Ubytovňa v Modre?

Natalka13
Dátum registrácie: Štvrtok, 10. Decembra 2015, 15:51
Kontaktovať užívateľa:

Ubytovňa v Modre?

Neprečítaný príspevok od užívateľa Natalka13 » Štvrtok, 10. Decembra 2015, 15:56

Dobrý deň, vedeli by ste mi prosím poradiť nejaké lacné ubytovanie v Modre od 1.1.2016? Stačilo by na mesiac- dva, kým by som sa rozpozerala po nejakom bytíku. Snažila som sa na nete nájsť nejaké ubytovne ale nedopátrala som sa. Poraďte prosim, nemám v Modre nikoho známeho, na koho hy som sa mohla obrátiť.

Užívateľov profilový obrázok
Neregistrovaný

Re: Ubytovňa v Modre?

Neprečítaný príspevok od užívateľa Neregistrovaný » Piatok, 11. Decembra 2015, 08:42

Na stránke mesta sú nejaké možnosti: http://modra.sk/ubytovanie/ms-1087/p1=1087. Myslím, že ten internát vinárskej školy nie je drahý. Pokiaľ by to mal byť privát, treba asi hľadať cez realitky.

Hosť

Neprečítaný príspevok od užívateľa Hosť » Piatok, 11. Decembra 2015, 09:02

Neviem ako je to teraz, ale prenájímal aj štátny výskumný ústav za ECAV kostolmi.

Neregistrovaný

Neprečítaný príspevok od užívateľa Neregistrovaný » Piatok, 11. Decembra 2015, 14:40

Najlepšie je ísť v pondelok dopoludnia za p. Dubovskou na adresu Kostolná 7.
Ubytovňa je pod bývalou Vinárskou školou.
Sú to akoby 1- izbové byty a nájom vrátane energií je okolo 200€.

Natalka13
Dátum registrácie: Štvrtok, 10. Decembra 2015, 15:51
Kontaktovať užívateľa:

Neprečítaný príspevok od užívateľa Natalka13 » Piatok, 11. Decembra 2015, 15:41

Ďakujem pekne za tipy. Skúsim tú Kostolnú ulicu :) ak by ste mali ešte nejaké nápady, kde je možné lacno sa ubytovať, veľmi by ste mi pomohli, nechcem zbytočne platiť realitke.

Napísať odpoveď