Kandidati na primatora Modry podla agentury Focus

Diskusia k voľbám v Modre.
Užívateľov profilový obrázok
Modranka

Re: Kandidati na primatora Modry podla agentury Focus

Neprečítaný príspevok od užívateľa Modranka » Štvrtok, 11. Septembra 2014, 14:40

Rozprávala som sa s ňou je naozaj veľmi príjemná a sympatická

Katka

Neprečítaný príspevok od užívateľa Katka » Štvrtok, 11. Septembra 2014, 16:29

Aj ja som sa s ňou včera zoznámila, je bezprostredná baba, mňa ani nemusela prehovárať, ja ju budem voliť.

Pupek
Dátum registrácie: Pondelok, 4. Augusta 2014, 15:06
Kontaktovať užívateľa:

Neprečítaný príspevok od užívateľa Pupek » Štvrtok, 11. Septembra 2014, 16:51

Každý kandidát má dve predvolebné tváre:
1. ktorou sa prezentuje na verejnosti,
2. ktorá je skutočná.

Ideálne je aby bola v oboch prípadoch rovnaká, avšak pri každých voľbách si myslím že treba byť obozretný (to sa týka všetkých kandidátov) a nedať iba na prvotný milý úsmev a sladké reči.
Ak by boli všetci kandidáti na rovnakej štartovacej pozícii (bez toho aby sme o nich vedeli čo v minulosti urobili/neurobili), bolo by dobrých dojmov určite viac.

Pupek
Dátum registrácie: Pondelok, 4. Augusta 2014, 15:06
Kontaktovať užívateľa:

Neprečítaný príspevok od užívateľa Pupek » Štvrtok, 11. Septembra 2014, 16:53

dajto napísal:
živnostníčka napísal:,, Milujem našu Modru ,, pôsobí trochu humorne od človeka, ktorého sme v Modre desaťročia nevideli.
Trošku súdnosti by asi neuškodilo.
Nestačí mať iba neprimerané ambície a podporu nejakej finančnej skupiny.
Pupek, ak si ju nevidel, možno stačí maličkosť - aby si navštívil očného - svet bude okamžite jasnejší.
Skôr by si to mal absolvovať ty, keďže reaguješ na cudzí príspevok a nie môj... :geek:

udo

Neprečítaný príspevok od užívateľa udo » Štvrtok, 11. Septembra 2014, 16:55

Mila, ustretova, sympaticka je aj Hanka, Jasek, petrakovic, soldan, perzo, gavornik a dalsich 5000 modranov ked ide o post, moc, vplyv a peniaze...naraz sa objavia s usmevmi na trhu, v kostole, obchodoch, na vsetkych kulturnyc akciach, naaranzovanych brigadach v modra zvestiach, face, v skolkach aj skolach to su ti nasi sikovni zastupcovia, ked som obcas pozeral zastupitelstvo tak ta milota ustretovost sa akosi neprejavila u nadejnych kandidatov, skor islo o aroganciu, sarkazmus, ustipacnost, sutazenie o to kto je mudrejsi a kto to viac natrie hlubockej, niektori jedinci sa mi zdali, ze maju patent na rozum a trpia predstavou, ze su vyvoleni a nie zvoleni, co je sakra rozdiel.

ja111
Dátum registrácie: Utorok, 9. Septembra 2014, 11:11
Kontaktovať užívateľa:

