Artur Soldán a SMER

Kováč
Dátum registrácie: Utorok, 15. Marca 2011, 09:33
Kontaktovať užívateľa:

Artur Soldán a SMER

Neprečítaný príspevok od užívateľa Kováč » Piatok, 9. Novembra 2018, 12:54

Niekoľko citátov:
vilo napísal:
Piatok, 28. Septembra 2018, 09:10
Ja s tým problém nemám, že je za Smer. V komunálnej politike to stráca zmysel. Je to jeho vnútorná vec. A inak najzaujimavejšie je dnes tak moderné ,,nezávislý kandidát,, To mi chcete povedať , že tento človek nemá názor? Každý svojim zmýšľaním niekam inklinuje. Ja dám hlas určite Soldánovi.
Vilo, ja s tým problém mám že Soldán je SMERák.
Nezazlieval by som mu, že vstúpil do smeru pred x rokmi. Vtedy prišiel Hranol s treťou cestou (ešte nebola SD) a všetci bývalí mečiarovci zmenili svojho spasiteľa.
vilo napísal:
Nedeľa, 4. Novembra 2018, 21:37
No vidíte Lone Wolf Judr. Soldán je jeden z mála , ktorý neprezlieka kabáty.
Tí čo ho roky poznajú , vedia , že je čestný, priamy a korektný aj k svojim oponentom.
Preto svoj hlas odovzdám Soldánovi.
Po všetkých kauzách SMERu, miliardových rozkrádačkách, štátnej ochrane zbohatlíkov a podvodníkov "našich ľudí" - môže byť "čestný, priamy a korektný" človek členom tejto mafie?
Artúr by nemal problém pozbierať podpisy a kandidovať ako nezávislý. A ak by sa verejne dištancoval od smeráckej mafie, tak by som mu možno dal hlas aj ja.
vilo napísal:
Nedeľa, 4. Novembra 2018, 21:37
Mne naopak sa páči , že Soldán neprezlieka kabáty a svoje ľavicové postoje nemení.
Vy sa mu čudujete , že po nástupe lepšomodranov, chodil na zastupiteľstvá sporadicky? Pozrite si záznamy z prvých zasadaní. Všetko vopred pripravené, neprípustná akákoľvek opozičná diskusia . A nakoniec prevahou ,,Lepšej Modry,, odsúhlasené. Aj keď v mnohých prípadoch úplne diletantské rozhodnutia
Bolo jeho psou povinnosťou chodiť na zastupiteľstvá! A svoj nesúhlas s niektorými rozhodnutiami LM dávať hlasne najavo. Válcu lepšomodranov to svojou neúčasťou výrazne uľahčoval.

Pobavilo ma, že SMER je ľavicová strana. Je to strana rozkrádačov, tvariacich sa ľavicovo. Hlúpučkým ficovoličom rozhodia omrvinky a svojim ľuďom milióny.

vilo
Dátum registrácie: Nedeľa, 25. Januára 2015, 09:35
Kontaktovať užívateľa:

Re: Artur Soldán a SMER

Neprečítaný príspevok od užívateľa vilo » Piatok, 9. Novembra 2018, 13:16

V ničom s Vami p. Kováč nesúhlasím.

Práve to, že neprezlieka kabáty je na ňom sympatické. Snáď nechcete tvrdiť, že tí , čo kandidujú ako ,,nezávislí ,, , tak títo ľudia nemajú názor? Každý z nich inklinuje buď viac vpravo, alebo aby uspel použije túto nálepku a inklinuje vľavo.

miro2
Dátum registrácie: Pondelok, 26. Januára 2015, 13:25
Kontaktovať užívateľa:

Neprečítaný príspevok od užívateľa miro2 » Piatok, 9. Novembra 2018, 13:26

Súhlasím s Vilom.
A myslím, že Judr. Soldán ani o tvoj hlas nestojí.

Spájať ho s nejakou mafiou je na smiech.
A čo takto prezident Kiska , ktorému bolo na súde dokázané, že je poprepletaný s Popradskou mafiou ?( a nielen v kauze Veľký Slavkov)
Alebo Kollár , ktorý je jedna ruka s mafiánmi?
Alebo Sulík, ktorý raňajkuje s Kočnerom?

Je trápne spájať kandidáta v komunálnych voľbách s nejakou mafiou.

Lone Wolf
Dátum registrácie: Pondelok, 12. Marca 2018, 18:36

Neprečítaný príspevok od užívateľa Lone Wolf » Piatok, 9. Novembra 2018, 14:56

miro2 napísal:
Piatok, 9. Novembra 2018, 13:26
Alebo Sulík, ktorý raňajkuje s Kočnerom?
Ešte ste zabudli napísať že ten Váš Žochár od Topolčian bol 1 1/2 roku susedom Kočnera v Bonaparte, ich byty oddeľovala len priečka. Dúfam že budú aj susedia v Leopoldove.
Pozrite si Modranské zvesti 10/2014 str. 14 aké krásne logo má Soldán vedľa hlavy, to mal SM€R ešte aké-také volebné preferencie. Dnes to logo buď na bilboarde ani nemá, alebo na letáku ho zamaskuje tak, že ani Bystrozraký by ho nenašiel.

