výsledky. Rozprávať a sľubovať vie každý. Takže vhodným adeptom je Modrmanažér, ktorý ukáže, čo v živote dosiahol.

Pupek
Kontaktovať užívateľa:

Neprečítaný príspevok od užívateľa Pupek » Štvrtok, 11. Septembra 2014, 12:31

Hosť napísal:Ale Pupek... :remorse:
Ďakujem za opýtanie, štvrtý ročník som úspešne zvládol.
A v prípade matematiky/logiky s troškou slovenčiny by v prípade dvoch kandidátok bola určite jedna z nich úspešnejšia, čiže ak by Hlubocká prehrala tak je logicky Justh pred ňou (sedí to aj tebe?).
Netreba však zabúdať okrem kandidátok aj na kandidátov z ktorých niektorí môžu byť takisto úspešní len ešte nie je oficiálne známe, kto všetko sa okrem Justh chystá kandidovať... čiže aktuálna debata na tomto fóre je zatiaľ čisto teoretická.
Asi každý tu niekoho z kandidátov preferuje viac či menej, niekto mu je sympatickejší ako ostatní a niekto vôbec, avšak každý môže (predpokladám) mať svoj názor bez toho, aby bol inými označovaný pejoratívami. Či aj na toto je matematika a logika milý Hosť a miro?

miro
Dátum registrácie: Utorok, 2. Septembra 2014, 16:54
Kontaktovať užívateľa:

Neprečítaný príspevok od užívateľa miro » Štvrtok, 11. Septembra 2014, 13:00

V podstate aj ty máš pravdu, Pupek.

Nikto z kandidátov, okrem Rebeccy Deák Justh neprezentuje otvorene svoju kandidatúru. ja v tom vidím vypočítavosť, napr. čo ak by náhodou nenazbierali potrebný počet hlasov a podobne?
Takže viem len z rečí, že údajne majú kandidovať :
- z terajších poslancov: Gavorník, Petrakovič, Petrík, Jašek, Peržo, Soldán + Hlubocká. Po tom ako znefunkčnili celý chod mesta a ako rozkr....i naše peniaze, sklamali a sú pre ľudí absolútne neprijateľní. Myslím si, že po voľbách sa po dosiahnutých výsledkoch budú hanbiť ísť po ulici a zrejme sa odsťahujú z mesta.
- Majtán a Dobrovoda, myslím že niet čo dodať
- Malík, k nemu sa neviem vyjadriť
- Justh, sa mi javí ako jediná kandidátka, ktorá sa na nič nehrá, je úprimná a otvorená.

Zamknuté