Neprečítaný príspevok od užívateľa ja111 » Štvrtok, 11. Septembra 2014, 17:11

udo napísal:Mila, ustretova, sympaticka je aj Hanka, Jasek, petrakovic, soldan, perzo, gavornik a dalsich 5000 modranov ked ide o post, moc, vplyv a peniaze...naraz sa objavia s usmevmi na trhu, v kostole, obchodoch, na vsetkych kulturnyc akciach, naaranzovanych brigadach v modra zvestiach, face, v skolkach aj skolach to su ti nasi sikovni zastupcovia, ked som obcas pozeral zastupitelstvo tak ta milota ustretovost sa akosi neprejavila u nadejnych kandidatov, skor islo o aroganciu, sarkazmus, ustipacnost, sutazenie o to kto je mudrejsi a kto to viac natrie hlubockej, niektori jedinci sa mi zdali, ze maju patent na rozum a trpia predstavou, ze su vyvoleni a nie zvoleni, co je sakra rozdiel.
Áno, aj Hana je sympatická a tam sme aj skončili. Okrem toho je neochotná a neschopná.
A vôbec nechápem ako ti môže byť sympatický Jašek, si asi jediný komu je sympatický. A tí ktorí sú pri ňom, tak tí sú pri ňom len z vypočítavosti - rozdáva im peniaze z našich. Peržo s Gavorníkom = 0, Soldán alko.... a Petrakovič mi pripadá ako štb-ák.
Sympatie sú dôležité, ale nie rozhodujúce.
Ja si vo voľbách vyberiem niekoho nového, lebo títo ma sklamali, takže moju dôveru stratili.

Vilko
Dátum registrácie: Utorok, 2. Septembra 2014, 16:37
Kontaktovať užívateľa:

Fešáci k pohledání

Neprečítaný príspevok od užívateľa Vilko » Štvrtok, 11. Septembra 2014, 17:26

Si sa zbláznil? Koho môže mať Jašek pri sebe? :hyper:
Maskáčový chlapec, ze štyrma umascenýma chlpama na hlave.
A pri nem spotený nezamestnaný Svato Pešák.
Ba prám FEŠÁCI NA POHLEDÁNÍ.
Že vraj Peško kandidúje, je to pravda alebo si z neho nekdo vystrelil.
Ak by kandidúval tak on je fakt humorista :lol: :lol: :hyper:

tono
Dátum registrácie: Streda, 3. Septembra 2014, 11:42
Kontaktovať užívateľa:

Jašek fuj

Neprečítaný príspevok od užívateľa tono » Štvrtok, 11. Septembra 2014, 19:27

Jašek jednoducho - FUUUUUJ.

NIKDY

Frano
Dátum registrácie: Štvrtok, 11. Septembra 2014, 21:11
Kontaktovať užívateľa:

Neprečítaný príspevok od užívateľa Frano » Piatok, 12. Septembra 2014, 08:18

Pupek napísal:Každý kandidát má dve predvolebné tváre:
1. ktorou sa prezentuje na verejnosti,
2. ktorá je skutočná.

Ideálne je aby bola v oboch prípadoch rovnaká, avšak pri každých voľbách si myslím že treba byť obozretný (to sa týka všetkých kandidátov) a nedať iba na prvotný milý úsmev a sladké reči.
Ak by boli všetci kandidáti na rovnakej štartovacej pozícii (bez toho aby sme o nich vedeli čo v minulosti urobili/neurobili), bolo by dobrých dojmov určite viac.
Máš pravdu a tvoje slová by si mali zobrať všetci k srdcu.
Rozmenené na drobné to znamená:
1. primátorka aj súčasní poslanci nemôžu byť na rovnakej štartovacej dráhe ako ostatní kandidáti. Oni mali predostatnými kandidátmi obrovský náskok, avšak ho nevyužili. Lebo tu boli štyri roky a skutkami mohli ľudí presvedčiť, že oni sú tí správni. Nestalo sa tak, takže ich pravú tvár už poznáme, im už usmievanie nestačí. Mali konať, naproti tomu sa len hádali a neurobili pre Modru nič.
2. keď ťa raz v živote niekto okradne, alebo podrazí, budeš mu ešte veriť? A rovnako je to aj s poslancami a primátorkou - nasľubovali a nič neurobili, samozrejme vyjmúc ich rodiny.
Ja osobne budem voliť len ľudí, ktorí ešte nestratili tvár, to znamená kohokoľvek okrem súčasných.

Neregistrovaný

Neprečítaný príspevok od užívateľa Neregistrovaný » Piatok, 12. Septembra 2014, 20:17

Katka napísal:Aj ja som sa s ňou včera zoznámila, je bezprostredná baba, mňa ani nemusela prehovárať, ja ju budem voliť.
No ja som s ňou mal možnosť komunikovať aj mimo oficiálnej pôdy a aby dosiahla svoje nemá problém klamať do očí a prezentovať polopravdy. Určite by však skvele zapadla do súčasnej garnitúry. Ale veď uvidíme čo bude a ako bude.