Kováč
Dátum registrácie: Utorok, 15. Marca 2011, 09:33
Kontaktovať užívateľa:

Neprečítaný príspevok od užívateľa Kováč » Piatok, 9. Novembra 2018, 14:58

Typické pre ficoidov:
  1. Vkladate mi do úst niečo čo som nikdy nepovedal. Kde som spojil Soldána s mafiou? S mafiou som spojil SMER a nie Artúra. O tej chobotnici predsa vedia všetci, snáď mimo Ficových trollov.
  2. Žiadnu inú stranu som vo svojom príspevku nespomenul. Prečo teda reagujete Kiskom, Sulíkom a Kolárom? Už len chýba spomenúť, ako má vo zvyku Hranol, že za všetko môže Radičová.

JanoS
Dátum registrácie: Utorok, 29. Marca 2011, 11:50
Kontaktovať užívateľa:

Neprečítaný príspevok od užívateľa JanoS » Piatok, 9. Novembra 2018, 15:25

Smer zmenil logo. Tak som hľadal a našiel som:
smer_1.jpg
smer_1.jpg (13.66 KiB) 6174 zobrazení
Takéto logo si smer zaslúži!

Lone Wolf

Neprečítaný príspevok od užívateľa Lone Wolf » Piatok, 9. Novembra 2018, 16:48

SM€R –áci majú krátku pamäť a zabudli ako dopadli voľby župana a poslancov do VUC r. 2017 v Bratislavskom kraji.
Za BSK bolo zvolený župan za SaS a 50 poslancov, z toho kanditátov na spoločnej kandidátke SMER, Bugárovci,SDKU,SZ ...5 (slovom pät kusov, t.j. 10%).
Voľby jasne vyhrali súčasné opozičné strany SM€R-u - SaS, OĽANO, KDH, ŠANCA,SME RODINA, OKS. To si skutočne myslíte, že my sympatizanti týchto strán budeme voliť za primátora SM€R-áka ktorý sa snaží už tretí krát za najnižších preferencií SM€R-u, do zastupiteľsva chodí ako turista a za 4 roky nič nepredviedol? Čo si myslíte ...koho asi tak budeme voliť a kto pri tejto volebnej matematike vyhrá (samozrejme Hošomodranov NIE!) ?

alexander
Dátum registrácie: Piatok, 23. Januára 2015, 10:16
Kontaktovať užívateľa:

Neprečítaný príspevok od užívateľa alexander » Piatok, 9. Novembra 2018, 17:23

Chlapci či sa vám to páči , alebo nie Smer je stále najsilnejšou stranou na Slovensku.

Slovensko nie je iba Bratislava a jej okolie.

Áno súhlasím s názorom, že kto si dá nálepku nezávislý, tak je buď pravicový, alebo to používa ako zásterku na svoju ľavicovosť.

Môžete na poslednú chvíľu znevažovať p. Soldána koľko chcete( myslím , že vietor fúkA OD LEPŚEJ MODRY ), na jeho odbornosti to nič nemení.

Budem voliť Soldána.

vincko
Dátum registrácie: Piatok, 16. Decembra 2016, 18:52
Kontaktovať užívateľa:

Neprečítaný príspevok od užívateľa vincko » Piatok, 9. Novembra 2018, 17:26

Tiež dám svoj hlas Judr. Soldánovi.

Nechajte to na voličov.

A neurážajte diskutujúcich za ich názor.

Lone Wolf

Neprečítaný príspevok od užívateľa Lone Wolf » Piatok, 9. Novembra 2018, 18:58

alexander napísal:
Piatok, 9. Novembra 2018, 17:23
Chlapci či sa vám to páči , alebo nie Smer je stále najsilnejšou stranou na Slovensku.
Je pravdou že SMER je najsilnejšou stranou na Slovensku. Tu sme ale v Bratislavskom kraji, ako dopadli voľby do VUC pre SM€R som už napísal.

Martin Baksa
Dátum registrácie: Streda, 6. Januára 2016, 21:23

Neprečítaný príspevok od užívateľa Martin Baksa » Sobota, 10. Novembra 2018, 10:29

Zakladnou otázkou je pre vsetkych odporcov Artura Soldana ta, ci Artur Soldan spravil podobne svinstva ako Smer? Ja o takých neviem. Samotne nalepkovanie je nebezpecne ako nalepkovanie Zidov v 2. svetovej vojne.

