NOVÝ PRIMÁTOR

Diskusia k voľbám v Modre.
Užívateľov profilový obrázok
Neregistrovaný

Re: NOVÝ PRIMÁTOR

Neprečítaný príspevok od užívateľa Neregistrovaný » Utorok, 2. Decembra 2014, 21:31

Podľa mňa len samé dohady, tak aj jeden môj. Myslím si, že aj JP aj JJ sa chcú nabaliť, tak prečo by ich spoločný záujem a cieľ nespojil?

Neregistrovaný

Neprečítaný príspevok od užívateľa Neregistrovaný » Utorok, 2. Decembra 2014, 21:51

Myslim, ze zo strany JP je obrovska chyba, ze sa spojil s JJ. Horsie si meno pospinit nemoze. Takto strati doveru ludi hned na zaciatku. Moju uz straca ak sa ukaze, ze je to pravda. A koniec koncov nakoniec dopadne ako HH, alebo horsie. Bud sa ho zacne bat, alebo sa nim necha stiahnut na dno a znicit. Ludia vsak od neho ocakavali viac, slusnost a nastolenie poriadku. Upratanie v lesoch, odvolanie Gajara a JJ z dornej rady. To by urcite malo patrit k prvym krokom ak chce doveru ludi a ciste meno.

Aj ja

Neprečítaný príspevok od užívateľa Aj ja » Utorok, 2. Decembra 2014, 21:56

Hosť napísal:Myslim, ze zo strany JP je obrovska chyba, ze sa spojil s JJ. Horsie si meno pospinit nemoze. Takto strati doveru ludi hned na zaciatku. Moju uz straca ak sa ukaze, ze je to pravda. A koniec koncov nakoniec dopadne ako HH, alebo horsie. Bud sa ho zacne bat, alebo sa nim necha stiahnut na dno a znicit. Ludia vsak od neho ocakavali viac, slusnost a nastolenie poriadku. Upratanie v lesoch, odvolanie Gajara a JJ z dornej rady. To by urcite malo patrit k prvym krokom ak chce doveru ludi a ciste meno.
:ph 100% zdieľam Tvoj názor :ph
[/size][/b]

Neregistrovaný

Neprečítaný príspevok od užívateľa Neregistrovaný » Streda, 3. Decembra 2014, 09:03

Upratanie v lesoch, odvolanie Gajara a JJ z dornej rady. To by urcite malo patrit k prvym krokom ak chce doveru ludi a ciste meno. :lol: :lol: :lol:
Na to zabudni .
V predchádzajúcich voľbách mal strach kandidovať.
Mal obavy z Majtána.
Neurobí nič zásadné.

Félix

Neprečítaný príspevok od užívateľa Félix » Streda, 3. Decembra 2014, 09:17

Ja si tiež myslím, že bude príliš mäkký, nebude mať odvahu púšťať sa do konfliktu s JJ. Oporu vo svojich poslancoch síce bude mať, ale oni sú na JJ slabý kaliber a sú ľahko tvarovateľní. JJ ich dokáže ovplyvniť na svoj obraz, ako sa to stalo neraz v predchádzajúcom období. Tie dve dievčatá, čo boli zvolené aj s mladým vinárom nemajú potuchy čo sa deje a ako funguje pozadie a šedé eminencie v našom meste. Rôzne tlaky z pozadia ich budú ovplyvňovať.

LESY

Neprečítaný príspevok od užívateľa LESY » Streda, 3. Decembra 2014, 09:27

Tak to sme teda dopadli!!! Keď JP nebude mať odvahu urobiť si poriadky s JJ môže sa mu to vypomstiť.

:!: VŠETKÝM JE JASNÉ PREČO SA JJ ZUBAMI-NECHTAMI DRŽÍ LESOV :!:

Neregistrovaný

Neprečítaný príspevok od užívateľa Neregistrovaný » Streda, 3. Decembra 2014, 11:41

Félix napísal:Ja si tiež myslím, že bude príliš mäkký, nebude mať odvahu púšťať sa do konfliktu s JJ. Oporu vo svojich poslancoch síce bude mať, ale oni sú na JJ slabý kaliber a sú ľahko tvarovateľní. JJ ich dokáže ovplyvniť na svoj obraz, ako sa to stalo neraz v predchádzajúcom období. Tie dve dievčatá, čo boli zvolené aj s mladým vinárom nemajú potuchy čo sa deje a ako funguje pozadie a šedé eminencie v našom meste. Rôzne tlaky z pozadia ich budú ovplyvňovať.