Katka

Skvelá kandidátka

Neprečítaný príspevok od užívateľa Katka » Piatok, 12. Septembra 2014, 21:33

Neviem akú oficiálnu pôdu myslíš, ja pracujem v predajni, kde chodí nakupovať už niekolko rokov. Vždy bola ku mne velmi milá a príjemná. Len teraz som sa jej ja prihovorila ako k budúcej primátorke.
Taký názor ako ty môžu mať len Petrakovičovci a spol. ktorí sa jej boja. A nezmôžu sa na nič iné len na bezduché ohováranie. Ty si asi súčasný poslanec, alebo niektorý z jeho rodiny.

Neregistrovaný

Re: Skvelá kandidátka

Neprečítaný príspevok od užívateľa Neregistrovaný » Piatok, 12. Septembra 2014, 21:47

Katka napísal:Neviem akú oficiálnu pôdu myslíš, ja pracujem v predajni, kde chodí nakupovať už niekolko rokov. Vždy bola ku mne velmi milá a príjemná. Len teraz som sa jej ja prihovorila ako k budúcej primátorke.
Taký názor ako ty môžu mať len Petrakovičovci a spol. ktorí sa jej boja. A nezmôžu sa na nič iné len na bezduché ohováranie. Ty si asi súčasný poslanec, alebo niektorý z jeho rodiny.
Ani jedno, ani druhe, nazvime to urcitou formou spoluprace. Ale kolko ludi, tolko chuti. Kazdy ma nejake skusenosti - ci uz dobre alebo zle a nemusi byt zrovna poslancom alebo ich rodinou.

pupok
Dátum registrácie: Piatok, 12. Septembra 2014, 21:43
Kontaktovať užívateľa:

Neprečítaný príspevok od užívateľa pupok » Piatok, 12. Septembra 2014, 21:50

Vyvedte ma z omylu ak mám zlý názor: Ryba smrdí od hlavy.
Naposledy upravil/-a pupok v Streda, 17. Septembra 2014, 10:26, upravené celkom 1 krát.

pupok
Dátum registrácie: Piatok, 12. Septembra 2014, 21:43
Kontaktovať užívateľa:

Re: Skvelá kandidátka

Neprečítaný príspevok od užívateľa pupok » Piatok, 12. Septembra 2014, 22:33

Hosť napísal:
Katka napísal:Neviem akú oficiálnu pôdu myslíš, ja pracujem v predajni, kde chodí nakupovať už niekolko rokov. Vždy bola ku mne velmi milá a príjemná. Len teraz som sa jej ja prihovorila ako k budúcej primátorke.
Ani jedno, ani druhe, nazvime to urcitou formou spoluprace. Ale kolko ludi, tolko chuti. Kazdy ma nejake skusenosti - ci uz dobre alebo zle a nemusi byt zrovna poslancom alebo ich rodinou.
Zlé skúsenosti mám s fungovaním MsÚ
Naposledy upravil/-a pupok v Streda, 17. Septembra 2014, 10:27, upravené celkom 1 krát.

inod
Dátum registrácie: Pondelok, 8. Septembra 2014, 23:50
Kontaktovať užívateľa:

