Nové vedenie Modry

Diskusia k voľbám v Modre.
Užívateľov profilový obrázok
Tweeter

Re: Nové vedenie Modry

Neprečítaný príspevok od užívateľa Tweeter » Štvrtok, 27. Novembra 2014, 19:36

Typická primitívna a dementná, nikam nesmerujúca otázka. A práve kvôli takýmto ľuďom a takémuto spiatočníckemu zmýšľaniu utekám z Modry čo najďalej. Vy si to tu užívajte a krížte sa navzájom - horšie to už asi ani s vami nemôže byť. Keby ste prekročili prach svojej dediny možno by sa vám otvorili očká. Druhá vec, či by ste mali aj čím chápať, to čo by ste videli. S Modrou a väčšinou pribrzd..... Modranov končím.

A zároveň, toto bol môj posledný príspevok a už nikdy si toto fórum neotvorím. Žite si ako chcete a viete.

Tweeter

Neprečítaný príspevok od užívateľa Tweeter » Štvrtok, 27. Novembra 2014, 19:37

samozrejme ...prah...

Hosť

Neprečítaný príspevok od užívateľa Hosť » Štvrtok, 27. Novembra 2014, 20:01

Zábavný exot, niekto mu asi zobral plávacieho káčera do vane, alebo príležitosť. Ale odpoveď na tú primitívnu a dementnú otázku by ma zaujímala. Škoda, že už odcestoval. Ale hlavne, alles Gute.

Snílek

Neprečítaný príspevok od užívateľa Snílek » Štvrtok, 27. Novembra 2014, 22:22

mňa by potešili Modranské skutečnosci 5

čo myslíte vyjdú ešte?

Neregistrovaný

Neprečítaný príspevok od užívateľa Neregistrovaný » Piatok, 28. Novembra 2014, 07:53

A kto by ich vydal??
Rebeka už do toho nebude vrážať prachy. Aj tak ju to stálo mailand. Chvalabohu zbytočne!

Neregistrovaný

Neprečítaný príspevok od užívateľa Neregistrovaný » Piatok, 28. Novembra 2014, 11:08

Vrabce v meste už čvirikali o skutečnostiach 5. Len autori chcú počkať na kroky lepšomodranov aby písali o aktuálnom dianí.

Neregistrovaný

Neprečítaný príspevok od užívateľa Neregistrovaný » Pondelok, 1. Decembra 2014, 06:30

Viete co je v nasej modre naozaj tragedia? Ze clovek zadarmo vymysli dobru vec, zrealizuje a venuje sa tomu vo svojom volnom case, neberie ziadne osobne dotacie ako rozne modranske lepsie zdruzenia a nakoniec ho rozni zavistlivci, neprajnici, manipulatori nicia, ohovaraju a znemoznuju... A potom nakoniec, ked jo to prestane bavit si niekto napise do svojho zoznamu zasluh aj to co urobil niekto iny. Ozaj nevidel som akcnych brigadnikov na cintorine pri zapadanom sturovom hrobe ani nikde v chotari.., je po volbach ze ano...
[/quote]

vydržať

Vydržať? Až keď sa začne zvolebnievať?
Naženú mladých z Pradeda do chotára?

Zamknuté