šak daj néčo o tých tlakoch ked víš

Neregistrovaný

Neprečítaný príspevok od užívateľa Neregistrovaný » Streda, 3. Decembra 2014, 12:08

Tak v lesoch sa stále niečo deje, rastú tam stromy, behajú jelene aj dive svine dajú sa v nich zberať huby a lesné jahody.

Host

Neprečítaný príspevok od užívateľa Host » Streda, 3. Decembra 2014, 12:14

Nygdo tu nič nevý, iba a pre istotu dopredu hecujú, intrigujú a obvinujú, šak čo iné my dokážeme. Ešteže tak priložit ruku k dílu, to ne, ale jak do kradne a by mohel - preventívne. Kuknite negdo, či už Jašek aj kulturák nékam do Harmónije neodvlékol. To by sa predsi na neho móóóc šiklo, ked už tý lesy aj s ich firmú tak splundroval a ešte má tú drzost si na nový rok strélat. Strélajme si uz konečne samy, šak sme hádam strelený dost, né?

šašek

Neprečítaný príspevok od užívateľa šašek » Streda, 3. Decembra 2014, 12:28

Ako to tak čítam NEJSI TY NÁHODÚ JAŠEL?

Host šašekovi

Neprečítaný príspevok od užívateľa Host šašekovi » Streda, 3. Decembra 2014, 12:47

šašek aj to dúležité do sem, mna zajíma ne kdo (hovorí), ale čo (hovorí), i ked je prada, že články čítám podla ich avtorú, lebo sa dá už vedet dopredu, podla skúsenoscí, gdo čo sebe má a čo dokáže. Tá naša spisovatelky dneská zas velmi čítavo a aj super chutne napísala, hned som chcel íst aspon do kantíny si nejaký rožek kúpit, ale som vúbec nemohel. No a k diskutétrom ma ešte toto, ked už sme o tých poslancoch a primátorovi, lebo aj ony, poslanci a primátor, sú politici, aj ked iba takí naši a v malém, napadlo. To povedal taký už velmo starý, ale rozumovo super chlapík.

Politici sú svine, lebo všetko robia ako by sme na ich mieste robili aj my.

Ešte že je ten ynternet, no neny to dobré?

Neregistrovaný

Neprečítaný príspevok od užívateľa Neregistrovaný » Streda, 3. Decembra 2014, 13:49

Internet je super, môžme slobodne šíriť názory.

A pre nekeho pohroma, že im vidíme do karát :roll:

mordator

Neprečítaný príspevok od užívateľa mordator » Štvrtok, 4. Decembra 2014, 18:31

Niekto tu pisal, ze lepsi modrania - petrakovicovci zistili ze hlubocka je neschopna a preto zacali proti nej robit mega kampan na vsetkych frontoch.. Ale ako to mohlol zistit ten cestny a moralny pan buduci primator tak neskoro??? Ved bol jej kamarat a s nou vareny peceny, ked ju v minulosti potreboval?? Nie je nahodou tak trochu inak? Ze najprv vyuzi, pouzi, zneuzi a potom odkopni? Toto je ten moralny kredit o ktorom pise mamicka? Ak to urobil svojej kamaratke ake moralne zabrany budu pri nakladani s mestom a nami obyvatelmi?? Zeby opat vyuzi, pouzi, zneuzi.......???

Hosť

Neprečítaný príspevok od užívateľa Hosť » Piatok, 5. Decembra 2014, 11:21

Myslím si, že megakampaň proti p. primátorke nikto nerobil. Zistili, zistilo sa, že spolupráca nefunguje a veci sa neriešia, tak sa tomu prispôsobili. Príkladov je viac, aspoň jeden. Zmeny územného plánu hoci cez čiastkové prípady, pričom územný plán mali asi všetci vo volebných programoch. Takže vyše dva roky sa nerobilo nič, potom si ktosi pravdepodobne začal uvedomovať, že volebné obdobie je vo svojej druhej polovici, nové voľby sa približujú, téma nadpriemerne citlivá a tak vydal výzvu, že veľký územnný plán sa robiť nebude, ale bude sa postupovať formou individuálnych žiadostí, ich posúdení a naásledných rozhodnutí. Termín na predloženie žiadostí bol 31.12.2013. No a čo sa stalo potom? Nič, dokonca nikto sa neunúval ani s vysvetlením, p. primátorka rušila jedno stretnutie za druhým a tak. Mojim cieľom je iba konkretizovať prostredie, pretože argumentácia založená iba na tom, ako kto útočil, využil, zneužil, intirgoval a pod. žiadnou argumentáciou nie je, dokáže iba dopredu rozoštvávať a možno aj ohovárať. Takže, fajn, pýtajme sa, kritizujme, nekedy by bol asi dobrý aj nejaký ten návrh, ale to my zas až tak nedokážeme, ale skúsme byť pri tom vecní a asi tiež korektní.