Na druhej strane, svojou pracou najvaznejsi konkurenti Artura Soldana preukazali v pripade pana Petrakovica, ze:
- pre Kralovu nic zasadne nespravil, hoci bol Kralovan (akcie na poslednu chvilu pred volbami nespominam, s kanalizaciou nemá nic spolocne, to vybavila BVS a SVP)
- vyhnal vdaka "super napadu - parkovnému" posledne obchody a služby z mesta, a pritom parkovne nezarobi ani samo na seba, nie to este, aby prinieslo peniaze mestu,
- neinformuje o veciach objektivne a aj posledne Modranske zvesti zaplavili vlastnymi samochválami na ukor ostatních konkurentov, tj. nevie sa chovat fer a dat rovnaky priestor ostatním,
- pritom v samochvalnych odach zamlcia podstatne veci: sudne spory s panom Vachom v objeme stoviek tisíc eur, sudne napadnuty projekt Malych Hlin i to, ze za ery Lepsej Modry vzrastol dlh mesta cez 1 milion eur....

S panom Matovicom i s panom Majtanom si Modra uzila svoje a kazdy, kto si chce zistit viac, by sa mal spytat starsich, ako tito pani spolu bacovali. Podla mna ich charakterizovala najma zloba a alkohol, co obe na radnicu nepatria.

Lokalna politika nie je vobec o velkych stranach, ale o tom ako jednotlivi ludia vedia spravovat mesto. Nech si kazdy vyhodnoti sam pre seba ako sa Modra zmenila za posledne 4 roky, i to ako Modru ovplyvnili ludia, ktori uz Modru mohli spravovat. Pre mna je volba jasna: dat sancu inym, ktori este nesklamali. Ostatni Modru preukazatelne nikam neposunu, lebo uz ukazali, ze to nedokazu a nevedia.

Lone Wolf

Neprečítaný príspevok od užívateľa Lone Wolf » Sobota, 10. Novembra 2018, 13:29

Martin Baksa napísal:
Sobota, 10. Novembra 2018, 10:29
Nech si kazdy vyhodnoti sam pre seba ako sa Modra zmenila za posledne 4 roky
Zbytočne tu lobujete po žatve. Bolo treba chodiť na MsZ a VZ a predviesť ako to zmeniť k lepšiemu. Aj do tretice (tretí pokus o primátora) bude všetko ZLÉ.

Ajems5o5
Dátum registrácie: Pondelok, 12. Novembra 2018, 08:39
Kontaktovať užívateľa:

Neprečítaný príspevok od užívateľa Ajems5o5 » Pondelok, 12. Novembra 2018, 10:05

celá jeho (ne)kampaň mi prišla ako vyslovene povinná jazda.

vilo
Kontaktovať užívateľa:

Neprečítaný príspevok od užívateľa vilo » Pondelok, 12. Novembra 2018, 10:26

Nesúhlasím.
V predchádzajúcich voľbách sa všetci protikandidáti predvádzali a tiež neuspeli.

V súčasnosti je spoločnosť nastavená protiľavicovo a v Modre špeciálne.

Ajems5o5
Kontaktovať užívateľa:

Neprečítaný príspevok od užívateľa Ajems5o5 » Pondelok, 12. Novembra 2018, 11:21

čiže to bola vlastne taká taktika, že minule mi nevyšli bilbordy a kampaň, tak teraz nebudem robiť nič. Dokonca aj na akciách, kde sa zúčastňujem, budem vystupovať čisto súkromne a popíjať a vykecávať s kamarátmi? Tak hold potom netrafil...
Spoločnosť nie je nastavená protiľavicovo. Spoločnosť je nastavená protiSmerácky. Spájať Smer s lavicovosťou, je ... vlastne ani neviem ako to slušne označiť.. Odporúčam knihu od Vagoviča.

vilo
Kontaktovať užívateľa:

Neprečítaný príspevok od užívateľa vilo » Pondelok, 12. Novembra 2018, 11:59

Ty sa na stretnutiach vykecávaš s kým? Lebo ja tiež iba s priateľmi.

Vyhrali ste, mohol by si mu láskavo dať pokoj?

Ajems5o5
Kontaktovať užívateľa:

Neprečítaný príspevok od užívateľa Ajems5o5 » Pondelok, 12. Novembra 2018, 13:43

no veď aj ja. Ale asi je zrejme, že rozdiel je v tom, že my dvaja nekandidujeme ani na poslanca, ani primátora. Neobhajuj ho potom voči mojej námietke, že mi jeho kampaň prišla ako povinná jazda, s tým, že naposledy sa kandidáti predvádzali a tiež neuspeli. Lebo minimálne mne bolo celkom divné, že o pár týždňov sa uchádzam o post primátora a na verejnej akcii si popíjam ako bežný návštevník (aj s následkami ;-)

Napísať odpoveď