NOVÝ PRIMÁTOR

Diskusia k voľbám v Modre.
Užívateľov profilový obrázok
Neregistrovaný

Re: NOVÝ PRIMÁTOR

Neprečítaný príspevok od užívateľa Neregistrovaný » Piatok, 5. Decembra 2014, 16:12

Hosť napísal:Dobrý príklad toho, o čom som písal. Iba samá vata, nič konkrétne, iba obviňovania bez faktov, ale hlavne, že veľkým a červeným : podraz, pekné rečičky. Na vecnú nefunkčnosť chcete navliecť akúsi charakterovú chybu a vyvolávať nespokojnosť a najhoršie na tom je, že už dopredu. Fakty, fakty vám chýbajú a tak to tlačíte iba cez (negatívne) emócie.
Faktom je , že ste od určitej doby znefunkčnili zastupiteľstvo.
Návrhy predložené primátorkou ste zmietli zo stola, namiesto toho , aby ste ich urýchlili.

Hobit

Neprečítaný príspevok od užívateľa Hobit » Piatok, 5. Decembra 2014, 16:58

Primátorka si tak "trocha" sprivatizovala Zvesti a vice sa mi javí, ako prerastený pubertiak na mentálnej úrovni 14 ročného chlapca.
Ale je to naša vizitka.

Neregistrovaný

Neprečítaný príspevok od užívateľa Neregistrovaný » Pondelok, 8. Decembra 2014, 22:15

Hobit napísal:Primátorka si tak "trocha" sprivatizovala Zvesti a vice sa mi javí, ako prerastený pubertiak na mentálnej úrovni 14 ročného chlapca.
Ale je to naša vizitka.
Áno príspevok ...........úroveň Hobita

Félix

Neprečítaný príspevok od užívateľa Félix » Streda, 10. Decembra 2014, 09:43

V rozhovore Považujem za slušné...
Petrakovič napísal:Zlepšila sa po zmene v roku 2010 spolupráca poslancov s primátorom? Sú tu nejaké rezervy?
- Myslím, že áno. V meste nebola paralyzovaná činnosť mestského zastupiteľstva ako v predchádzajúcom období. Všetky spory sme riešili vecne a kultivovane. Rezervy sú podľa mňa v intenzívnej spolupráci s cieľom realizovať programové vyhlásenie a v informovanosti.
Za obdobie "paralizovanej činnosti zastupiteľstva" sa v Modre vybudovala Vajanského ul, chodník na Kráľovú, námestie pred KĽDŠ, chodník pred ev. kostolom.
Pán Petakovič a čo sa urobilo v čase Vášho "vecného a kultivovaného riešenia sporov" v rokoch 11 - 14 ???

Zamknuté