Neregistrovaný

Neprečítaný príspevok od užívateľa Neregistrovaný » Piatok, 5. Decembra 2014, 11:55

Asi tak korektní ako boli Lepšomodrania k primátorke?
Stále iba pekné rečičky.
Ale kto raz urobí podraz , tomu sa dá iba ťažko uveriť o jeho dobrých úmysloch.

Hosť

Neprečítaný príspevok od užívateľa Hosť » Piatok, 5. Decembra 2014, 12:20

Dobrý príklad toho, o čom som písal. Iba samá vata, nič konkrétne, iba obviňovania bez faktov, ale hlavne, že veľkým a červeným : podraz, pekné rečičky. Na vecnú nefunkčnosť chcete navliecť akúsi charakterovú chybu a vyvolávať nespokojnosť a najhoršie na tom je, že už dopredu. Fakty, fakty vám chýbajú a tak to tlačíte iba cez (negatívne) emócie.

Občan Modry
Dátum registrácie: Piatok, 18. Marca 2011, 07:39
Kontaktovať užívateľa:

Neprečítaný príspevok od užívateľa Občan Modry » Piatok, 5. Decembra 2014, 13:45

Hosť napísal:Myslím si, že megakampaň proti p. primátorke nikto nerobil. Zistili, zistilo sa, že spolupráca nefunguje a veci sa neriešia, tak sa tomu prispôsobili.
S týmto možno súhlasiť, ja som tiež nejakú extra megakampaň proti primátorke nezaznamenal. Ale čudujem sa, že viceprimátor napriek nespokojnosti s konaním primátorky vydržal v pohode vo svojej funkcii celé volebné obdobie a bral plat. Za Majtána sa viceprimátor na znak nesúhlasu s jeho konaním vzdal svojej funkcie. Právomoci zástupcu primátora sú obmedzené a ťažko môže ovplyvniť rozhodnutia primátora. Lepšia Modra pokiaľ bola nespokojná s primátorkou mala podľa môjho názoru stiahnuť svojho zástupcu a posadiť ho do lavice medzi radových poslancov. Až vtedy by som uveril ich argumentom!

Hosť

Neprečítaný príspevok od užívateľa Hosť » Piatok, 5. Decembra 2014, 14:06

Zaujímavý moment, beriem. Čo píšete je jedna z možností, čo možno naozaj mali a určite mohli. Otázne je, aké by to malo výklady a či zotrvanie do poslednej chvíle nebolo aj kvôli tomu, že vlastne bežali a bežia nacitlivejšie veci (námestie, škôlka), a ak by vice odišiel určite by to vacerí vnímali zas úplne konšpiračne, ako prejav zlej vôle, ak nie dokonca diverzie. A vecne, posadenie do lavice poslanca je v podstate iba gesto, tak ako asi viceprimátor nejaké skutočné právomoci nemal. To by bolo celkom zaujímavé vedieť kvôli predstave, aké boli a počas celelého obdobia vlastne vzťahy.

Občan Modry
Dátum registrácie: Piatok, 18. Marca 2011, 07:39
Kontaktovať užívateľa:

Neprečítaný príspevok od užívateľa Občan Modry » Piatok, 5. Decembra 2014, 15:20

Veď práve o to GESTO ide. Verejne dať najavo nesúhlas s konaním primátorky a dôvod abdikácie zverejniť. To by bol chlapský prístup! Ale viceprimator na to ešte mentálne nedorástol.

Neregistrovaný

Neprečítaný príspevok od užívateľa Neregistrovaný » Piatok, 5. Decembra 2014, 15:36

zotrvanie do poslednej chvíle nebolo aj kvôli tomu, že vlastne bežali a bežia nacitlivejšie veci (námestie, škôlka), a ak by vice odišiel určite by to vacerí vnímali zas úplne konšpiračne, ako prejav zlej vôle, ak nie dokonca diverzie..........citácia
Ak je pre Lepšomodranov námestie skutočne taká citlivá záležitosť, prečo potom primátorku nepodporili pri posledných hlasovaniach?
Práve naopak všetci jednomyseľne , myslím okrem AS hlasovali proti.
Aby sa náhodou primátorke niečo nepodarilo.
Sama napísala do Modranských zvestí o blokovaní zo strany poslancov. S dodatkom, že nech si poslanci sami spytujú svedomie.

Zamknuté