Neprečítaný príspevok od užívateľa inod » Sobota, 13. Septembra 2014, 00:17

Veď čoskoro sa dozvieme, kto bude kandidovať na funkciu primátora ako aj na poslancov. Ja osobne si myslím, že pokiaľ nebude mať primátor podporu väčšej časti poslancov, tak opäť spadneme do neľútostného boja medzi nimi. Čo navrhne primátor, poslanci odmietnu a čo schvália poslanci, bude primátor bojkotovať. A opäť sa nepohneme z miesta. Bude sa len "svietiť a kúriť", rozvoj žiaden. Ideálne podľa mňa by teda bolo, ak by primátora podporovala polka poslancov a druhá polka by im robila opozíciu a kontrolu. Samozrejme očakávam, že konečne by sa mala zvýšiť informovanosť, napr.:
- podklady, ktoré idú poslancom na zastupiteľstvo, by mali byť zverejnené aj na stránke, aby sme vedeli, čo konkrétne idú schvaľovať (napr. schválenie rozboru hospodárenia Lesov Modra, s.r.o. bolo na zastupiteľstve spravené za 1,5 minúty a nebyť toho, že sú výkazy už povinne zverejnené na stránke finstat.sk, tak by som ani nevedel, že vykázali stratu. Ale napriek tomu mi tam chýbajú aj iné údaje: aké boli náklady na služby, v akej štruktúre, aké boli výnosy za predaj dreva, takisto štruktúra, aké boli odmeny členom dozornej rady a štatutárovi a mnohé ďalšie, ktoré nie sú nikde dostupné (alebo som ich neviem nájsť? - na stránke modry ani lesov modra však takéto informácie nie sú). Tieto rozbory hospodárenia mestských s.r.o. ako aj príspevkových a rozpočtových organizácii by mali byť dostupné na internete,
- takisto ak sa dajú nejaké dotácie občianskym združeniam, tak potom aj zdokladovanie by malo byť na internete, aby sme vedeli, čo sa skutočne kúpilo

Uvidím, kto bude kandidovať, aký bude mať program a v prípade, že už bol niekedy poslancom, tak aj čo za to svoje obdobie urobil.

Verím, že konečne sa tu príde zmena a to zmena k lepšiemu.

ja111
Dátum registrácie: Utorok, 9. Septembra 2014, 11:11
Kontaktovať užívateľa:

Neprečítaný príspevok od užívateľa ja111 » Sobota, 13. Septembra 2014, 06:40

Inod, opäť máš u mňa "palec hore"
Tiež si zisťujem informácie, ale že LESY MODRA, s.r.o. sú v strate som ani netušil.
Keď som si to pozrel - MA TO ZABILO!!!
A pritom tržby mali LESY MODRA s.r.o. za rok 2013 - takmer 500.000,-€ a skončili v strate. Počet zamestnancov: 4.
Tak to by ma zaujímalo, kde sa tie peniaze podeli?
Naposledy upravil/-a ja111 v Streda, 17. Septembra 2014, 10:30, upravené celkom 1 krát.

Ján

Neprečítaný príspevok od užívateľa Ján » Sobota, 13. Septembra 2014, 09:55

Uvidím, kto bude kandidovať, aký bude mať program a v prípade, že už bol niekedy poslancom, tak aj čo za to svoje obdobie urobil.
Presne s týmto súhlasím aj ja.

Zuzana

Neprečítaný príspevok od užívateľa Zuzana » Sobota, 13. Septembra 2014, 10:03

Súhlasím
+ charakter (ak ho poznám)
+ rodinné zázemie (či žije usporiadaným rodinným životom, alebo je rozvedený alebo žije nadivoko, mimomanželské vzťahy, deti)
+ čo v živote dosiahol (kde pracoval, čo robil, záujmy, hobby)

KATOLÍK

Neprečítaný príspevok od užívateľa KATOLÍK » Sobota, 13. Septembra 2014, 10:14

Zuzana napísal:Súhlasím
+ charakter (ak ho poznám)
+ rodinné zázemie (či žije usporiadaným rodinným životom, alebo je rozvedený alebo žije nadivoko, mimomanželské vzťahy, deti)
+ čo v živote dosiahol (kde pracoval, čo robil, záujmy, hobby)
Kde sú tradičné hodnoty???
Manželstvo a rodina je základom spoločnosti.
Viesť spoločnosť by mali ľudia, ktorí žijú usporiadaným spôsobom života, v manželstve a v duchu Božom vychovávajú svoje ratolesti.

Ateista

Neprečítaný príspevok od užívateľa Ateista » Sobota, 13. Septembra 2014, 10:43

Viesť spoločnosť by mali ľudia, ktorí žijú usporiadaným spôsobom života, v manželstve a v duchu Božom vychovávajú svoje ratolesti.
:?: A pred každým zastupiteľstvom sa modliť a prežehnávať :?:
Modre Pánboh nepomôže!

Zamknuté